516 Shares 3854 views

Dlaczego sen o walce, w której jesteś uczestnikiem lub obserwatorem?

We śnie, czasem robić rzeczy, które w rzeczywistości jest niczym niezwykłym dla nas. Ktoś stoi przed ogromną publicznością, ktoś widzi siebie jako nieustraszonego obrońcę i walczy z wrogami, jakiś latać, inni pływają pod wodą, a inni chodzą na nim. Dlatego widzisz siebie walcząc we śnie nie wystarczy. Jesteś wolny, aby uczestniczyć w tym procesie, aby oglądać kogoś lub oddzielne rywali. Każda z tych sytuacji ma swoją wartość. Wie, co sen walka, będzie można w tym artykule.

Udział w walce we śnie

Zwykle marzy o pojedynki zapowiadają nie bardzo przyjemnych wydarzeń w życiu. Najpierw porozmawiajmy o sytuacjach, w których biorą bezpośredni udział. Walka z kimś we śnie, rzeczywistość jest spotkanie ze złym, Wicked, nieprzyjemny osoby. Komunikacja z nim może prowadzić do ciebie na problemy i trudności, aż do procesów sądowych. Dlatego należy zachować ostrożność w kontaktach z obcymi. Dlaczego sen o walce w którym można oddać? Oznacza to, że można poradzić sobie z wszystkimi awariami bezpiecznie i dać opór wrogowi. Gdybyśmy cię bić, a następnie czekać na duże straty. Walka może mówić o swoim położeniu aktywnym w życiu, nawet jeśli masz kłopot wyprzedzać, nie będzie przegrany i wydostać się z nich odpowiednio.

Jeśli – obserwator czyjejś walki

Ponownie spojrzeć na interpretacji snów. Dlaczego marzenie walki może jeszcze? Opcjonalnie, aby uczestniczyć w walce, można po prostu oglądać. Na przykład, dzieje się pomiędzy dwiema kobietami. Dla mężczyzn jest to prawdopodobieństwo kłótni z kochanką lub matką. Jeśli widzi walki mężczyzn, niektóre z jego przyjaciół nie były uczciwe, mu zaszkodzić. Dla kobiet walka mężczyzny obiecuje przyjemne prace wokół domu, spotkać się długo oczekiwane gości. A jeśli dziewczęta walczą, nie mogą być kłótnia z przyjacielem. oglądać również walkę we śnie – strata bezmyślnego pieniędzy w rzeczywistości.

Dlaczego interweniować w walce cudzym?

Jeżeli nie jesteś biernym obserwatorem, i starają się aktywnie interweniować w walce, aby go złamać, to marzenie zmieniło. Dlaczego sen o walce, w którym pełnił rolę mediatora? Jest prawdopodobne, że w życiu zostałem zaangażowany w jakiejś wątpliwej działalności. Lub na swojej drodze spotkać ludzi, którzy łamią prawo – trzymać z dala od nich. Dla kobiet, to marzenie może mówić o pogłoskach i plotkach za nią. Ale jeśli dwie osoby idą do czynienia z pięściami, ale zatrzymał się, a następnie czekać na spotkanie z odpowiedzialnych osób chętnych do pomocy. To może być dobrymi sąsiadami.

Kto walczy we śnie?

Pamiętaj, że wyglądało pretendentów we śnie. Dlaczego marzyć o walce pomiędzy małego człowieka i giganta? One symbolizować uczucia w rzeczywistości: zrobić kilka małych nieistotnych rzeczy, ale uważamy, że zasługują na więcej. Nadszedł czas, aby wziąć sprawy w swoje ręce! Jeśli trafisz obcy, zyska witalność. Kicking obietnica finansowego dobrobytu, bogactwa. Jednak walka między małżonkami nie zapowiadają dobre: mój mąż uderzył Żona: – do utraty władzy, żona męża – do choroby. Starają się zwrócić większą uwagę na jego drugiej połowie, a także dbać o własne zdrowie.

Walcz jako symbol życia burzliwego

Jak często masz te sny? Downers sugerują, że regularne walki są uosobieniem aktywnego, ruchliwego życia, pełen wydarzeń i żywych wrażeń. Niech nie wszystkie bajce, a istnieją przeszkody, ale omiń je dobrze, rozwiązywać problemy i osiągać sukces w rozpoczęciu działalności gospodarczej.