780 Shares 3475 views

Rękodzieło z rurek gazetowych – małe sekrety

Okazuje się, że wszystkie niepotrzebnych staroci można to zrobić! Jak widać, i to uchwycić ducha. Nieco utrzymać się na tym po prostu nie uruchomić swój własny dom i nie starają się tworzyć takie.

Że tylko tam są, na przykład, artykułów prasowych z rur – to po prostu dzieło sztuki! Czy można sobie wyobrazić wesołych sumik karłowaty, jeśli vypletennogo z wikliny, która jest na tylnej okładce. Puścić go i wyjąć wszystkie małe rzeczy, które wcześniej nie wiedział, gdzie się trzymać: różne wątki, nożyczki, grzebienie i spinki lub. I można regulować Komoda z cieląt, w kuchni pod kołdrą lub przypraw, które są jeszcze w workach przechowywanych. Ogólnie rzecz biorąc, jest to niezbędne i przydatne dla gospodarki i gdzie go przystosować – to słodki gospodyni.

I jeszcze te skrzynie – artykuły z gazet rur, jest przeprowadzany w formie żółwia, zbyt, z pokrywą na górze, na powłoce. Serwetka do użytku skrzynie, kulowe z ogony i głowy. Dopiero wtedy należy dokładnie przemyśleć jak malować ptaka.

W rzeczywistości, artykuły prasowe z rur mogą być barwione na wiele różnych sposobów, ponieważ w ich oryginalnej jakości nadal pozostaje papier. Jednak w celu zapewnienia uroczystej wielobarwne kanalików, wielu rzemieślników zaleca się stosowanie farby na pisanki. Dziś są bezwodne barwniki, które nie zepsuć kształt i przymocować rury są bardzo kolorowych.

W przypadku artykułów z gazet rur powinny symulować wierzbowe gałązki, potem trzeba dać kolor drewna. Zalecamy kolor wytwarzania alkoholu lub wody plamy. Ale zrobić to lepiej już po produkt jest gotowy, bo plama dodaje odporności na kruche papier. Jeśli plama na pokrycie rurę przed procesem tkania jest inicjowana, będą trudne, tak samo drewno, a siatka złamie.

Czasami to nie działa za pierwszym razem do malowania wyrazistych zdjęć i listów. W takich przypadkach, pierwszy starter można wykorzystać, a następnie mieszać po dodaniu karmelu (50 do 50). Do malowania można użyć danie z barwnikiem, który świateł laski, zamieniając je w roztworze, a następnie podać je do kanalizacji. Ale jest to możliwe do malowania gotowy produkt z rurek gazetowych, przy użyciu zwykłego pędzla.

Oprócz drobnych gadżetów, przy użyciu technik tkackich mogą być bardziej poważne, takie jak pudełka na brudnej bielizny i zabawek dla dzieci, oryginalne pudełko odkurzacza i innych mebli. Nawiasem mówiąc, w celu zaoszczędzenia miejsca w małym pudełku z apartamentami na ubrania lub zabawki mogą być wykonane ze stołu, zwiększając „twist” wokół nóg i dostosowanie dna. Odkurzacz jest dobrze ukryć pod stołku, urządzone w taki sam sposób. Stolec może po prostu „nosić” na urządzeniu bezpiecznie maskując go.

W celu stworzenia rzemiosła z gazety rur, warsztat oferuje pierwszą praktykę w produkcji surowca – samych rur. Konieczne jest, aby wyciąć gazetę na długim boku szerokości taśmy około decymetr. Za pomocą igły dziewiarskie należy obrócić rurę wyjściową zamykającej ją od rogu. Końcówka trzeba trzymać do kanału nie jest rozwinięty. Czy trzeba dużo patyków papieru, aby podczas tkania nie okazało tak, że materiał nagle skończyła. Niewygodnie przerwana podczas pracy, ponieważ tak długo, jak trzymać się oszukać więcej, odpocząć już „twist”, a niektóre rury wypadają z niego.

Aby rozwiązać ten siatki mogą być wykorzystane stepplerom lub kleju, od czasu do czasu wzmocnienia pracy. Jeśli rura nagle kończy się, konieczne jest w otworze drążka, które musi być przedłużony, wymienić na nowy. W niektórych przypadkach, miejsce połączenia warto klej.

Proces tkania jest praktycznie nie różni się od wykonywania tej czynności z winorośli lub wikliny, nowością jest tu tylko procedura wytwarzania rur.