750 Shares 900 views

Może sama być negatywny jakości, w jakich przypadkach i dlaczego?

Niezależność – zdolność danej osoby do działania i podejmowania decyzji, niezależnie od czynników zewnętrznych, pomocy z zewnątrz lub wpływu cudzej. Jakość ta jest niezbędna w prawie każdej sferze życia. Każdy ma do tego przyzwyczaić pozytywna cecha osoby rozważenia. Ale sama może być negatywny jakości i stać się przeszkodą na drodze do szczęścia osobistego i zbudować błyskotliwą karierę?


Niezależność u dzieci

Zaszczepić niezależną osobę, oczywiście, trzeba od dzieciństwa. Wielu rodziców, nadmierna ochrona Twojego dziecka, nie daje to w pełni rozwijać i poznawać świat. Łatwiej jest zrobić wszystko samemu, niż czekać na dziecko do jedzenia się podczas brudząc wszystkie moje ubrania, lub będzie bardzo długo, aby umieścić swoje zabawki. Tymczasem takie działanie ze strony dorosłych może tłumić każdą możliwą aktywność i przejaw inicjatywy dziecka, aby zawsze psychicznie zależne od swoich rodziców.

W dorosłym życiu, będzie to powodować niezdolność człowieka do podejmowania decyzji. Żadne działanie nie zostanie wykonane bez radą rodziców, małżonka lub szefa w pracy. Infantylizm przynosi jemu i jego rodzinie człowiekowi wiele problemów i kłopotów.

Wielu rodziców zastanawia się, czy niezależność być ujemna jakości, jeśli to jest rozwijany w dzieciństwie też, czy jest niewykonalna i kompletne nieposłuszeństwo iść? Aby tak się nie stało, swoboda działania dzieci powinna być ograniczona do ściśle określonych granicach, być kontrolowane i występują tylko w niektórych przypadkach przypisanych do dziecka. Z biegiem czasu, dzieci są świadome tego, kiedy i jak ćwiczyć autonomię.

Wady żeński niezależność

W dzisiejszym świecie, kobiety mają tendencję do uzyskania coraz większej niezależności i wolności. Wielu przedstawicieli pięknej połowy ludzkości podjęcia wiodącej roli w rodzinie, w pojedynkę podejmowania odpowiedzialnych decyzji, starając się zdobyć więcej niż mężem. Może sam być ujemna jakość w tym przypadku?

Nadmiar żeński autonomia może prowadzić do poważnych problemów w rodzinie. Żona nieustannie zakłócają negatywności na męża, aby narzekać i aby skarcić go nic nie robi. Mąż w tym samym czasie zaczyna czuć się całkowicie zbędne i bezużyteczne. Człowiek zaczyna szukać dziewczyny z boku, z którymi będzie mógł się czuć jego znaczenie. Zazwyczaj kończy się rozwodem. Dla tych rodzin, odpowiedź na pytanie, czy niezależność może być negatywnym jakości i dlaczego jest oczywista.

Zakłócenia karierę

Znalezienie pracy, wiele osób pisali na kwestionariuszu się jako pozytywnej cechy. Jest to z pewnością przypadek. Co do zasady, nikt nawet nie myśli, może sam być ujemna jakości. Istnieje jednak bardzo wiele zależy od stanowiska, deklarowanym przez kandydata. Na stanowiskach kierowniczych niezależność jest po prostu niezbędny jakości, bez których sukces praca całkowicie niemożliwe. Zwykli pracownicy, których decyzje nie są bezpośrednio uzależnione od pomyślnej działalności firmy muszą mieć autonomię przeprowadzić małe zadania określone przed nimi.

Istnieją jednak sytuacje, w których nadmierna samookaleczające ludzki kariera. Na przykład, jeśli pracownik, bez konsultacji z głową, wziąć odpowiedzialną decyzję, że okazały się błędne, jest on mało prawdopodobne, aby wygrać zgody przełożonych i pracowników. Jeśli taka sytuacja powtarza się kilkakrotnie, kariera osoby może być w niebezpieczeństwie. W tym przypadku ważne jest, aby wiedzieć, czy niezależność od jakości może być ujemna, dlaczego i kiedy nie powinno rozwiązać problemy samodzielnie.