514 Shares 9709 views

soulful piosenki – "Distant Light" grupa

Nasi bohaterowie dziś – grupa „Distant Light”. Prace tych artystów odzwierciedla ideę, że trudno jest napisać balladę o miłości, nigdy nie pocałował kobietę. Nie można utworzyć wiersze o wojnie, żadnych strzałów z prawdziwego pnia. Nie można utworzyć książkę o życiu, jeśli rok spędził jak „Człowiek w tej sprawie.”


Jest miły mały piosenka napisana przez wszystkich zasad sztuki muzycznej. Ale nadal pozostają pop, którego życie jest ograniczony do mody i pory roku. W ciągu roku – a na ich miejsce będą tacy, którzy będą słyszane inne utwory. I tam są piosenki, które są rozpatrywane przez ogień przy akompaniamencie gitary zdenerwowany – i stają się historią.

niewola

„Distant Light” Zespół wykonuje dokładnie ten rodzaj muzyki, który urodził się z trudnym życiu. songwriter Oleg Simonow spędził osiem lat w więzieniu. Ale ona nie wydobył gorycz. Jak się powszechnie uważa, efektem ośmiu lat więzienia stał stos wierszy. To stanowiło podstawę repertuaru zbiorowej przyszłości. Śpiewać dla publiczności nie są zawodowi artyści i zwykli ludzie przypadkowo trafić na scenę. Drugi wokalista „Distant Light” Igor Izmailov znaleźć konkursu dla słuchaczy. Wcześniej, on nawet nie myślał o karierę muzyczną.

tworzenie

Pieśni „Distant Light” – nie tylko poezji i muzyki, jest to prawdziwe historie życia pisarzy, muzyków i solistów. Prace smutne lub śmieszne – jak można usłyszeć, ale są one prawdziwe. Rzadki przypadek, gdy scena nie brzmi całkiem puste, a spowiedź.

„Distant Light” i jego grupa konwersacji

Muzycy nie śpiewają – mówią o sobie, jak mogą zaprosić do rozmowy widzów i słuchaczy. Takie kompozycje będą życia nie może na dyskach i płytami. Będą one rzadko grać w radiu i telewizji. Ale w sercach ludzi pozostaną one przez dłuższy czas, może na zawsze. A to wszystko dzięki ludziom, że grupa „Distant Light” został utworzony.

Piosenki z tego zespołu przyszedł do wielu albumów. W 1999 roku ukazało się CD „Peresylochka”. W 2003 roku został opublikowany dwa albumy – „Moskwa-Irkuck” i „My Destiny”. Opublikował pracę „Z okazji wiosny” w 2004 roku.

Jeśli mówimy o zbiorowych piosenek one pokryte tematy społeczne i domowe, gatunek należą one do chanson. Nazwiska mówią same za siebie: „wódka”, „bliski przyjaciel”, „Wszystko w tym samym kolorze.”