241 Shares 1387 views

Restauracja „Crystal Palace”, Twer: opinie, opisy, menu i opinie

Twer – to jest bardzo piękne, ale to małe miasto, położone zaledwie dwieście kilometrów od stolicy Federacji Rosyjskiej. Jest domem dla prawie pół miliona mieszkańców, który w 2016 roku obchodził 881 urodziny swojej rodzinnej miejscowości. Dzisiaj nie będziemy omawiać Twerze, jego zabytków, bo mamy ważniejsze zadanie!


W tym artykule, będziemy przeprowadzenie szczegółowego przeglądu kulturalnego i rozrywkowego kompleksu „Crystal Palace” (Twer), a dokładniej omówić restauracja projektu, opinie na ten temat, menu, godziny pracy, dokładny adres i wiele innych nie mniej przydatnych informacji. Zacznijmy od zaraz!

Trochę o restauracji

Ten projekt jest już od ponad 4 lat, przy jednoczesnym kontynuowaniu poprawy stale. Z biegiem lat, administracja zrobiła wszystko, aby upewnić się, że hotel i restauracja „Crystal Palace” (Twer) nie zmieniły swoje zasady: gości otaczają miła rodzinna atmosfera, doskonały poziom usług i pyszne jednocześnie niedrogie i odżywcze żywności i oczywiście rozrywki i zachwyci każdego. W ogóle, to zrobili!

Ponadto, nie odbywają się regularnie imprezę na cześć każdej wypoczynku, podczas którego goście KRK niektóre niespodzianki i promocje. Nawiasem mówiąc, przydatne informacje, że administracja nie bierze ani grosza czynszu wybranych pokojach. Tak więc, podczas bankietu w „Crystal Palace” (Twer), którego adres znajduje się poniżej w tym artykule, tylko płacić za jedzenie. To ciekawe, prawda?

kompleks hotelowy

Jak wiecie, jako część kompleksu to nie tylko restauracja, ale doskonały hotel. Hotel położony jest w pobliżu dworca kolejowego i drogowego Twerze, który pozwala dostać się do każdego punktu miasta łatwo.

Ten hotel jest idealnym miejscem dla tych, którzy są przyzwyczajeni do odpoczynku w wygodnym i przyjemnym otoczeniu. Cóż, mówić o indywidualne podejście do każdego gościa nie ma sensu, bo wszystko jest jasne.

„Crystal Palace” (hotel, Twer) oferuje gościom bezpłatną wysyłkę do i od stacji kolejowych na wejściu i wyjściu odpowiednio. Jeśli jesteś w mieście na swój samochód, motocykl lub innego pojazdu, skorzystać z bezpłatnego i bezpiecznego parkowania w tym kompleksie restauracja-hotel.

pokoje

Hotel „Crystal Palace” (Twer) składa się w sumie 20 pokoi, przedstawione w dwóch kategoriach: „Comfort” i „Suite”. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, a także wszystko, co potrzebne do komfortowego pobytu. Maksymalna pojemność w jednym pomieszczeniu – 4 osoby.

W cenę wliczone jest śniadanie, a każdy wynajętym pokoju w obecności łóżko, krzesło, sofa, stół, szafa, szafki nocne, telewizor plazmowy, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i telefon. W łazience można wziąć prysznic, skorzystać z toalety, suszarka do włosów, ręczniki i podstawowych środków higieny / akcesoria.

Każdy pokój wyposażony jest w zamek elektroniczny do kompleksu klientów i ich rzeczy były bezpieczne.

streszczenie

Restauracja i kompleks hotelowy działa przez całą dobę, ale sama restauracja jest czynna od 11 rano do północy codziennie. Aby dowiedzieć się o możliwości posiadania bankiet lub po prostu zadać pytania dotyczące kawiarni administracji, zadzwoń pod następującym numerem telefonu: +7 (4822) 575-000 lub +7 (964) 166-77-55.

Jeśli chcesz skontaktować się z hotelem, prosimy skorzystać z tych numerów: +7 (4822) 63-30-35 lub +7 (920) 188-30-30.

Czy to kompleks w Twerze (Kominternu ulicy, numer domu 38b).

zalety

Restauracja „Crystal Palace” (Twer), które menu zostanie szczegółowo omówione trochę niższy, to wyjątkowe miejsce, w którym można dokonać niezbędnych uzgodnień i płacić w tym samym czasie tylko na jedzenie. Kompleks Cena podana możliwość zamówienia kolacji od 1 tys. Rubli za osobę, która jest wystarczająca do przyjęcia dla miasta.

Nawiasem mówiąc, administracja projektu obiecuje zrobić niezapomniany prezent na ślub, czy ceremonia zaprezentuje ponad 100 osób. Więc masz dobry czas z przyjaciółmi i rodziną, odbieranie niespodziankę nie tylko na nich, ale także na CBC.

Czy wiesz, że hotel-restauracja „Crystal Palace” (Rosja, Twer) posiada łazienkę? Wizyta w „czyściec” (tzw pod wieloma nazwami w pierwotnie rosyjskiej łaźni tradycji) pozwoli Ci zaoszczędzić od stresu, jak oczyścić organizm ze szkodliwych substancji, które nagromadziły się przez lata, wzmocnić jego ośrodkowego układu nerwowego, a także po prostu dobry odpoczynek. No, najlepszy masaż i herbatki ziołowe tylko pomóc się zrelaksować!

informacje dodatkowe

KRK „Crystal Palace” w Twerze posiada własną stronę internetową, która jest stale aktualne informacje o konkursach i promocjach. Dodatkowo, klikając na crystalpalacetver.ru, możesz zarezerwować stolik online. Będzie to wymagać przełącznik w sekcji „Usługi”, wybrać pożądany i kliknij „Book Now”. Następnie należy określić datę i czas, a także imię i nazwisko oraz numer telefonu komórkowego. Po zakończeniu rezerwacja oczekiwać, aby połączyć się z administratorem w celu potwierdzenia zamówienia.

Nawiasem mówiąc, każdy gość „Crystal Palace” restauracja ma szansę stać się właścicielem specjalną kartę, dzięki której można uzyskać ładny bonus i ciekawe prezenty od administracji KRK. Nie zapomnij zorganizować kartę rabatową i kategorię „VIP”, który oferuje zniżki właścicielom dvadtsatiprotsentnym.

Bankiety i sal konferencyjnych

Jak wiecie, tutaj zawsze będziesz miał okazję spędzić czas w komfortowych warunkach, a to może być romantyczny daty i urodziny i ślub, i lunch w splendid isolation. Atmosfera kawiarni zawsze musi mierzonego rozrywką.

Restauracja „Crystal Palace” (Twer) oferuje do przechowywania wszelkiego rodzaju imprezy, ale musi wybrać jedną z hal:

 • "Winter Garden", które mogą pomieścić do 45 osób. Najczęściej są codzienne spotkania lub małe imprezy.
 • Kategoria pokoju «VIP», przeznaczony dla 10, 15 lub 35 osób. Jest to idealne miejsce na urodziny, wesela czy spotkania firmowe.
 • Marble Hall może pomieścić do 380 gości. Tutaj jest idealnym miejscem do organizacji jakiegokolwiek wydarzenia.
 • pokój turkusowy (60 miejsc) – dobry wybór dla małych uroczystości.

 • Lato Courtyard (od 4 do 30 osób). Tu spędzić tylko urodziny, ale w swoim pragnieniu, wszystko jest możliwe!
 • pokój Amber dla maksymalnie 80 osób. Najlepszą rzeczą jest to, aby świętować rocznice i wesela, jak sala jest urządzone w jasnych kolorach.
 • Hall "Beer King" przez 90 użytkowników. Jest rzadko obchodził urodziny czy wesela. Najczęściej ten pokój wybrać małe firmy, składający się głównie z mężczyzn.

menu

Ogółem w tej restauracji Menu 5:

 • Nowy Rok;
 • podstawowy;
 • bankiet;
 • Karta bar;
 • spółka.

Tak więc, po zapoznaniu się z menu głównego, można wybrać różne zimnych dań z warzyw, mięsa i drobiu; produkty mleczne; sałatki, warzywa, mięso i ryby; gorące przekąski; Pierwsze kursy; Przystawki; Naczynia jagnięcina, cielęcina, wieprzowina, drób; sosy; chleb; desery; napoje gorące; świeże soki; napoje alkoholowe; Dodatkowe propozycje do piwa.

opinie

Je, należy zauważyć, całkiem sporo. Najczęściej, oczywiście, istnieją pozytywne komentarze, w których jest to smaczne i tanie jedzenie, dobra obsługa i miły personel. Jednak nadal istnieją negatywne opinie wskazujące losowe błędy w rachunkach (bardzo rzadko), nieprzyjemne zachowanie personelu (rzadko), jak również, że w okresie zimowym restauracja jest zimno (często, choć nie tak rzadko).

Zażycie opinie 100, a następnie o 30-40 z nich będzie zawierać negatywne komentarze. Jednocześnie są tacy, którzy twierdzą, że nigdy nie widziałem lepsze miejsca, a ci, którzy wierzą, że jest to najgorsze miejsce w mieście. Tak więc, aby powiedzieć jednoznacznie, czy wziąć udział w „Crystal Palace” w Twerze, jest to niemożliwe. Wybór należy do Ciebie!