460 Shares 9363 views

W serii „Vinyl”: opinie widzów i krytyków zobaczyć

W serii „Vinyl” feedback otrzymał najbardziej entuzjastyczni twórcy wszelkiej maści pochwalił go za jego barwnych postaci, intensywną atmosferę, rzucając świetny aktor i styl. Projekt ma wysoki rating (IMDb: 8.00) w porównaniu do innych filmów telewizyjnych.


twórcy

W serii „Vinyl” w reżyserii wielkiego Martin Scorsese – reżyser, dał światu serię kultowego gangster „Boardwalk Empire” w Stanach Zjednoczonych w 1920 roku. Pracowałem nad scenariuszem do kreatywnego zespołu, kierowanego przez scenarzystę Terence Uinteroma, który napisał scenariusz do „The Sopranos”, a tym samym „Zakazane imperium”. Konsultant i współautor scenariusza przez legendarnego Mik Dzhagger, które są korekty do tworzenia stylów muzycznych od 1970 roku. Recenzje serii „Vinyl” potwierdza, że udział w produkcji wizerunkiem wokalisty zespołu Rock z The Rolling Stones wzrósł indeks oczekiwań premierowe do 97%. Jagger był więc ponieść produkcji pokazują, że śledzone nawet najmniejszy szczegół, zapewniając idealne dopasowanie do ducha 1970 roku, w ramach projektu realizowane wspaniałą teksturę.

Historia, który jest skierowany do twórców, zakręcony wokół osobowości głównego bohatera – Richie Finestra (Bobby Cannavale), dawny udanej właściciela jednego z wielu amerykańskich firm fonograficznych, które ranting i opowiadania w poszukiwaniu nowych talentów i trendów w muzyce, aby pozostać konkurencyjnym.

Centralna metafora

Projekt pilotażowy trwa prawie dwie godziny, a jej niepowtarzalny charakter pisma autora Martin Scorsese. Posiekane instalacja, spektakularne kąty kamery, retrospekcje obfitość i oczywiście muzyka jest mało. Skierowany fanem muzyki stworzony dla branży muzycznej sztuką, a nie film dokumentalny, więc nic nie zaprzecza. Autorzy, Współpracownicy, ocena cyklu „Vinyl”, komentarze ustawieni w taki sposób, że czytelnik od razu stało się jasne, że centralna metafora nowego projektu jest muzyka Scorsese. akompaniament w filmie reaguje z absolutnie wszystko: czas, charakter, znaków, miejsc i całego warstw społecznych. Towarzyszyć reżyser wykorzystuje flashback rock „n” roll i bluesa, w kolejnej serii pojawia disco, hip-hopu i punk.

Portret epoki

Corporate „Szybki”, długie podjazdy kamera, przeplatane edycji klipu, zamieszek kolorów i odpowiednich lektorów – to co „Vinyl”. Krytycy chwalili show. Zostały one dodane do zalet wymienionych powyżej, przeciwpancerny, trochę zaniedbany, ale z akcentami doskonale umieszczone dramatu, i głośno, rozwlekły, godne zdemontowane dla notowań dialogów. Jednym z najbardziej udanych serii żetonów, według krytyków, jest dowiedzieć inną branżę legendarne postacie Rock: Elisa Kupera, Davida Bowie, Johna Lennona, Elvisa i Endi Uorhola. Aby wzmocnić efekt, czasami twórców wstawione pomiędzy epizodami odrestaurowane fragmenty kultowego filmu, który jest naprawdę imponująca. Dlatego serii „Vinyl” komentarze z ekspertami jest pozycjonowany jako portretem epoki.

historia

Jako uznany przez krytyków, którzy analizowanych serii „Vinyl” historię projektu w kolejności. Chociaż nie jest to zbyt oryginalne, ale naprawdę fascynujące. Jest wystarczająco intryga detektyw i ludzki dramat i produkcji. Niektórzy eksperci komentowali sceny „luzu” w kulminacyjnej serii filmu telewizyjnego. Ale ogólne wrażenie z tego faktu nie wpływa znacząco.

Narracja ma swoje początki w 1973 roku. Bohaterem Richie Finestra, właściciel pierwszej autorytatywnego wytwórnią Century amerykański, jest w aktywnym poszukiwaniu nowych utalentowanych muzyków i wokalistów. ABBA Richie naprzeciwko, zysk pochodzi tylko schematy karnych, zapisy mega-hit nie mieli, więc wszystko idzie bardzo źle. Zmiany w koniunkturze na rynku muzycznym (narodziny hip-hopu i punk) pokrywają się z problemami w życiu prywatnym Richie. I tutaj jest on, siedząc w jego „Mercedes” na skraju rozpaczy, słyszy New York Dolls, odtwarzanie muzyki w jakimś klubie. Uświadamia sobie – to jest dokładnie to, czego szukał tak długo.

historia gałąź

Fakt, że „Vinyl” – cykl przypominać powoli rozwijające vtoroplanovyh historie:

  • Ambitny asystent (Dzhuno Templ) próbuje na różne sposoby, aby przyciągnąć uwagę i podbić obiecujący wokalista zespołu punk (Dzheyms Dzhagger).
  • Wydaje się pierwszy klient, człowieka z przeszłości Richie, African-American bluesman.
  • Uzależniony od wody mineralnej i dom-dumny ostentacyjny charakter kosmetyczny żona tak wyraźnie do zrozumienia, że twórcy mają coś do powiedzenia.

W serii „Vinyl” opinie widzów na popularności w porównaniu z „Game of Thrones”, przewiduje większe powodzenie i trwałość pierwszy.

Charyzmatyczny bohater & Company

Amerykański aktor telewizyjny i filmowy Robert Cannavale czuje Scorsese projekt swobodnie. Jego postać wyróżnia się spośród innych bohaterów jego empatii i wypowiedzi, co skłoniło serca widzów niewytłumaczalną sympatię. Wykonawca jest tak zanurzony w obraz swego bohatera i ujawnił swoją postać, nawet złe uzależnienia i trudne relacje z prawem nie odpychać patrzącego. Fanatycznym obsesja i szczere oddanie dla sprawy Richie Finestra poleceń szacunku.

Aktor jest najbardziej znany szerokiej publiczności z ról w serialu „Third Watch” i „Will & Grace”. Dwukrotnie laureatem „Emmy” miał już doświadczenie w pracy z Martinem Scorsese: wystąpił w 3. sezonie telewizyjnym filmie „Zakazane imperium”.

Cannavale nie był gorszy od profesjonalizmu amerykańska aktorka Oliviya Uayld, jedna z najseksowniejszych kobiet na wersji magazynu Maxim w świecie. Aktorka, która gra żonę głównego bohatera serii „Vinyl”, rozpoczął swoją karierę artystyczną w 2000 roku. Występowała role w takich filmach jak „Alpha Dog”, „The OC”, „sąsiada”. Światowy rozgłos przyniósł serię Olivia „House MD” i filmu „Tron. Dziedzictwo”

Stevens zagrał rolę Kip Dzheyms Dzhagger, syn Miki Dzhaggera i Dzherri Holl. Nie jest konieczne, aby stwierdzić, że był on w serii wybitnego ojca, facet jest naprawdę utalentowany, do pracy swoim koncie osiem aktorów.

Rock and roll stramonium

Serii „Vinyl” recenzje krytyków filmowych i uwielbienia publiczności unisono. Jest to praktycznie niemożliwe do nadużyć. Podczas oglądania zacząć się pojawiać zakłopotany „dlaczego” i „co” konieczne jest tylko muzyką rozpoczął i znikają bez śladu. Po każdym utworze, brzmiące w filmie, jak hak z rock and roll dope czasie zawrotnym obudzić się dopiero w ostatniej serii sezonu. Nawiasem mówiąc, drugi sezon ukaże się w zimie 2017 roku, ale, niestety, bez Terence Winter. Z producentami pisarz, powołując się na różnice twórcze wstał, pożegnał.