821 Shares 8240 views

Deska parkietowa: nałożenie rąk

Z każdym dniem liczba rodzajów podłóg staje się coraz bardziej i bardziej. Ale jedno pozostaje stałe: Podłogi nadal popularne. A może ktoś zobaczyć, że ta popularność nigdy nie zniknie. Dziś wielu z nich chce w swoich domach leżał na parkiet. Układanie ręce tego rodzaju pokrywy nie jest bardzo skomplikowane. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na specjalistów, konieczne jest, aby zrozumieć główne punkty.

Parkiet i mogą podróżować na legarach, które są wykorzystywane w starych domach model, a na podłożu betonowym. Układanie parkietu desek z rękami na betonie powinna towarzyszyć starannie wyrównać bazę przy pomocy jastrychu. Istnieją dwa sposoby, wybierając jeden z nich, można układać wykładziny podłogowej: pływający i kleju. W drugim przypadku płytka przymocowana do podłoża za pomocą roztworu kleju. W tej chwili głównie specjaliści uciekają się do pływającego metody, za pomocą którego łatwo i szybko deski podłogi. Układanie dłonie w takim przypadku jest wykonany na specjalne małej grubości podłoża. Gniazda Sami są połączone ze sobą za pomocą zamka.

Przeciwnie, wiele razy w porównaniu z parkietu laminatu, a z jednej i z drugiej strony powłokę stanowi struktura o większej liczbie warstw. Ale jeśli chcesz mieć w domu były czyste podłogi z prawdziwego drewna, to trzeba tylko podłogi. Układanie ręce od tej okładki nie różni się od technologii układania podłóg laminowanych. parkiet technologia produkcji tak, że wszystkie panele wyposażone są tuż poniżej wielkości pomieszczenia. Za pomocą specjalnych czopów i rowków połączenie jest wykonane szybko i łatwo, bez żadnego luzu. Obecnie na rynku można kupić wiele rodzajów podłóg: tej podłogi (lite drewno), a kawałek parkietu, a rada, i wiele innych. Każdy z nich ma zarówno zalety, jak i wady. Niektóre odmiany wymagają dodatkowego parkiet skrobania, szlifowania i lakierowania. Jeśli nie chcemy mieć do czynienia z tym wszystkim, konieczne jest, aby wybrać parkiet, który trafi do sprzedaży już przygotowane. Ponadto podłoga posiada dużą liczbę różnych wzorach: jodełkę, pokład, wikliny. W tej chwili staliśmy się szczególnie popularny panel SSB. Kolejną zaletą, która posiada parkiet: układanie swoje ręce tego materiału mogą być wykonane na ogrzewaniu podłogowym. W tym przypadku należy wiedzieć o niektórych niuansów. Na przykład, temperatura podłogi w dowolnym miejscu w pomieszczeniu nie powinna przekraczać 27 °. Ponadto, potrzeba zapewnienia dodatkową warstwę materiału uszczelniających.

Deska parkietowa stał się tak bardzo popularny również dlatego, że za to jest bardzo proste w utrzymaniu. Wystarczy przetrzeć go suchą ściereczką, a następnie użyć odkurzacza od czasu do czasu. Jeśli masz zamiar zrobić mokro, tkaniny powinien być dobry wycisnąć. Przy użyciu detergentu Należy zauważyć, że w swoim składzie nie powinno być amoniak.