272 Shares 1183 views

Woblery "Tsueki" (TsuYoki): opis, opinie

Powszechną praktyką w przędzenia ryby staje się stosowanie przynęt. W stosunku do przyrządu lub przędzarek, posiadają zwiększone zdolności i szeroki zakres zastosowań. Na szczególną uwagę zasługuje woblery „Tsueki”. Jego popularność zyskali z powodu dobrej jakości i niskiej cenie.


O „Tsueki”

Młody spółek „Tsueki”, nie tylko z powodzeniem kopiuje międzynarodowych marek, ale również tworzy swoje produkty, co przekłada się na ich oryginalnych rozwiązań. Jako lider na rynku sprzętu wędkarskiego, przynęt „Tsueki” to alternatywny budżet drogie „japoński”.

TsuYoki niezupełnie chińska firma. Właściciel tej marki jest uważany za rosyjska firma „Goldriver”. Bezpośrednim sama produkcja znajduje się na terytorium Chińskiej Republiki Ludowej. Eksperci firmy przywiązują dużą wagę do rozwoju nowych rodzajów przynęt i testu.

Chiński woblery produkowane przez stosunek „cena-jakość” są w bardziej uprzywilejowanej pozycji w stosunku do swoich konkurentów, które produkują podobne produkty. Pomimo faktu, że produkty odnosi się do klasy ekonomicznej, produkt wykonany jest z urządzeń high-tech z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów.

Przegląd woblery „Tsueki”

Przynęty TsuYoki bardzo dobre konto siebie w profesjonalnych i amatorskich wędkarzy. Asortyment modele „Tsueki” Brand różne. W skarbonki są klonami przynęt znane marki, jak również nietypowe wzory własnej produkcji. Woblery „Tsueki” kształtu ciała może być podzielony na przynętę ostrza bez niego. Przynęty z ostrzem:

 • fety lub „ludzie tłuszcz„ma kształt ciała kropli;
 • kilku drobnych albo „trzpień” to funkcja podłużnego korpusu, zwężona w kierunku ogona;
 • shedy że korpusu ma kształt śledzia;
 • Krenken, kształt ciała jest spłaszczona w kierunku poprzecznym.

Przynęty bez ostrza:

 • Poppers – emitują dźwięk squishing kiedy piszesz;
 • rattliny – przynętę ma bardzo płaski korpus, wewnątrz którego jest „Beanbag”;
 • Walker – objętościowe przynętę o konkretnej metody przewodów;
 • trzonki – uniwersalna przynęta.

Kolekcja „Tsueki” marka przedstawione i stykowo, które składają się z kilku ruchomych segmentów połączonych. W zależności od stopnia wyporu, istnieją trzy wersje woblerów: podwiązka, tonące i pływające.

Watson 110/130

Główną różnicą w porównaniu z oryginałem Watson – powolny pływających na wodzie, pozwalając, aby przyciągnąć więcej ryb.

Wobler „Tsueki Watson 110/130” odnosi się do wielu dużych i Minnow ma dużą masę. Ze względu na szeroką gamę kolorów, duże oczy (3D) oraz pokrywy skrzelowe, doskonale kopiuje żywych ryb. Przynęta jest wyposażony w małe łopatki. Na woblera haka „Tsueki Watson 110/130” Są zasilane i potężne pierścienie trójniki, które są konieczne, aby utrzymać dużą rybę.

Przynęta jest wypełnienie, składające się z dwóch, umieszczonych w kapsułkach głowy i ogona, które są umieszczone w metalowych kulek. Układ magnetyczny składa się z kulek stalowych umieszczonych w oddzielnych kanałach, pozwala na dobre wskaźniki przynęta na długim odlewu.

Piłki są dobrze zamocowane i zintegrowany magnes podczas szarpnięcia przewodnią Watson zużycie energii 110/130 nie powoduje hałasu. Podczas połowu ryb drapieżnych w stawach i naciśnięciu w czystej wodzie jest szczególnie ważne. Zasadniczo, to przynęta jest wykorzystywana do prowadzenia szarpać.

huśtawka

Swing to nazwa szerokiego zakresu pływające woblery o różnym stopniu penetracji. Kolory różne przynęty. Istnieje również klasyczny, naturalny, a kwas, jak również ciemne „golavlevye” kolorystyka, która pozwala podnieść przynętę dla wszelkich warunków połowów.

„Tsueki Swing” – przynęty, które są wykorzystywane spinningowe ultrolaytovoy łapania kleń, jaź, klenia i pstrąga staw. Przynęta okazała się doskonała podczas połowów w wodach z szybkim prądzie. Haki wahadłowe woblery ostre, wykonane z cienkiego drutu.

Ze względu na równoważenie systemu, który składa się z kulek umieszczonych w specjalnych kapsułkach, Swing przynęta nie tworzy szum. Może być stosowany do dalekich rzutów, zwłaszcza w tłoczonych akwenów.

rozwiązania kolorystyczne

Różne kolory woblery TsuYoki odróżniają produkty firmy od innych producentów sprzętu wędkarskiego. Paleta kolorów woblerów ma około 150 kolorów, dzięki czemu można wykorzystać je do połowu wszelkiego rodzaju ryb. kolory naturalne i powszechnie dostępne kwasu. W produkcji stosowane przynęty efekty holograficzne.

Korzyści TsuYoki

Firma produkuje wysokiej jakości kopie, które są praktycznie nie do odróżnienia od oryginału. Należy zauważyć, i wyższą wytrzymałość powłoki, które są chińskie woblery.

Firma w produkcji przynęt stosuje kwaśnych odcieni, w przeciwieństwie do japońskich produktów, które preferują kolory morze lustrzane. Najnowsze modele stosowane są dość mocne haki, co niewątpliwie będzie zadowolony spinningowe. Ponadto, należy zauważyć, szeroką gamę przynęt w przystępnych cenach i na każdy gust.

Woblery „Tsueki”: opinie

Spinningowe wiele już testowane różne modele woblerów marki TsuYoki. Zasadniczo, wszystkie pozytywne opinie. Doświadczeni wędkarze i miłośnicy zwrócić uwagę na następujące punkty:

 • szeroki zakres;
 • rozsądna cena;
 • wiele barw, w tym kolor i kwasu organicznego;
 • efekt holograficzny;
 • przyjemny w dotyku;
 • twardego tworzywa sztucznego;
 • Wytrzymałość powłoki;
 • małych pęknięć łatwo naprawione;
 • doskonałą pracę w dowolnej formie okablowania;
 • Asortyment jest stale aktualizowana modele marek własnych produkcji i kopii.

Wśród wad rybacka zauważyć, co następuje:

 • niedostatecznie ostre zagięcia;
 • Pierścień słaba jakość mechaniczna;
 • Rama wykonana z miękkiego drutu;
 • Słabe haków.

Porównując najpopularniejsze kopie „Tsueki” oryginały otrzymał następującą listę, sporządzoną przez wędkarzy opinii:

 1. Szansa – to OSP przynęta klonem Rudra. Szereg cech znacznie lepiej niż w oryginale. Szeroko zażądał wśród wędkarzy przynęt i profesjonalistów.
 2. Gera posiada system kulki, identyczne przynęty Tackle Domu.
 3. Draga – kopia balisong. Długi System odlewania i kolory są wykonane dokładnie według oryginału.
 4. Mover jest kopią Pointer 100 z: Lucky Craft. Jednak dzięki trójniki właściciel i producent wysokiej jakości powłoki, znacznie różni się od oryginału.
 5. Rodger podobne z wyglądu do orbity, ale składa się z 130 mm.
 6. TsuYoki Dron – udana kopia YuZuri / Duel Dolce. Oni są zjednoczeni przez garb na ciele przynęty przez którego kopię można łatwo odróżnić.

Zatem, woblery „Tsueki” są poszukiwane modele dobrej jakości w przystępnych cenach.

Podsumowując, chciałbym zauważyć, że, oczywiście, markowe przynęty modelu są dobrym wyborem, ale są też wysokiej jakości kopie w przystępnej cenie. Które marki uzupełnić swoją kolekcję – wybór należy do miłośników przynęt wędkarskich.