408 Shares 8760 views

Słodka papryka odmiany i gatunki:

Papryka słodka, w rzeczywistości, trawa. Trawa smaczne i zdrowe – świetny przeciwutleniacz, ogromna ilość magazynowania witaminy C, A i E. naukowców, w zależności od odmiany, są rozliczane pieprzem i 30 rodzajów witamin.


Byłoby pożądane, ale nowoczesnych odmian papryki słodkiej, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, jest hybrydą. Jego przodek, przyniósł w 15 wieku przez żeglarzy z Ameryki Kolumba, był pochodzący z Meksyku, to opisywany gorycz i ostrość. I przez 300 lat hodowcy zrobiły to słodkie.

Obecnie ponad 250 znane odmiany i hybrydy słodkiej papryki, chociaż rodzaje papryki są tylko cztery: Meksykańska – która jest uprawiana w Europie i krajach WNP, peruwiański, Kolumbii i owłosione. Prawie wszystkie rodzaje papryki są używane jako tabasco – z wyjątkiem słodkich odmian (roślinny) pieprzem.

Wśród tych, którzy rosną papryki, odmiany które są uprawiane w otwartym polu w centralnej Rosji, popularnej gamy ultra-szybkim „Zdrowia”, która owocuje po 78-87 dniach. Tuleja tej odmiany wysokim – wysokość większa niż 1 m, a pół-rozprzestrzenia. Kiedy dojrzałe owoce są zwiędłe pryzmatyczny kształt i lekko toczenia powierzchni. Długość dojrzałości płodu technicznego 10-12 cm, ma światło zielonego koloru i małą masę – nie więcej niż 70 g odmiany zdrowia wartość Y jest odporność na gnicie owoców wierzchołkowego, stabilnej wysokiej wydajności, wysokiej procentowej zavyazyvaemost nawet w warunkach słabego oświetlenia.. Średnio jeden krzak może być jednocześnie wylewa 12-15 owoców.

Jednym z najbardziej popularnych odmian wczesnych w Rosji jest papryka słodka „Atlas”. Jest to jeden z najbardziej niewymagających odmian dostosowanych do warunków WNP. Owoce mają wydłużone formy prostopadłościanu czerwone zabarwienie w fazie dojrzałości biologicznej i zieleni – technicznego. Długość pieprz owoców wynosi 20 cm i średnicy 15 cm. Grade boi wirusów ziemniaka Y, odporna na wirus mozaiki tytoniowej.

Odmiana posiada spłaszczony owoce, wysoką zdolność do tworzenia owoców i wysokimi wydajnościami.

Nie mniej popularne odmiany wczesne dojrzewanie „Wschód Star” – słodka papryka konieczności obfitego owocowania. Odmiana nadaje się do uprawy nie tylko w schroniskach cieplarnianych lub w otwartym terenie i jest uprawiana w szklarniach zimowych. Owoce „Gwiazdy Wschodu” duża – do 300 gramów, gęsty, bardzo słodkie i soczyste. Odmiana jest popularny, że jest idealnym miejscem dla wszelkiego rodzaju kulinarnej nadgodziny.

Słodkie odmiany pieprzu i ma odmian połowie sezonu, które dają plony przez 110-130 dni od kiełkowania. Wśród tych odmian jest przede wszystkim przypisane klasy „Aligator”. Jest wysoko wydajnych i dużych owocach odmiany, które są używane tylko dla chronionego podłoża. Pieprz krzew wysokości – wysokość nie więcej niż 90 cm, ma długie i obfite owocowanie. Niemal w tym samym czasie na krzakach powstają i opracowano 8-12 owoce podłużnych pryzmatyczny kształt ciemnym kolorze zielonym. Dojrzałe owoce osiągnięcia wagi 300 g o długości 20-25 cm, są one wystarczająco słodkie i soczyste. Odmiana posiada wysoką wydajność i duże owoce nawet w trudnych warunkach.

Jednego z najbardziej popularnych ras średnim dojrzewania prawdziwej klasy „Bogatyr”, której owoce można uzyskać na 115-130 dziennie. „Bogatyr” czuje się dobrze w otwartym terenie, a gdy rośnie w schroniskach filmowych. Srednerosloe roślin (do 70 cm wysokości) i rozprzestrzenia. Owoce są lekko żebrowane i stożkowe, jasnozielony kolor w dojrzałości technicznej. masy ciała płodów wynosi nie więcej niż 120 g Hodowle przedstawia fine grade – to jest oporne na wspólnym wierzchołkiem pomiędzy pieprz i zgnilizny owoców vertitsilloznomu zanika z wysoką wydajnością i stabilną. Owoce odmian mają doskonałą przenośność.

Pomimo faktu, że w otwartych papryki polowych odmian, które są uprawiane jako roślina jednoroczna, w zakładzie w szklarni zimą mogą dorastać do 3 lat, a krzew zaowocuje dwa razy w roku.