876 Shares 3648 views

Dowiedz się, jak zakochać się w człowieka raz na zawsze

Nie ma nic bardziej bolesne i zdesperowany dla każdej dziewczyny niż nieodwzajemnionej miłości. To uczucie nie ustępują, a nie są zmiękczone, o ile, oczywiście, nie będzie wyjścia. Na przykład, jeśli istnieje sposób, aby włączyć cichy i beznadziejne uczucie – w gorącej miłości. Ale to powinien spróbować, zakochać się z mężczyzną jej marzeń.

Kilka wysiłki – i to jest u twoich stóp

Istnieje kilka sposobów, które pomogą zwrócić uwagę na dziewczyny, młodego mężczyzny, z którym jest zakochana. Te kroki są bardzo proste i nie wymaga wiele wysiłku i kosztów, może sprawić, że przedstawiciela silniejszej płci myśleć o możliwości rozpoczęcia nowej relacji.

Pierwsza zasada brzmi: dziewczyna powinna pokazać ich podatność spowodować człowiekiem trzeba ją chronić i dbać o wszystko – aby chronić delikatną istotę przed ostrym prozy życia. Saint-Exupery pisarz powiedział wówczas, że musimy być odpowiedzialni za tych, którzy oswojone. Po dbanie o dziewczynie, jej pomóc, lub po prostu w celu ochrony, mężczyzna poczuje się jak bohater i obrońca, człowieka ważne i potrzebne. Chyba że może on w przyszłości pozostać obojętnym wobec bezbronnej młodej damy?

Druga zasada: zakochać się z mężczyzną, trzeba poprosić go o pomoc. Wspólna aktywność, co to może być, może zgromadzić nawet dwóch zupełnie różnych ludzi, nie wspominając o tym, że mężczyzna zrobił dużo więcej i pielęgnuje. Co jest najbardziej skutecznym sposobem wracamy do punktu numer jeden.

Trzecia zasada: w ubraniach być korzystne tkaniny delikatne i miękkie. Zgodnie z pierwszych dwóch reguł, z wykorzystaniem jedwabiu lub wiskozy odzież dziewczyna może utworzyć obraz cienkiej, miękkiej i wrażliwej, wymagającej stałej opieki i uwagi. Podświadomie, nikt nie może przejść taki kwiat (nawet pod osłoną delikatnych ubrań ukrywa mocny nowoczesny tygrysa) – i te młode panie są w stanie bardzo skutecznie wykorzystywać go.

Czwarta zasada: nie bądź nachalny. Nawet jeśli facet zauważalne wczesne objawy, znane jako „zachowanie człowieka w miłości”, nie nadużywają go, aby nałożyć lub ograniczają jego wolność. Wszelkie facet zaczyna walczyć w przypadku, gdy czuje się ataki na ich niezależności i wolności osobistej. Dziewczyna jest lepiej pozostać w pewnej odległości – na tyle blisko, aby przypomnieć sobie, ale wystarczająco daleko, aby być pożądanym celem. Tak więc można zakochać się z mężczyzną, a nie zrazić i przestraszyć.

Piąta zasada: nieprzewidywalność. Sprawdź, czy człowieka albo po prostu mają interes w miłości, jest możliwe w prosty sposób: w jednej chwili bez ostrzeżenia krótko zniknąć z jego życia. Nie bądź cały czas w pobliżu, nie dzwonić i nie spełniają. Na miłość wystarczy tylko jeden dzień, aby się nudzić i szukać swoich spotkaniach z zdradzieckiej dziewczynki. Szkoda, że ta metoda okaże się zbyt trudne dla wielu pań. Oni nie mogą nawet na kilka godzin do opuszczenia ukochanej bez opieki, nawet jeśli czasem jest to użyteczne.

Szósta zasada: zawsze być nowe. Zakochać się z mężczyzną, trzeba ciągle zmieniać i pokazać się w nowy sposób. Można zacząć od drobnych zmian w wyglądzie – oryginał zmianą stylu, nowy makijaż, to facet powinien pokazać swój bogaty wewnętrzny świat, swoje zainteresowania, preferencje i zdolności. Być może jest on chcąc mieć coś wspólnego na co jest już możliwe, aby spróbować zbudować silny fundament relacji. Wieloaspektowy osobowość, niepowtarzalny i zawsze inna, jest bardziej prawdopodobne, aby odwołać się do – choćby dlatego, że młody człowiek nie będzie się nudzić z nim.