685 Shares 4709 views

"Bromheksyna Berlin Chemie" – Drug Usage

Na początku pierwszej zimnej czasu startu do przeziębienia. Czasami, jeśli przezwyciężyć kaszel, musiał uciekać się do różnych sposobów na pozbycie się bolesne objawy. W związku z tym artykuł mówi o przygotowaniu „bromheksyna Berlin Chemie”, instrukcja do niego omówiono szczegółowo i zaleceń dotyczących przyjmowania leku.


właściwości farmakologiczne

Lek „bromoheksynę Berlin Chemie” oznacza środek wykrztuśny, mukolityczne leków. Lek pomaga zmniejszyć lepkość wydzieliny oskrzelowej. jest on całkowicie wchłaniany po pół godziny po spożyciu, jest rozprowadzany w tkankach organizmu, i wydalany przez nerki. Lek jest dostępny w postaci tabletki. Proponowany lek „bromheksyna Berlin Chemie” (syrop) dla dzieci.

Dorośli powinni wziąć osiem miligramów leku w postaci tabletek trzy lub cztery razy dziennie. Dzieci w wieku poniżej dwóch lat powinno trwać od dwóch miligramów trzy razy dziennie.

Lek „bromheksyna Berlin Chemie” (syrop), manualna radzi wziąć od dwóch do czterech miarki (dorosłych i młodzieży w wieku od czternastu lat), trzy razy dziennie. Dzieci w wieku od sześciu lat – jedną lub dwie łyżki, a nawet sześć lat – jedna miarka trzy razy dziennie. Przez cały czas trwania leczenia jest konieczne, aby pić dużo wody i innych płynów spożywane w celu zwiększenia skuteczności leku.

Znaczący wpływ terapeutyczny pojawia się po kursie z czterech do sześciu dni. Dłużej, bez zalecenia lekarza, lek nie może być podjęte. Przyjmowanie leku „bromheksyna Berlin Chemie” powinno być tylko w mokrym kaszlem. To nie ma żadnego efektu terapeutycznego w suchym kaszlem, ale tylko wzmaga uczucie bólu w klatce piersiowej podczas ataków.

Lek stosowany w leczeniu chorób oskrzelowo towarzyszyło pojawienie lepkiego śluzu. Należą do nich zapalenie płuc, astma oskrzelowa, zapalenie tchawicy i oskrzeli, obturacyjne zapalenie oskrzeli, rozedma płuc, oskrzeli, pnevmokonikoz, gruźlica.

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Po otrzymaniu leku „Instrukcja bromheksyna Berlin Chemie” informuje o możliwych skutków ubocznych. Mogą wystąpić nudności, zaostrzenie chorób wrzodowych, niestrawność, wymioty. Dość rzadko objawia się reakcje alergiczne, takie jak obrzęk, wysypki skórnej i nieżytu nosa. Anafilaksja, duszność, elewacja aminotransferaz w surowicy krwi, ból głowy, gorączka, zawroty głowy, dreszcze – takie zjawiska są rzadkie, ale nadal były zgłaszane w praktyce klinicznej.

Jeśli pacjent nie może tolerować sorbitolu / fruktozy, preparat może powodować biegunkę, nudności, wymioty, spadek poziomu cukru we krwi.

Kiedy występują skutki uboczne podczas leczenia „bromheksyna Berlin Chemie” instrukcje dotyczące stosowania Rady przerywać i skonsultować się ze specjalistą.

Ponadto na skutki uboczne i przeciwwskazania istnieć. Na przykład, lek nie może być stosowane, jeżeli jest zwiększenie czułości w granicach jego elementów konstrukcji. Zabrania się stosowania leku u zaostrzenia choroby wrzodowej. Możliwe leczenie farmakologiczne w okresie ciąży tylko wtedy, gdy korzyści z niego więcej niż prawdopodobne ryzyko dla dziecka. Podczas karmienia piersią stosowanie leku jest przeciwwskazane.

Z opieką i nadzorem lekarza powinni przyjmować lek w patologii wątroby i nerek, krwawienia z żołądka, kiedy choroby oskrzeli, które towarzyszą zbyt duże nagromadzenie wydzieliny. Leku nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej dwóch lat.

Przed rozpoczęciem kuracji lekiem „bromheksyna Berlin Chemie”, oświadczenie radzi, aby skonsultować się z lekarzem.