440 Shares 6918 views

Popularne marki odzieżowe w Rosji

Popularne marki odzieżowe już dawno przestał być zakładnikiem jednego kraju. Teraz może być słusznie nazywany umiędzynarodowionych nazwy, które mają oddziały w wielu krajach świata, w tym w Rosji. Na jego terenie znajduje się wiele różnych sklepów, których historia pochodzi po drugiej stronie świata. Niektóre z nich omówimy w tym artykule.

Tanie i smaczne

Być może najbardziej popularne marki odzieżowe w ofercie rosyjskich produktów w niskich cenach. Ta opcja jest teraz odgrywa ważną rolę, zarówno pod względem gospodarczym, kupujący zwracają uwagę przede wszystkim na metce, a nie na jakość ubrań. Ale niektóre marki osiągnięcie optymalnej równowagi, niż spowodować wielkie poruszenie wokół kolekcji.

Dobrym przykładem tej koncepcji jest firma H & M. Jest założona w połowie ubiegłego wieku w Sztokholmie, była w stanie osiągnąć niesamowity sukces na całym świecie.

H & M oferuje kompletny pakiet towarów potrzebnych do stworzenia dowolnego obrazu. Obejmuje ona zarówno podstawowe rzeczy, a sukienki na specjalne okazje. Wraz z nimi szerokiej gamy akcesoriów: biżuteria, kapelusze, buty, torebki i inne. W dużych sklepach łańcucha widać z trybun i kosmetyków; jest oferowany w niskiej cenie, ale jakość jest całkiem przyzwoity na niego.

Średnia kwota czeku w sklepie tej marki jest 1000-2000 rubli; to obejmuje koszt własny wizerunek i minimum akcesoriów.

duch młodzież

Pomimo jej dostępności, H i M jest dość zachowawczy sieci; prezentuje klasyczne neutralnych kolorach rzeczy, że młodzi ludzie nie zawsze podoba. Dla tych, którzy wybierają opcje odzież sportowa nasycone kolory, nadaje sklep NewYorker.

Marka odzieży wiele mówi, że nie jest tu wyjątkiem. Odzwierciedlające rzeczywistość bogatych mieszkańców największego miasta zupełnie zadbał nie tylko o kosztach dostępnych produktów, ale także o jego wygodę i wszechstronność, co jest szczególnie ważne dla osób aktywnych w metropolii. NewYorker stał się prawdziwie narodowa marka: wygodne ubranie, wraz z skromne ale stylowe akcesoria sprawiają, że możliwe jest stworzenie pełnego obrazu w małym budżetem.

Najlepsza z opcji budżetowych

W rosyjskich warunkach, drogie marki odzieżowe tracą na popularności ze względu na dużą liczbę zawodników z bardziej przystępnych cenach. Mogą być włączone i marki Terranova, które można znaleźć we wszystkich ważnych centrum handlowego. Głównym parametrem marka charakterystyczny można nazwać dużą gamę produktów, zarówno u mężczyzn oraz w kategorii żeńskiej. Można również znaleźć właściwą rzeczą dla nastolatek, jak zakres wielkości Terranova zaczyna się od modelu XXS.

Dodatkowym atutem marki są duże sezonowe sprzedaży z rabatami do 80%, co można sobie pozwolić, a nie wszystkie marki ubrań, pracujący w ramach danych dotyczących cen.

Moda dla dzieci

Nie zapominaj, że oddzielny segment detalicznych sklepów odzieżowych zajmują dzieci. Dobrym dowodem na to jest rosyjska marka Acoola, oferując towary do mody od lat 2 do 12. Nad każdym z nowej kolekcji marki posiada zespół profesjonalnych projektantów, którzy rozwijają się około 60 nowych modeli dla chłopców i dziewczynek. Wytwarzanie wykorzystuje związki organiczne, które nie wywołują reakcji alergicznych i dlatego są odpowiednie dla dzieci z wrażliwą skórą.

Zdjęcia marek odzieżowych dzieci pokazują, że nastolatki chcą nosić te same modne i wygodne rzeczy, które dorośli. Ta opcja pozwala także zbiory projektowe Acoola.

Warto zauważyć, że w okresie przygotowań do szkoły to marka rozwija się dużej liczby rygorystycznych modeli jednolitym szkoły, które spełniają najnowsze trendy w modzie niż zadowoleni z zarówno dzieci jak i rodziców.

Classic z modnych odcieniach

Dla ludzi, których szafa jest oparta na miłości klasyczny garnitur, łagodnych dźwięków i ścisłe dopasowanie kroju, marki BEFREE. Po raz pierwszy pojawił się w Rosji w 2002 roku i oferuje swoim klientom produkty trzech firm europejskich, które specjalizują się w odzieży dla kobiet. Później, w asortymencie sklepów tam i linii męskiej, co zwiększyło liczbę zadowolonych klientów.

BEFREE, podobnie jak innych europejskich marek odzieżowych oferujących przedmioty na każdą okazję. Główną cechą marki jest przystępna cena, pomimo faktu, że wiele zbiory zostały utworzone i zdobione ręcznie zatrudnia młodych projektantów.

krajowych producentów

Wyróżnienie to marki odzieżowe, które są zarówno projektanci i producenci własnych produktów. Należą marki Concept Club, założony w 2005 roku w Petersburgu. Od kilku lat stać się liderem w swoim segmencie z powodu obecnych pojęć (stąd nazwa) i wartości demokratycznych odzieży, co jest szczególnie ważne w Rosji.

Asortyment naprawdę zadowolić wielu klientów. Ma wszystko, aby utworzyć obraz na każdą okazję: wieczorowe i koktajlowe sukienki, garnitury, bluzki, spodnie, a także rzeczy dla aktywnego stylu życia – zestawy sportowe i buty. Ponadto, marka oferuje bieliznę i odzież na noc. Każdy obraz załączony unikalne akcesoria: paski, czapki, torby, biżuterii, co oszczędza nabywcy znalezienie więcej rzeczy w innych sklepach.

Wyjątkowość Concept Club to własna produkcja, projektowanie i cenę, która pomaga znaleźć idealną równowagę pomiędzy wysokiej jakości produktów i rozsądną cenę.