510 Shares 8809 views

Lek „Algezir Ultra”: instrukcja obsługi, opis, skład i opinie

W „Ultra Algezir” lekarze często przepisują pacjentom niedawno. Instrukcje dla tej metody jest raczej informacyjny i opisuje możliwości jego zastosowania dla różnych grup pacjentów, ale jest daleko od bycia pełne informacje dotyczące jak to wpływa na ciało to znaczy.


farmakologia

Jako część środka – NLPZ, która jest pochodną kwasu naftilpropionovoy. W procesie przyjmowania tego leku ma działanie przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i przeciwbólowe działanie, jak to często świadczy opinii „Algezir Ultra”. Przewodnik do obiektu wskazuje również na te szczegóły.

Mechanizm działania leku jest bezpośrednio związane z inhibicją COX wyspecjalizowanego enzymu, który maksymalizuje prostaglandidov hamowania syntezy kwasu arachidonowego. Również ten środek zapewnia hamowanie agregacji płytek krwi.

Szczególną uwagę należy zwrócić na fakt, że w procesie podejmowania ból narkotyków zmniejszona, w tym ból w stawach w ruchu iw spoczynku. W procesie otrzymywania zmniejszony obrzęk stawów, sztywność poranną, zwiększenie zakresu ruchu, który mówi praktycznie każdą osobę, która skomentowało temat «Algezir ultra” środków. Instrukcjach, informacja zawiera również w tym samym czasie zwraca uwagę także fakt, że wpływ przeciwzapalny może być osiągnięte przez koniec pierwszego tygodnia leczenia aktywnego.

Farmakokinetyka

Następnie odbiór narzędzia do naproksenu zacznie szybko wchłania się z przewodu pokarmowego. Wskaźnik Cmax w osoczu zaczyna być obserwowane w ciągu ostatnich 1-4 godzin po spożyciu. Należy zauważyć, że jednoczesne stosowanie leków z żywnością może spowolnić szybkość wchłaniania, ale nie zmniejszyć ogólny stopień wchłaniania. Naproksen różni się wystarczająco dobrą absorpcję w przypadku podawania doodbytniczego, jednak w tym przypadku jest znacznie wolniejsze wchłanianie, w porównaniu z doustnie.

Przy stężeniach terapeutycznych aktywnego elementu wiąże się z białkami osocza wynosi prawie 100%. Stężenie naproksenu z plazmą zwiększała się proporcjonalnie podczas stosowania w dawkach do 500 mg, a w większych dawkach jest zwiększenie wolnej przestrzeni, co spowodowane jest całkowite nasycenie białek osocza.

Naproksen przenika do płynu stawowego.

T 1/2 około 13 godzin. Około 95% całkowitej ilości ostatecznie dawki wydalanej z moczem w niezmienionym stanie, 6-O-a jego różne dezmetilnaproksena koniugatami. Wszystko inne w najbliższej przyszłości po zażyciu wydalane z kałem.

dawkowanie

Warto zauważyć, że zalecane dawki indywidualne ustanowienia zgodnie z ciężkością choroby pacjenta. Od leku „Algezir ultra” wskazuje, że instrukcja nie jest zalecane dla dorosłych się w dawkach 0,5-1 g na dzień, w dwóch dawkach, przy ezhednevnayadoza normalnej terapii podtrzymującej powinna wynosić około 500 mg.

Maksymalna możliwa dawka dzienna 1,75 g

Dawka dla dzieci

Jeśli obróbkę prowadzi się u pacjentów w wieku od 1 roku do 5 lat, w takim przypadku powinny być stosowane na 2,5-5 mg na kg dziennie przez 1-3 codziennego przyjmowania, maksymalna możliwa obróbka w tym przypadku może być 14 dni. Do leczenia młodzieńczego zapalenia stawów u dzieci w wieku poniżej 5 lat, dzienna dawka jest stała i wynosi 10 mg na kg.

interakcji lek oznacza „Algezir ultra”

Instrukcja stosowania jest fakt, że w tym przypadku to niekorzystnie wpływa na absorpcję naproksen, który jest bardzo ważny w leczeniu, jeżeli jest stosowany jednocześnie z środki zobojętniające kwas, które zawierają glin, magnez, i wodorowęglan sodu.

Jeśli narzędzie jest używane z antykoagulantów pośrednich, nie mogą występować drobne wzmocnienie działania tych leków, które zostały odnotowane w trakcie specjalistycznych badań klinicznych.

Również podczas badań to badano wpływu jednoczesnego stosowania amoksycyliny narkotyków, tak, że w pewnych sytuacjach zaczęły rozwijać zespół nerczycowy. Jeśli „Algezir ultra” użyto kwas acetylosalicylowy, w niektórych przypadkach zmniejszyć całkowite stężenie naproksenu w osoczu krwi.

Dodatkowe cechy interakcji

Ponadto warto zauważyć kilka sytuacji, które odnoszą się do leku „Algezir ultra” (tabletki) Sposób użycia:

 • podczas używania zapewnia pewne zmiany parametrów farmakokinetycznych diazepam;
 • Jeśli narzędzie jest stosowane jednocześnie z kofeiną, efekt naproksen może zostać zwiększona;
 • łączne stosowanie z węglanem litu daje możliwości zwiększenia stężenia litu w osoczu krwi;
 • skojarzeniu z metotreksatem zwiększa toksyczność substancji;
 • gdy „Algezir ultra” jest stosowany jednocześnie z probenecydem zmniejsza całkowite stężenie naproksenu w osoczu krwi;
 • Jednoczesne stosowanie kwasu salicylowego pozwala poprawić działanie tej substancji.

Istnieją doniesienia wskazujące, że jeśli narzędzie jest używane w połączeniu z morfiną, w końcu, może to prowadzić do rozwoju mioklonie. Również podczas korzystania prednizon zaobserwowano znaczny wzrost stopnia stężenia substancji w osoczu krwi. Ponadto, jak wspomniano oddzielnie jednoczesne stosowanie furosemid, który zapewnia zmniejszenie moczopędnego substancji. Jest to zauważyć na takiego obiektu jako lek „Algezir ultra” opinii. Instrukcja wskazuje również na tej funkcji leku.

Ciąża i laktacja

Szczególną ostrożność zaleca się stosowania tego leku u kobiet w ciąży lub karmiących piersią, w szczególności dotyczy to tych, którzy obecnie przebywa w pierwszym lub trzecim trymestrze ciąży. Istotą jest to, że po zażyciu tego narkotyku naproksen zaczyna przenikać przez barierę łożyskową, a następnie wydany w niewielkich ilościach w mleku matki.

skutki uboczne

Warto wspomnieć kilka efektów ubocznych, które odnoszą się do leku „Algezir Ultra” instrukcji obsługi. Opisy w tym przypadku dostępne w różnych grupach agencji są:

 • Układ trawienny. Podczas odbioru mogą występować wymioty, nudności, dyskomfort w nadbrzuszu. W rzadkich przypadkach oczywisty erozyjne i wrzodziejące zmian w przewodzie pokarmowym, jak również różne zaburzenia czynności wątroby i krwawienia.
 • Centralny układ nerwowy. Podczas korzystania z niektórych pacjentów nie senność, bóle głowy i spowolnienie reakcji szybkości psychomotorycznej. W bardzo rzadkich przypadkach, zastosowanie tego narzędzia, istnieją różne zaburzenia słuchu, o czym świadczy leku „Algezir Ultra” instrukcji. Streszczenie nie opisuje szczegółowo korzystanie z tej funkcji.
 • układu krwiotwórczego. Niezwykle rzadko używać leku prowadzi do wystąpienia granulocytopenia i małopłytkowość i niedokrwistość hemolityczna lub aplastyczna.
 • Układ oddechowy. W rzadkich przypadkach może rozwinąć eozynofilowe zapalenie płuc.
 • Układ moczowy. W rzadkich przypadkach może powodować różne zaburzenia czynności nerek.
 • reakcje alergiczne. W grupie pacjentów w trakcie badań zaobserwowano pokrzywka, wysypki na skórze, obrzęk naczynioruchowy, który jest dość powszechne reakcje alergiczne na różne części, które składają się z leku, jak określono w „Ultra Algezir” instrukcji. Leczenie w tym przypadku nie może być zawieszona.

Ponadto, szczególną uwagę zasługuje również fakt, że w przypadku stosowania doodbytniczego, istnieje ryzyko śluzowej wydzieliny z małej ilości krwi lub występowanie bolesnych defekacji.

Gdy jest ona wykorzystywana?

W ciągu ostatnich kilku lat, nowoczesne lekarze często wystarczająco zaczęła przepisywać swoim pacjentom to narzędzie w leczeniu różnych chorób, takich jak te opisane w „Ultra Algezir” instrukcji obsługi. Cena tego leku jest dostępna dla niemal wszystkich, w związku z którymi często wyznaczonym zamiast znacznej większości podobnych środków.

W szczególności warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych dolegliwości, w leczeniu których jest on używany przez najbardziej aktywne:

 • zapalenie kości i stawów;
 • reumatoidalne zapalenie stawów;
 • zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa;
 • Ostra dna;
 • Zespół stawowej;
 • nerwoból;
 • bóle mięśni;
 • ból w kręgosłupie;
 • urazowe zapalenie tkanek miękkich i układu mięśniowo-szkieletowego.

Ponadto, „Algezir ultra” często występuje jako środek pomocniczy w leczeniu różnych zapalnych, zakaźnych i chorób ENT podstawowej bolesne miesiączkowanie, zapalenie przydatków, zapalenie oraz dentystycznych i bóle głowy.

Przeciwwskazania

Istnieje kilka przypadków, w których nie powinno się stosować tego narzędzia, a to wskazuje na lek „Algezir ultra” instrukcje użytkowania (opis). Opinie Lekarze często sugerują, że lek ten nie jest zalecany w następujących sytuacjach:

 • „Aspiryna triada”;
 • wszystkie rodzaje uszkodzeń erozyjnych i wrzodziejącego zapalenia jelita w przewodzie żołądkowo-jelitowego;
 • wyraźnie wyrażone zaburzenia czynności nerek;
 • System hemodyscrasia;
 • wyraźnie wyrażone zaburzenia w funkcjonowaniu wątroby;
 • zbyt duża wrażliwość na naproksen i inne substancje zawarte w kompozycji leku.

Między innymi, korzystanie z tego narzędzia nie jest zalecany dla dzieci w wieku poniżej jednego roku, o czym świadczy leku „Algezir Ultra” instrukcji. Cena tego narzędzia jest 85-90 rubli. 10 tabletek.

Przestrogi

Należy zachować szczególną ostrożność, narzędzie jest używane do leczenia różnych chorób nerek i wątroby, przewodu pokarmowego, w historii, jak również niewydolności serca, nadciśnienia lub obecność objawów dyspeptycznych. W szczególności powinny być obowiązkowe, aby skonsultować się z lekarzem o tym, czy możliwe jest, aby stosować leku po dużych zabiegach chirurgicznych.

W leczeniu zawsze musi utrzymać systematyczną kontrolę funkcjonowania nerek i wątroby, a także obraz krwi obwodowej. W razie potrzeby określenia stopnia stężenia 17-ketosteroidów otrzymujących naproksen koniecznie zrezygnować kolejne 48 godziny przed przewidywanym terminem badania.

Szczególną uwagę należy zwrócić na fakt, że biorąc lek wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów transportu silnika i zarządzanie różnymi mechanizmami. W związku z tym, to najlepiej, aby ograniczyć powstrzymania się od wszelkich potencjalnie niebezpiecznych działań bezpośrednio związanych z koniecznością koncentracji i zwiększenia szybkości reakcji psychomotorycznych zastosowany „Algezir Ultra”. Zwracając się do instrukcji przygotowania osobno podkreśla ten punkt.