363 Shares 5594 views

Hotel "Fairy-2", Anapa: zdjęcia i opinie

Anapa jest jednym z najbardziej popularnych kurortów nad Morzem Czarnym. Przybywając w tym mieście urlopowiczom czekają nie tylko przyjemny pobyt, ale także wiele rozrywek. Infrastruktura turystyczna w Anapa rozwija się po prostu cudownie. Oczywiście, w tym ośrodku, między innymi, można wynająć dobre i niedrogie zakwaterowanie. Na przykład, dość dobre opinie są dostępne w hotelu "Fairy-2".


Funkcje lokalizacji

Hotel "Fairy-2" (Anapa) jest zbudowany niemal na plaży. Na plażę można do niego dojechać w zaledwie kilka minut. Tak dogodna lokalizacja większość turystów uważa za główną zaletę tego hotelu.

Hotel nie jest w Anapa, ale na przedmieściach – w miejscowości Dzhemete. Ze wszystkich stron hotel otoczony jest barami, restauracjami, wszelkimi rodzajami miejsc rozrywki itp. Niedaleko hotelu znajduje się duży rynek Gemete. Tutaj można kupić owoce i warzywa, winogrona. Odległość od hotelu do centrum miasta wynosi tylko około 3 km.

Dojazd do hotelu dla turystów najlepiej jest z dworca kolejowego Anapa. Aby dostać się stąd do hotelu, należy wziąć autobus nr 10. Z lotniska najlepiej dojechać autobusem nr 3 do dworca autobusowego. Następnie musisz przenieść się na numer lotu 14, 8 lub 4. Musisz wyjść z przystanku "Dzhemete". Idź od tego do hotelu nie będzie więcej niż trzy minuty.

Ogólny opis hotelu

Obszar hotelu "Fairy-2" (Anapa) jest dość duży – około 2 hektarów. Goście są tutaj w jednym z domków trzypiętrowych lub w budynku czteropiętrowym. Ten hotel jest dość stary. Został zbudowany w 2003 roku. Ale w 2008 roku nastąpiła odbudowa. Dlatego też budynek wygląda całkiem poprawnie z zewnątrz iz wewnątrz. Teren hotelu, sądząc po opiniach turystów, dobrze zagospodarowany. Dziedziniec hotelu i jego ścieżki są pokryte pięknymi płytkami.

Hotel "Fairy-2" (Anapa): opis pokoi

W każdym z trzech kondygnacji budynku hotel oferuje turystom 12 komfortowych pokoi. W głównym budynku znajduje się 40 pokoi z zewnętrznymi tarasami. Jeśli chcesz, możesz wynająć pokój typu deluxe, junior suite lub standardową dwu lub czteromiejscową salę. Wszystkie apartamenty są klimatyzowane. Także turyści mogą korzystać:

 • TV;

 • Lodówka;

 • Telefon;

 • Czajnik;

 • Szafa;

 • Stoliki nocne.

Łazienka w tym hotelu jest dostępna we wszystkich pokojach. W razie potrzeby goście mogą wziąć prysznic w komfortowych warunkach. W pokojach są także kuchenki mikrofalowe. Polityka hotelu pozwala na zamontowanie dodatkowego łóżka w pokoju. Oczywiście, w łazience, oprócz toalety i prysznica znajduje się również umywalka. Wiele pokoi wyposażonych jest w sofy i fotele.

Hotel "Fairy-2" (Anapa): opinie o pokojach

Opinie o tym hotelu są bardzo odmienne. Ale jeśli chodzi o wygodę pokoi, goście opuścili wyspecjalizowane strony w zasadzie tylko dobre recenzje. Wyposażone pokoje hotelowe, według turystów, całkiem dobre. Meble tutaj są nowe, a sprzęt gospodarstwa domowego zasadniczo działają poprawnie. Niektóre skargi w sieci są tylko w zakresie telewizora w tym hotelu. Telewizor w pokojach jest zainstalowany w starym modelu. Ale jednak kanały najemców mają możliwość oglądania wielu.

Sprzątanie w pokojach hotelowych spędza codziennie. Pościel też się zmienia. Większość turystów uważa, że właściciele hoteli oszczędzają na personelu. Tutaj nie ma wystarczająco dużo pracowników. Co oczywiście powoduje pewne niedogodności. Jednak w rzeczywistości pracownicy hotelu dobrze traktują swoje obowiązki. I dotyczy nie tylko pokojówek, ale także pracowników innych specjalności. Różne rodzaje awarii w hotelu "Fairy-2", na przykład, są eliminowane szybko i jakościowo.

Infrastruktura hotelarska

Na terenie hotelu goście mogą korzystać:

 • Sala masażu;

 • Fryzjer;

 • Pokój bilardowy;

 • Biuro medyczne.

W hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów. Goście mogą zrelaksować się w basenie. Wartości wynajmu hoteli mają możliwość opuszczenia w sejfie. Koszt tej usługi wynosi 50 rubli.

Plac zabaw dla dzieci

Wielu turystów uważa, że hotel "Fairy-2" (Anapa), opinie turystów, o których w tym kontekście, są dość dobre, dość dobrze przystosowane, w tym na rodzinne wakacje. Dla dzieci w hotelu są takie udogodnienia, jak:

 • Plac zabaw;

 • Zjeżdżalnie dla dzieci;

 • Pokój gier;

 • Klub Juniorów.

Dobre opinie o hotelu "Fairy-2" (Anapa) wśród turystów wynikają również z obecności na jego terenie małego prywatnego parku wodnego. Również w hotelu organizowane są codziennie występy dzieci. W hotelu organizowane są bezpłatne dyskoteki. Wizyta w kinie kosztuje 100 rubli.

Odpowiedź na infrastrukturę

Jeśli chodzi o udogodnienia zapewnione gościom hotelu Fairy-2, dotychczasowe recenzje nie są zbyt dobre. Wielu turystów uważa, że właściciele tego hotelu są zbyt ciasni. W przeciwieństwie do większości innych hoteli w Anapa w "Fairy-2" większość udogodnień jest płatna. Tak więc na przykład wizyta w parku wodnym kosztuje około 900 r. Za dzień na osobę.

Basen w hotelu, na szczęście, jest bezpłatny. Ale większość turystów uważa to za bardzo wygodne do pływania. Faktem jest, że jego kubek jest bardzo mały. Ponadto, i czyścić basen w tym hotelu jest rzadkie.

Recenzje restauracji

Zdaniem wielu gości w tym hotelu, bardzo dobre. Pokoje w hotelu są wynajmowane z pensjonatu. Jako goście w takim mieście jak Anapa (Dzhemete) rozważają, hotel Fairy-2 oferuje wystarczająco dużo jedzenia, podobnie jak zwykle, z jadalni. Turyści mają możliwość zamówienia jajek, zup, vareniki, kiełbasy, masła, płatków śniadaniowych, omletów itp. Kluski są często dodawane na obiad.

Opinie o serwisie

Oczywiście wygoda mieszkaniowa w bardzo dużej mierze określa, jaka będzie dobra reszta Anapa. Hotel "Fairy-2", być może, nie oferuje turystom znacznej ilości bezpłatnych usług, ale personel tutaj, jak już wspomniano, jest bardzo odpowiedzialny. Przyjazne dla gości są zarówno administratorzy, jak i pokojówki, lub na przykład pracownicy jadalni. Ale czasami personel hotelu nadal zachowuje się nieco nieprawidłowo. Na przykład gość może zaoferować rzeczy do liczby i nie ostrzega, że usługa nie jest bezpłatna i kosztuje około 200 rubli.

Plaża w pobliżu hotelu

Kamieniste, lekko skaliste plaże – to wyróżnia kurort Anapa. Hotel "Fairy-2", którego zdjęcie jest przedstawione na tej stronie internetowej, posiada również prywatną linię brzegową. W morzu obok tego hotelu, oceniając opinie gości, zawsze jest dużo glonów. Ale w ogóle, woda tutaj jest całkiem czysta, dobrze mi się pływać.

Plaża w hotelu "Fairy-2" własna prywatna. W przypadku plastikowych zabawek, domy z tworzyw sztucznych są bezpłatne. Również niewielkie hotele mogą odwiedzić plażę w pobliskim hotelu, aby ćwiczyć na horyzontalnych barach lub wybrać się na huśtawkę. Na plaży znajduje się trampolina. Ale możesz wskoczyć na niego, tylko po zapłaceniu 200 rubli (przez pół godziny). Oczywiście, jeśli chcesz na plaży w hotelu, możesz wziąć parasolkę lub leżak. Ale ta usługa jest również wypłacana. Koszt noclegowy 250 rubli, parasolka 150. Łącznie 400 r. Parasole na plaży hotelu "Fairy-2" są małe. Cienie od nich wystarcza tylko dla dziecka i dla jednej osoby dorosłej.

Wielu turystów uważa, że z dziećmi na plaży odpoczynek hotelowy jest bardzo wygodny. Rozrywka dla nich tutaj jest dużo. Ponadto, bardzo wejście do morza w tym miejscu jest bardzo łagodne. Ludzie na plaży w hotelu zwykle dużo. Ręczniki dla gości hotelowych nie są wydawane. Dlatego turyści, którzy zarezerwowali pokoje tutaj, powinni zabrać ze sobą z domu.

Infrastruktura miasta w pobliżu hotelu

Hotel "Fairy-2" (Anapa) znajduje się w raczej tętniącym życiem miejscu. W wyjściu z hotelu znajduje się wiele sklepów o różnej specjalizacji. Tutaj można kupić owoce, jedzenie, pamiątki. Jest tuż obok hotelu "Fairy-2" i apteki. Zaledwie 20 minut spacerem od hotelu znajduje się samoobsługowy sklep "Magnet". Dobór towarów w tym centrum handlowym jest dość duży, a ceny nie są zbyt wysokie. Jednak w godzinach wieczornych dużą kolekcję gromadzi się w sklepie. Więc lepiej robić zakupy rano lub po południu.

Dostępne atrakcje

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajdują się takie ciekawe miejsca, jak:

 • Luna Park.

 • Park Wodny "Tiki-Tak".

 • Oceanarium i dolphinarium.

 • Safari park "Balu" itp.

W Parku Luna w miejscowości Dzhemete można kupić bilety na takie atrakcje jak np. Trampolina górska, śmieszna lokomotywa parowa, symulator samochodu, różnego rodzaju karuzele, itp. Wielu turystów odwiedza tutaj pokój strachu i strzelnicy.

Delfinarium Anapa to duży kompleks rozrywkowy. Pokazane tutaj nie są zbyt drogie. W basenie są nie tylko delfiny, ale także morskie z uszczelką morską. Dzieci poniżej piątego roku życia w dolphinarium są bezpłatne.

Safari park "Balu" dość zasłużony cieszył się turystów jest bardzo popularna. Ta wyspa dzikiej przyrody, jak hotel "Fairy-2" (Anapa), znajduje się przy ulicy Pioneer. Tutaj można zobaczyć takie egzotyczne zwierzęta jak krokodyle, lwy, tygrysy, małpy, lamy, itp.

Zamiast podsumować

Jeśli więc opierasz się na opinii poprzednich gości, hotel jest stosunkowo wygodny – "Fairy-2". Główną zaletą turystów jest bliskość morza, raczej dobrze wyposażone pokoje i uprzejmość personelu. Na wady hotelu Anapa obejmuje niewielką liczbę bezpłatnych usług i zbyt mały basen. W każdym razie większość podróżnych hotelowych rezerwuje pokoje w tym hotelu. Uważa się, że szczególnie spodoba się tym, którzy przegapili czasów sowieckich. Faktem jest, że ten hotel przejął większość tradycji tego okresu historycznego. I tak dobre, a nie tak.