729 Shares 9523 views

Jak gotować wątroby kurczaka w śmietanie: krok po kroku receptury

Jak gotować wątroby, kurczaka w śmietanie, dzięki czemu okazało się delikatne, soczyste i smaczne? Odpowiedź na to pytanie jest prosta gotowanie, jesteś pewny, aby znaleźć trochę niższa. Warto zauważyć, że to danie na kuchence gazowej, możliwe jest przedstawienie tabeli jako samodzielne danie z chleba pszennego i gotować przystawka dla niego.

Gotowanie wątróbka z kurczaka z kwaśną śmietaną, kremem, ziół i warzyw

Składniki na danie:

  • pietruszka, por i koper świeży – za niewielką paczkę;
  • cebula biała cebula – 2 głowice;
  • Oczyszczony wątroby kurczak – 900 g,.
  • tłusty krem – 40 ml;
  • mleka – 1,7 szklanki;
  • ziele angielskie czarny, drobny gotowanie sól, przyprawy, pachnące, ulubione przyprawy – dodaj do smaku;
  • 20 procent śmietany – 170 g;.
  • olej słonecznikowy – do smażenia (45 ml);
  • wody, w temperaturze pokojowej, – pół kubka.

Stopniowo przetwarzania produkt mięsny

Przed jak gotować wątróbka z kurczaka w śmietanie, należy zakupić zamrożonej produkt i jest całkowicie rozmrożone. Ponadto składnik mięsny wymaga starannie czyszczone żył i różnych kanałach, dobrze przemywa się ciepłą wodą, a następnie umieszcza się w misce lub garnka i wlać świeże mleko. W tym stanie, wątroba jest pożądane, aby zachować nie mniej niż pół godziny. Procedura ta pozwoli zaoszczędzić produkt od goryczy i uczynić go bardziej miękkie, soczyste i delikatne.

Wytwarzanie dodatkowych składników

Jak gotować wątroby, kurczaka w śmietanie szybko i bardzo smaczne? Zaleca się, aby użyć dodatkowych komponentów, takich jak biały cebuli i świeżych ziół. Powinny one być płukane, oczyszczony, jeśli jest to konieczne, a następnie drobno pokroić nożem. Jest również konieczne, aby przygotować zwykłą wodę, wonne przyprawy, trochę śmietanę i gęsty krem.

pieczenia składników

Po tym wszystkim, że jedzenie będzie przygotowane, należy umieścić garnek na ogniu, wlać masło i trochę rozgrzać. Następnie pan ma obowiązek umieścić siekaną wątróbką drobiową i cebulę. Składniki te wymagają do smażenia do czerwono-brązową (do jednej czwartej godziny).

Hartowanie wszystkie posiłki

Gdy główne składniki trochę rumiane powinny one smak drobnym soli kuchennej, ulubionych przypraw i aromatyczne pieprzu, następnie wlać do wody i gotować przez 11 minut. Po tym, trzeba dodać do naczynia gęstej śmietany, posiekane zioła i śmietany kremówki. W tej części uboczny zaleca się gotować około kwadransa.

Należy zauważyć, że zgodnie z wszelkimi zasadami przygotowania tej potrawy trzeba wychodzić soczyste i wątróbka z kurczaka. Pieczony w śmietanie, dobrze nadają się do takich obfitym naczyń jak pomarszczenia ziemniaki, ryż, makaron gotowany, warzywami , i tak dalej.

Jak przedstawia tabela

Teraz, gdy wiesz, jak gotować wątróbka z kurczaka w śmietanie. Taki pożądany obiad karmić do stołu w gorącym stanie. Również do tego dania mogą być dodatkowo obecne sos pomidorowy, ketchup, biały chleb i sałatka surowe warzywa (pomidory, oliwki, ogórki, cebula, itp.)