855 Shares 1170 views

Co to jest pułapka pod prysznicem?

Wiele z nich jest rozwiązany zamiast kąpieli zestaw prysznicowy. Musisz robić to, co trzeba – i kanalizacji oraz izolacja cieplna i hydroizolacyjne i podłogowych kanalizacji. Ten ostatni jest również ważna. Wiele, dzięki czemu same naprawy, nie mam pojęcia co to jest.

urządzenia Wartość

Czym jest drabina? To skomplikowane urządzenie do kanalizacji. Zapewnia on nie tylko odprowadzanie wody do kanału, ale również wykonuje inne funkcje:

  • Zapewnia uszczelniająca z podłogą.
  • Wytwarza filtrowanie ścieków przed zabrudzeniem i uniemożliwia częste blokady w kanale.
  • To sprawia, że możliwe, aby oczyścić system spustowy.
  • Ma uszczelnienie wody, która zapobiega przenikaniu zużytego powietrza.

Wpusty wykonane są z metalu odpornego na korozję i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na strukturę – musi być mocne, trwałe, nie złamać uszczelnienie podłogi. Urządzenia te mogą być pojedynczą dyszę lub tulei mają różne wysokości. Ważne jest, aby wiedzieć, że wysokość rampy jest ważne podczas instalacji prysznica, bo ta określa wysokość, do której trzeba podnieść poziom podłogi.

Co to jest pułapka, rozumiemy, teraz musimy zrozumieć, w jaki sposób jest on zainstalowany. Obudowa z kołnierzem, który zamyka szczelnie membranę podłogi. Jest zainstalowany syfon z kratą, która pozwala stworzyć uszczelnienie wodne i ochrona zablokowanie kanalizacji. Zanim kupisz drabiny, należy upewnić się, że będzie pasować w wysokości i nie posiada żadnych wad.

Ustawianie rampy

Instalując urządzenie opisane, należy rozumieć, że jest to konieczne w celu podniesienia podłogi prysznica. Paul położył również ze spadkiem do kanalizacji wody w kierunku wpustu podłogowego. Zazwyczaj jest ona podniesiona do 15 cm, nie ma nic katastrofalne. Konstrukcja podłogi jest umieszczone w układzie wielowarstwowym:

  • Akustycznej i termicznej izolacji spienionego polistyrenu (około 5 cm).
  • Beton jastrychu (około 4 cm).
  • Układanie materiałów uszczelniających.
  • Levelcrete nachylone do trapu (około 4 cm).
  • Płytki ceramiczne, które nie wchłania wody.

Okazuje się, że drabina do bramy monolit immured w podłodze. Najważniejsze, że nie działają na płytki kratowych.

Przewodnik dla produkcji odpływu podłogowego

Mając do czynienia z pytaniem, co pułapka jest i jak jest zainstalowany, można rozpocząć tworzenie urządzeń. Przed rozpoczęciem pracy, należy określić grubość każdej warstwy podłogi. Najniższy punkt nachylenia zależy od wysokości drabiny: zmiana grubości betonowej wylewki, można wybrać żądaną wysokość, ale rampa nie powinna być wyższa niż płytki. Minimalne nachylenie odpływu – 1 cm, jeśli je pomniejszyć, wówczas woda będzie odprowadzana bardzo powoli.

Drabina ze ściany ustawiony na miarę Twoich płytek. Najlepiej jest położyć materiał z drabiny do ściany. Szew pomiędzy płytkami powinna być nie większa niż 2 mm. Ustawianie rampy na powyższy algorytm, cięcie spowoduje zmniejszenie liczby płytek, podłoga będzie o wiele piękniejsze. Wszystkie kąty są obszary problemowe, w których występuje napięcie i stale postępy, ale może to spowodować uszkodzenie hydroizolacji. Lepiej być bezpieczne i przyklej wszystkie kąty taśmy uszczelniającej. Dla ochrony przed wnikaniem wody należy najpierw położył płytki na podłodze, a następnie do ściany. Wiedząc, że taka pułapka, i jak prawidłowo zainstalować, problemy w pracy nie powstają.