416 Shares 8817 views

Jak zostać prosty w dialogu i otwartej dziewczyny: praktyczne porady i opinie

Wielu ludzi zna pojęcie duszy wyszukiwania. Po kilku niezręcznych sytuacjach lub po rozmowie z kimś osoba mimowolnie zaczyna myśleć: „Co by się stało, gdybym odpowiedział inaczej?” Albo: „Jak już wszystko było, gdybym wtedy zaryzykowałem i nadal zrobiłem to? „po raz pierwszy w swoim życiu, każdy zadawał sobie to pytanie, ale jeśli takie myśli iść do ciebie przez cały czas, to nie jest normalne i może być szkodliwe zarówno dla fizycznego i psychicznego zdrowia. W tym przypadku konieczne jest, aby myśleć o tym, jak nauczyć się brać życie łatwe. W tym artykule, rozważmy kilka wskazówek, które pomogą Ci pozbyć się introspekcji i cieszyć się każdą minutą swojego życia.

Kilka porad: jak stać się zwykłą dziewczyną

Z reguły kobiety są bardziej podatne na duszy wyszukiwania. Jest mało prawdopodobne, że będzie można spotkać młodego człowieka, który będzie usiąść i omówić z przyjaciółmi, co zrobił, jak to zrobił, dlaczego i co zrobi inaczej. W związku z tym, że jest bardziej niż dziewczynki w potrzebie porad, które pomogą dostrzec życie wokół nich, jak to jest, i nie odzwierciedla na temat „jeżeli-to”.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zdać sobie sprawę, że w życiu są rzeczy, które się dzieje, dzieje i będzie się zdarzyć, czy chcesz, czy nie. Takie zdarzenia obejmują, na przykład śmierć. I rady przyjaciół „Hammer”, „Wszystko przejdzie!”, „Nie zwracał uwagi na to” nie będzie tu pracować. Każdy człowiek musi zdać sobie sprawę, że nie może nic zmienić, a co się stało, musiało się zdarzyć. I wtedy będzie łatwiej zaakceptować to, co się stało, a pytanie „Jak być łatwiej?” Zniknie sama.

Aby ułatwić życie, to jest bardzo ważne, aby nie być nerwowy bez powodu i nie przywiązują dużą wagę do małych problemów i kłopotów. W dzisiejszym świecie nie jest tak dużo, że jest po prostu nierozsądne tracić nerwów i czasu na błahe wydarzenia i małych niepowodzeń. W tym przypadku ważne jest, aby po prostu wziąć to, co się stało i wyciągnąć z niej naukę, która pomoże uniknąć tych samych błędów w przyszłości. W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie „Jak mogę zostać łatwiej?” Ważne jest, aby traktować wszystko w życiu filozoficznie.

Cztery Szybkie porady, aby stać się prostym człowiekiem

Ludzie często usłyszeć frazę „keep it simple”, ale w rzeczywistości to znaczy? różne stopnie tej „łatwiejszej” bardzo różnych osób priemlela. Na słynnej gwiazdy filmowej oznacza to zjeść w zwykłej kawiarni, na popularnej milionera – nosić zwykłe ubranie i chodzić po mieście pieszo, zamiast na drogi samochód. Więc kiedy słyszysz słynne zdanie: „Bądź proste, a ludzie by dotrzeć do ciebie,” mimowolnie pojawia się pytanie: jak stać się prostą i otwartą osobą, do której wszyscy są narysowane? Dość często ludzie, którzy mówią frazę, nie dają żadnej rady, jak dokładnie to zrobić.

„Nie” arogancja

Wydają się być najbardziej standard „prostoty”, po prostu pozbyć się swojej arogancji. Każda dziewczyna, myśleć o tym, jak stać się prostym, należałoby także pomyśleć o swojej dumie. Bardzo często jest to powód, że powinni być łatwiejsze. Jeśli naprawdę zauważyłem na grzeszek w postaci nadmiernego arogancji, powinieneś trochę oderwany od jego osoby i poświęcić czas na ludzi wokół. Nauczyć się myśleć o innych, współczuć i wczuć się w nich.

Ale zawsze pamiętać, kto dokładnie chce, aby stać się łatwiejsze. Jeśli nie jest to najbardziej przykładowe ludzie, lepiej jest pozostać przy ocenie i jego tzw dumy. Może ci ludzie są po prostu zazdrosny o ciebie, więc ostrożnie zlać różnych „sympatyków”.

Życzliwość i towarzyskość – twój najlepszy przyjaciel

Wiele osób w tych „prostych” pomocą dobroć, towarzyskości i otwartości. Sytuacja ta różni się zasadniczo od poprzedniej. W tym przypadku chodzi o ludzi zamkniętych i zamkniętych pewny siebie, nie dumny i pewny siebie. Nie zawsze jest to możliwe, aby od razu zrozumieć, jak być zwykłym człowiekiem, do którego wszyscy są rysowane. Spróbuj nawiązać nowe kontakty i więcej, aby komunikować się z innymi. Niezdecydowanie i niepewność często prowadzić lud. Ewentualnie coraz bardziej towarzyski i otwarty, można osiągnąć, że „prostota” pożądanego poziomu.

Kochaj siebie – tak dobrze odnoszą się do innych

Zgodność z niniejszym ustępie, jest głównym kryterium w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: „Jak być prostym człowiekiem?” A w rzeczywistości jest to bardzo trudne, zwłaszcza dla urodzonym z dumnym, który nie myślę o nikim poza sobą. Czy dobre uczynki może nie wszyscy, ale każdy może spróbować zrobić coś złego. Traktuj ludzi tak, jak chciałbyś je traktować Cię. Przysłowie to może być bardzo przydatna. Po tym wszystkim, nikt nie zrobi nic, aby zaszkodzić sobie, dlaczego wiele może sobie pozwolić, aby robić złe rzeczy przed innymi?

Bądź sobą – to znaczy być szczęśliwsi

Zanim nauczysz się być proste, ważne jest, aby myśleć o tym, co sprawia, że jesteś szczęśliwy jest. Może twoja praca przynosi przyjemność i lubisz pisać wiersze lub dbać o rośliny w kraju. Albo lubisz tańczyć, śpiewać, rysować. Po prostu robi to, co przynosi radość coraz częściej, ponieważ wtedy poczujesz się szczęśliwszy. W chwilach radości chcesz uszczęśliwiać wszystkich innych, i to, co sprawi, że jesteś osobą otwartą i prosty.

Przestrzeganie tych wskazówek pozwoli Ci pewny siebie, nauczyć pozytywny spojrzenie na świat i wszystko, co się w nim dzieje. Wtedy stajesz się naprawdę dobry, otwarty i prosty człowiek, który dotrze do innych.

Porady na społeczeństwo, jak stać się zwykłym

Wiele dzieci uczy się od dzieciństwa zachowywać się w taki sposób, że ich zachowanie jest zatwierdzony przez innych. A to błąd wielu rodziców. przywiązują zbyt dużą wagę do opinii publicznej.

Oczywiście, krewnych i przyjaciół ludzi krytykować nas tylko z dobrymi intencjami, ale nie wszystkie są w stanie zaakceptować i docenić krytykę obiektywnie. Dlatego też, najprawdopodobniej, to przyniesie osoba więcej szkody niż pożytku. Słuchać rad i zaleceń krewnych, ale jak zrobić serce powie. Po tym wszystkim, nigdy nie jest źle. Aby być uczciwym, być szczery i otwarty, to właśnie na tym polega bardzo proste, do którego wszyscy dążą.

Pamiętaj, że pozytywne i negatywne strony nikt tak dobrze jak ty nie wie. A jeśli naprawdę myśleć o tym, jak stać się proste, nie trać czasu myśleć o tym z powodu zazdrości, że twoja dziewczyna lub w przypływie gniewu wybuchnął mamie. Bez obrazy dla bliskich, zawsze myślę, że wszystkie są takie same w każdej sytuacji życzę dobrze. I to nie jest konieczne, aby skomplikować siebie i swoje życie z powodu kilku obraźliwych zwrotów.

Więc, czy chcesz uwagę na szczegóły?

Zastanawiasz się, „Jak być proste i otwarte?” Pomyśl o tym, ile czasu spędzasz na tym, co w rzeczywistości jest niegodne minutę swojego życia. Dbałość o szczegóły jest niezbędne tylko w pracy i we wszystkich sytuacjach życiowych to przyniesie ci nic prócz problemów. Więc po prostu komplikować swoje życie przez różnych zasad i warunków, które nie byłoby gdybyś zabrał wszystkie zdarzenia, co to jest. Nie ma potrzeby, aby przewinąć listę zdarzeń w głowie, myśląc o tych wszystkich małych rzeczy i myślę, jak można zrobić w danej sytuacji. Uwierz mi, nic dobrego nie będzie. Po prostu cieszyć się życiem, rób co chcesz, stają się szczęśliwi i uszczęśliwiać wszystkich dokoła.

Spór między umysłu i serca

Bardzo często, wiele dziewcząt do czynienia z sytuacjami, gdzie serce mówi mi jedno, zdrowego rozsądku i doświadczenia opowiada inną historię. Prawie zawsze, taki spór między umysłu i serca wynika z bieżącej analizy i refleksji nad sytuacją. Starasz się uwzględniać wszystkie szczegóły, więc nie przegap, ale w końcu brakuje czegoś bardzo ważnego. Czasami konieczne jest, aby słuchać serca i intuicji, ryzykiem i mogą znaleźć największe szczęście w życiu. Nie trzeba słuchać rad innych i robić, co ich zdaniem jest w porządku, jeśli czujesz, że nie chcesz. Nie ma nic gorszego niż żal za to, co zrobili. Śledź swoje pragnienia, bądź szczęśliwy, a nie zauważysz, jak będzie tym samym złagodzić ideał, do którego wszyscy są narysowane.

opinie

Dla wielu dziewcząt i chłopców próbował stosować się do powyższych rad i zaleceń. Wszyscy wychodzą pozytywną opinię na temat tej techniki. Większość z nich twierdzi, że jak tylko zaczął się zmieniać, natychmiast zmienił nastawienie do nich wszystkich ludzi wokół, stało się łatwiejsze do nawiązania nowych znajomości. To powinno być łatwe, aby rozpocząć z siebie, a świat będzie cię poznać.

wniosek

W tym artykule przeglądu świateł i wskazówek, które pomogą wszystkie dziewczyny, a nie tylko dziewczęta stają się łatwe i otwartą osobą. Wszystkie te wskazówki i sztuczki tylko na pierwszy rzut oka wydają się łatwe. Tak jak to jest paradoksalne dźwięki, ale żeby być prosty człowiek nie jest to takie proste. Jest to bardzo długi proces, który wymaga dużo pracy nad sobą. Start małe – i natychmiast zauważy zmianę w siebie. Ale nie zapomnij o starym rosyjskim przysłowiem: „Simplicity gorsze niż kradzież” Dlatego należy zachować ostrożność ze swojej prostoty i nie przesadzaj.