108 Shares 1714 views

Uczyć dziecka „Bajka o lwa?”

Istotna rola baśni, legend i opowieści naszych przodków wiedział w procesie edukacji dzieci i wiemy. Po przykład bajkowych bohaterów bajki dla dzieci jest o wiele bardziej interesująca i łatwiejsze do zrozumienia moralnych i etycznych fundamentów ludzkości. Dobra opowieść, jako mądrego nauczyciela w grze i lekkiej formie daje dzieciom istotną wiedzę na temat uniwersalnych praw sprawiedliwości. Każda postać odgrywa ważną rolę w procesie szkoleniowym. Zwierzęta są tradycyjnie bohaterami bajek wszystkich narodów świata, a każdy ma umocnić swoją rolę. A co to opowieść o lwa uczy i jakie rolę króla zwierząt w nim?


Leo jako znak

Tytuł „króla zwierząt” ma długą i ugruntowaną lwa. Od czasów starożytnych, ludzie chcieli być jak on, podziwiając siłę, odwagę i piękno tego zwierzęcia. To nie przypadek, wizerunek lwa tak często spotykane na ramionach miasta i szlacheckich rodzin świata. Jednak wraz z wysokiej rangi ludzkości obdarzony lwa, jako postać, wiele cech, które są nieodłącznie związane z władzy. Jednak nie wszystkie z nich są pozytywne. Tak często przypowieść albo opowieść o nazwie lwa do śmieszności jest negatywne cechy monarchy zwierząt.

„Lew i Zając”

W lesie bajki szczęśliwie i harmonijnie żywych zwierząt, ale gdy ich życie zmieniło się i stają się bardzo ponuro. W lesie mieszkał ostrą lwa że codziennie udręczonego mieszkańców lasu. Wszystkie zwierzęta były w śmiertelnym strachu, i nikt nie wiedział, którego kolej przyjdzie jutro.

Więc oni zebrali się i postanowili dać lwa na łasce ofiary w porządku to codziennie. Pozostali mogą żyć w spokoju ten dzień. To był przełom zająca. Lew czeka na ofiary nie zły tyrana, pobiegł do lasu i groził, że zabije wszystkich zwierząt.

Chociaż opowieści lwa, ale bohater to nie on, ale stosunkowo późno zając. Dodger zorientowali się, jak chronić siebie i uratować resztę. Znalazł głębokiego dołu wypełnionego wodą i zorientowali się, jak zwabić lwa. Pojawiające się przed tyrana, Zając powiedział, że droga do niego miał stać się ofiarą innego lwa, który chciał, aby przeciągnąć go do głębokiego dołu. Zamiast wpadł do niego, a teraz siedzi na dole. Leo, oczywiście, chciał się nawet ze swoim rywalem i biorąc zająca poszedł do dołu. Kiedy dotarli na miejsce, lew pochyliła się i zobaczyłem jego straszliwą odbicie, ale zdecydował, że był przeciwnikiem złośliwie uśmiechając się do niego. Wtedy Pan lasu postanowił ukarać przeciwnika i wskoczył do głębokiej dziury. Tam utonął.

„Lew i mysz”

Raz poprosił o pozwolenie lwa myszy, aby zorganizować swój dom w pobliżu jego mieszkania, aby żyć pod ochroną. W dowód wdzięczności, obiecała pomoc w razie potrzeby. Leo roześmiał się, mówiąc, że takie małe zwierzę nie może być przydatny do niego. W miarę upływu czasu, lew został złapany myśliwych. Leży w pobliżu drzewa, wiązanej z liny i przypomina myszy. Jak to jest teraz w dobrej pozycji aroganckiego króla bestii jej pomóc. Po tym wszystkim, aby przeciąć liny myszy przystawkę.

Jest jeszcze inna wersja bajki „Lew i mysz”. Okazało się, że to drapieżnik dumny mądrzejszy i postanowił niech trochę vole się w pobliżu jego domu. Dlatego też, kiedy został złapany przez myśliwych i leżał związany, mysz przyszedł na ratunek. Ona gryzł liny i uwolnił lwa.

„Lew, wilk i lis”

Spotkaliśmy się raz lwa i wilka, aby zdecydować, który bardziej niż produkcja w lesie musi narastać. Dobrze myśleliśmy, i zdecydował, że byłoby łatwiej polować razem, a więc jedzenie będzie więcej. Wilk bardzo pochlebia przyjaźń z lwem. W związku z tym, że spotkał lisa, zaczął popisywać się ich ogromne przyjaciela. A potem zaprosił ją do nich dołączyć. Fox nie jest naprawdę potrzebny, ale nie śmiał odmówić wilka. Choć produkcja była bardzo brakowało przez wszystkich, bez podziału. Potem nadeszły złe czasy, i polowanie był w stanie uzyskać tylko byka, osła i owcę. Następnie Lew zaczął się dzielić i dzielić żywność oferowaną do wilka. Gray dostanie byka lwa sam wziął osła i wyszedł z jagnięciny Fox.

To opowieść o lwa, więc można się domyślać, że równy podział nie będzie. Do wniosku, aby podzielić się jedzenie tak, że wilk był niemiłosiernie bity. Po lew zwrócił się do lisa z taką samą ofertą. Cheat spojrzał na wilka i lwa powiedział odebrać wszystko. Dla takiego podziału Król zwierząt pochwalił ją i zapytał, gdzie nauczyła się tak dobrze. Fox po raz kolejny spojrzał na wilka i wskazał na niego. Następnie szybko pobiegł do lasu.

„Holiday Bonifacy”

Rodzaj i śmieszne cyrku lew o imieniu Bonifacego pamiętamy piękne kreskówek czasach sowieckich. Było postać ta urodzone dzięki czeskiego pisarz miloš macourek który napisał bajkę „Bonifacego i jego siostrzeńców.” bajki historia w zasadzie podobna do kreskówek. Z jednym wyjątkiem.

Przypomnijmy, że w cyrku cartoon lew dowiedział się, że jego najlepszy publiczność – dzieci – w lecie pojechać na urlop i pojechać na wakacje. Bonifacy poprosił reżysera i dać mu odejść, aby odwiedzić swoją babcię, która mieszka w Afryce. Jednak zamiast wygrzewać się w słońcu, to przez resztę czasu przeznaczonego na rozrywkę sztuczek cyrkowych dzieci afrykańskich. Po tym wszystkim, nie ma nic lepszego niż dać radość innym.

W wersji książkowej Bonifacy rozmawiał z młodymi – jego siostrzeńców.