541 Shares 6565 views

Repeater kolej na lustrze samochodu

W ostatnich latach, różne rodzaje tuningu jest dynamicznie rozwijającym się, mimo zakazu władz w celu ustalenia tych lub innych urządzeń oświetleniowych. Dziś jest bardzo popularne diody LED. Mieści się on w samochodzie i na zewnątrz.


Mamy również zastanowić się, jak założyć własną kolej repeater na lustrze. Skomplikowane o tym nie ma nic, ale wygląda całkiem interesująco. Ten typ strojenia ułatwia manewr, jak stać się bardziej widoczny dla użytkowników dróg.

Od czego zacząć?

Lusterko wsteczne z sygnałem kolei wygląda o wiele lepiej, jest to, co można zobaczyć na własne oczy. Należy rozumieć, że istnieje kilka sposobów, w celu realizacji pomyślany:

  • instalacji LED bezpośrednio nad lustrem;
  • instalacji przemiennika w obudowie lusterka wstecznego.

Pierwsza opcja jest prosta, ale spektakularne. Drugi jest dla tych, którzy chcą postawić repeater kolej na lustrze konkretnego samochodu. Rozważyć obie opcje. Ale po pierwsze, chciałbym powiedzieć, że strojenie jest potrzebna nie tylko dla urody, ale także dla zwiększenia bezpieczeństwa podczas prowadzenia samochodu. Odbudować jest uderzającym przykładem serii w rzędzie. Pobliski samochód, który jest połową długości od siebie, nie widzę tylny kierunkowskaz, a to zwiększa wypadek. Powielacz również na lustrze całkowicie jasne.

Kupić wszystko, czego potrzeba do tuningu

Liczba elementów, które mamy zamiar zainstalować, a nie jest tak duża, więc kosztować tanie. Najważniejsze jest to, nie zapomnij kupić wszystko, czego możesz potrzebować. Lista ta obejmuje:

  • 18 SMD LED;
  • przezroczysta jakości taśmy;
  • elementy oporowe (180 omów i 0,5 W);
  • Suszarka technicznej;
  • małą lutownicę;
  • 20 centymetrów drutów cienkich i znacznikiem.

Obecność tych instrumentów jest to konieczne, aby kupić wszystko. Lutownica, na przykład, zakup nie jest konieczne. Większość kierowców to już tam jest. Suszarka może również poprosić sąsiada lub wynająć na kilka dni. Wszystko inne nie jest więc zbyt kosztowne. A teraz przejść bezpośrednio do procesu instalacji.

Wykonujemy wysokiej jakości pracy

Pierwszy krok – demontaż lustra. Wystąpią trudności tutaj, ponieważ wszystko jest łatwe. Najpierw trzeba usunąć lustro z futerału. Producenci stosują trzy podstawowe sposoby mocowania: w uszczelniacz, ciasno w obudowie oraz do montażu taśmy dwustronnej. W celu uzyskania lustro, trzeba się rozgrzać ciało dmuchawę, następnie bez najmniejszych problemów, aby go rozpakować i przejść do znaczników.

Ten krok jest bardzo ważny, chociaż, ponieważ określa typ naśladowcy, ale bardzo proste. Weź kartkę papieru w komórce i równo rozstawione zadaną. To jest przyszłość lokalizacji diod. Następnie klej taśma na kartce papieru, a na to powielać znak. Po tym, diody przyklejania na taśmę, nie zapominając o polaryzacji.

Payaem i zebrać struktura

Następnie bierzemy uprzednio przygotowane i oddzielone od drutu 5 mieszka. Muszą skręcać i zaludit. Po tym, że diody LED są połączone równolegle i przylutowane cienkich drutów. Na negatywne oporu ołowiu lutowniczej na 180 omów. Podłączyć zasilanie i sprawdzić działanie. Jeśli wszystko działa, a następnie, lusterka boczne z przełomu Repeater jest już prawie gotowy. Jeśli nie, możemy szukać winy w obwodzie.

Diody LED mogą być postrzegane przez lustro, konieczne jest, aby odpowiednie otwory w amalgamatu. Należy również pamiętać, że nie wszystkie produkty są wykonane ze szkła, istnieją również tworzyw sztucznych. W tym ostatnim przypadku można spróbować zmniejszyć opór 140 omów. Jasność diod LED wzrośnie i będą postrzegane przez plastik. Aby zainstalować lustro z powrotem, ciało należy podgrzać suszarką do włosów. To nie jest zalecany do podgrzewania zatrzaski i elementy złączne, ponieważ mogą one zostać odkształcone. Jeśli chodzi o okablowanie, następnie przewód ujemny przylega do ciała, a plusem prowadzenia bortseti samochodu przez drzwi.

Ustawianie przemiennika w obudowie

Wszystko tutaj jest nieco bardziej skomplikowana, ponieważ trzeba wyciąć plastikową obudowę. Jest niezwykle ważne, aby nie spieszyć na tym etapie, ponieważ wszelkie nieścisłości przerodzi się w luźną repeater dopasowania lub brzydkiego wyglądu. Wzmacniacz może przyjmować każdego samochodu – wszystko zależy od Twoich preferencji. Istnieją także przemienniki zamienia się uniwersalnym lustrze. Ich zaletą jest szybki montaż i posiada wszystkie niezbędne przewody do podłączenia. W naszym przypadku, przewody muszą być dobrane i wyciągnąć samemu.

Najprostszym sposobem, aby ustawić repeater skręcić w lewo lustrze, chociaż nie ma istotnej różnicy. Najważniejszy etap – cięcie klocki. Wszystko powinno być zrobione uważnie i nie spiesz się. Następnie można przystąpić do kontroli i ponownego montażu. I jeszcze jedno – trzeba znaleźć przewody na prawo i lewo kierunkowskazy. Aby uzyskać wiązkę nie zawsze jest łatwe. Znajduje się na progu samochodu i przechodzi przez kabinę.

wniosek

Najprostszym sposobem, aby LED wzmacniaczy na lustrze, jeśli istnieje zespół okładzin. Wynika to z obecności musimy przewody. Ale jeśli nie, złożoność poszukiwania powinny powstać. Repeater kolej na lustrze nie może działać, jeśli nie podłączać oporu. Chociaż funkcja to może być, ale ze względu na zmiany napięcia diod będzie wypalić.

W ogóle, wszystko odbywa się po prostu. Można użyć Universal Repeater. Ich główną zaletą jest to, że już zebrane. Wszystko, co musisz zrobić – zdjąć lustro, należy zainstalować diodę i podłączyć przewody. Manipulacja na kawałku papieru do przeprowadzenia nie jest wymagane. Ale to wszystko zależy od ciebie. Może chcesz inny kolor lub rozmiar strzałki, a może wybrać bardzo nietypowy kształt tego ostatniego. Tutaj istnieje wiele możliwości, i jak je wdrożyć, zależy tylko od wyobraźni. W ogóle, repeater włącz lustro – rzecz przydatna i interesująca. Dlaczego nie ma takich rzemiosła w swoim wolnym czasie, zwłaszcza jeśli istnieje chęć i możliwości.