135 Shares 4901 views

Jak przywrócić iPhone przez DFU

Prawdopodobnie znaleźli się w sytuacji, gdy Twój iPhone wydaje się bezskuteczny (z logo Apple pojawi się biały na czarnym ekranie ładowania). Z reguły użytkownicy nie mogą zrozumieć, jak to się mogło stać, i zastanawiać się , jak przywrócić iPhone. Aby zrozumieć sytuację, starają się śledzić działania. Staraj się zapamiętać, jeśli zainstalowano ostatnio żadnych nowych aplikacji. Czy zrobić twardy reset urządzenia, gdy Twój iPhone z jakiegoś powodu powiesił?

Oczywiście, restart może pomóc z tym problemem, jednak starają się unikać twardy reset urządzenia, zrób to dopiero jesteś w 100% pewien, że Twój telefon nie odpowiada. Poniżej znajduje się opis jak przywrócić iPhone 3G i później.

Większość ludzi uciekają się do takiego rozwiązania tego problemu jest przywrócenie urządzenia iPhone (do pobrania w trybie awaryjnym), ale czasami nadal nie można połączyć się z iTunes. Aby urządzenie do pracy prawidłowo ponownie, wykonaj następujące instrukcje krok po kroku, w jaki sposób przywrócić iPhone.

1. Wyłącz gadżet. Być może trzeba zrobić twardy reset (przytrzymanie przycisku domu i uśpienia, aż ekran zgaśnie).

2. Podłącz kabel USB do telefonu iPhone i uruchom iTunes.

3. Teraz zaczyna się najtrudniejsza część procesu.

Musisz dostać swój iPhone w tryb DFU (aktualizacja firmware). Aby to zrobić:

a) przytrzymać domu i spać przez 10 sekund;

b) po 10 sekundach zwolnić przycisk snu;

c) nadal przytrzymaj przycisk HOME przez kolejne 10 sekund.

Jeśli po wykonaniu powyższych czynności prawidłowo, pojawi się odpowiedni komunikat w iTunes. Jeśli nie, powtórz powyższe kroki – czas jest wszystko.

4. W następnych krokach iTunes przywrócić oryginalny firmware telefonu iPhone.

Po zakończeniu tego procesu odbywa ayfon odzysku, ale jest załadowana już pusta.

5. Po ponownym uruchomieniu gadżetu procesu przywracania. Jeśli nadal podłączony do iTunes, będzie można przywrócić zawartość telefonu iPhone z kopii zapasowej.

Przerwanie procesu tworzenia kopii zapasowej choć proces synchronizacji iPhone, nie zostanie zakończona w całości, a na kolejnych próbach. Wtedy nie będzie w stanie odzyskać zawartość kopii zapasowej, jeśli nie ukończyli pełną kopię zapasową po raz pierwszy po renowacji. To z tego powodu, można znaleźć opinie użytkowników, którzy nie mogą zrozumieć, dlaczego oni nie byli w stanie przywrócić iPhone.

Pamiętaj, że proces tworzenia kopii zapasowych nie ruszy w stałym tempie w ciągu ostatnich 5-10%. Na tym etapie, wskaźnik stać przez dłuższy okres czasu (1 – 3 godzin). Nie należy przerywać procesu odzyskiwania. To wszystko jest w porządku, po prostu zajmuje dużo czasu. Średnio 2,5 godziny, jest wymagane, aby zakończyć ten proces. Jeśli chcesz dowiedzieć się , jak przywrócić iPhone, spodziewać się długo.

6. Po zakończeniu procesu odzyskiwania, iTunes zacznie działać szybciej i iPhone uruchomi się ponownie.

7. Po tym, trzeba zsynchronizować iPhone. Jeśli iTunes jest skonfigurowana do pracy automatycznej synchronizacji, nie trzeba nic robić.

Z reguły, wskazówki, w jaki sposób przywrócić iPhone poprzez tryb DFU, pomaga w pełni przywrócić funkcjonalność urządzenia. Jednakże, podjąwszy uciekać się do tego procesu, należy pamiętać, że nie powinno być wystarczająco dużo czasu w lewo, ponieważ cały proces może trwać do 3 godzin.