860 Shares 1597 views

„Daybreakers”: aktorzy, produkcja, fabuła

W 2010 roku Michael i Peter Spearing, który pracował na horror „Zmartwychwstały”, wzięli swój drugi pełnometrażowy film – „Daybreakers”. Aktorzy Itan Houk, Isabel Lucas, Sam Neill i Uillem zdecydowanie wykonywane w tym ciemnym anty-utopijnej fantazji role.


produkcja

Powrót w 2004 roku, Lionsgate nabyło scenariusz "Warriors of the World", napisany przez Michaela i Petera Spearing. Kilka miesięcy później bracia Spearing dostał propozycję usunięcia obrazu własnego scenariusza.

W 2007 roku rozpoczęła się odlew. Najdłuższy wybiera kandydatów do roli naukowca Edward Dalton, bohater filmu „Daybreakers”. Aktor Kristof Valts, Christopher Ekklton i kilka osobistości zastrzeżenia do tej roli, ale wybór padł na dyrektorów Eaton Hawke. Na jego opłaty poszedł piąta budżetu.

Kilka miesięcy później dołączył do projektu Sem Nill, znany ze swojego dramatu „The Piano” oraz filmowej powieść przygodowa Stivena Spilberga „Jurassic Park”. Grał główną antagonistę filmu „Daybreakers”. Aktorzy Isabel Lucas, znany z filmu „Transformers: Zemsta upadłych”, Claudia Karvan i Maykl Dorman otrzymał aktor drugoplanowy.

Innym Oda do gwiazdy Hollywood Willem Dafoe, dostał rolę Elvisa – wampira uzdrowiony przez przywry.

Pod koniec 2007 roku rozpoczęliśmy fotografowania z „Daybreakers”. Aktorzy w tym czasie zostały wybrane i finansowane w wysokości $ 21 mln otrzymał.

historia

2019. W rezultacie epidemii na dużą skalę, większość mieszkańców Ziemi zmieniła się w wampira. Ludzie, którym udało się uniknąć skręcania, zmuszeni ukrywać się przed głodnym wampirów prześladowań. Świadomy globalnego niedoboru krwi, wampir, naukowców, kierowany przez Edwarda Daltona, pracujących na jego wymianę. Ale wkrótce naukowiec robi coś znacznie ważniejszego, co może powstrzymać epidemię i ponownie uczynić krwawe wampirów żyjących ludzi.

opinie

Film otrzymał mieszane recenzje i krytyków i publiczności. Krytycy zauważyli, że bracia spearing stworzyła thriller atmosferycznego, zimny i ponury z prostą historią, która spodoba się fanom zdjęć wampirów.

Nie wygranej filmu „Daybreakers”, aktorzy i reżyserzy nie zostały przyznane. Po zakończeniu prac nad tym projektem i Peter Michael Spearing kontynuował nagrywanie filmów grozy.

Zaangażowany w filmie „Daybreakers” aktorów projektu rozmiarze świat przewidzianego urzędu dobry box – $ 50 milionów, które znacznie przekracza budżet.