541 Shares 1148 views

Najmodniejsze fryzury – łuk z włosami. Jak zrobić łuk wykonany z włosami

Od dawna uważa się za główną ozdobą dziewczynka fryzurę. Długie, zadbane włosy zawsze przyciągał męskie oczy. Ale moda jest bardzo zmienny, a nowoczesne przedstawicieli płci pięknej, chodzić do kina lub na spotkanie z kochankiem, nie zastanawiał – co fryzura jest w modzie? Bardzo popularne w tym sezonie, plwocina. Na pierwszy rzut oka jest to dość prosta fryzura. Ale to otwiera ogromne możliwości dla kreatywności. Obecnie istnieje wiele sposobów, aby splot warkocz. Ale nie zapominajcie, że piękno i atrakcyjność fryzura jest bezpośrednio związana ze złożonością splocie (trudniej, tym bardziej atrakcyjne i jaśniejszy obraz). Wielu projektantów oferują dodać do fryzury orientalnych motywów zdobiących ich duże spinki z ozdobnymi wzorami. Zebrane w kucyk lub kok włosy i nie tracą na znaczeniu.


Ale czy można zamontować je w koński ogon lub kok, a następnie, z tej okazji, trzeba coś niezwykłego, a jednocześnie elegancki do zwiedzania miasta Volos. Na przykład, łuk wykonany z włosami. Ta fryzura pomoże, aby obraz wyjątkowy i uderzający. Jednak niewielu wie, jak zrobić łuk wykonany z włosami, a nawet więcej, jak zrobić łuk z długimi włosami. Istnieje kilka sposobów. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj łuku trzeba: na górze, blisko tyłu głowy lub przesunięte na bok. Łuk może być wykonany z całej powierzchni włosów, lub ich części.

Jak się wycofać z włosami. jedną z metod

Łuk może być wykonana z włosów. Uczyniła go dość łatwo. Weź dwa kosmyki włosów po obu stronach głowy i zrobić ogon. Kiedy kończy się włosów nie wyciągnąć z gumy. Więc mamy pętlę, która podzielić na pół. Załączyć każdy z zawiasów i przymocować niewidzialnego od góry i dołu. Więc uzyskać łuk. Pozostałe końce włosów wzrasta, jesteśmy przeszedł pod łukiem i przymocować niewidoczne. Fryzura lakier mocowanie.

Jak się wycofać z włosami. Sposób drugi

Najpierw trzeba przygotować wszystko, czego potrzeba do stworzenia tej fryzury. Musimy 2 gumę, jakiś niewidzialny, lakier, pianka (dla lepszego umocowania). Jeśli kręcone włosy, lepiej wcześniej je wyprostować. Niesforne włosy mogą być traktowane z pianki. Po pierwsze, zebrać włosy w kucyk, założyć gumką. Górna nić ogona pozostawić 1- 2 cm (co zostanie później potrzebne, o ile można go zamocować niewidoczna przy podstawie ogona). Na środku ogona wprowadzonego gumką. podzielić włosy na pół i połączyć pierwszy niewidoczną gumką z drugim. W efekcie mamy dwie pętle. Teraz wróć do góry świadczenia wyznaczonego. Od oznacza to łuk: bez usuwania niewidzialnego, naprawimy go pod gumką z pomocą niewidzialnego. Końcówki włosów, aby ukryć łuk za pomocą kołków. Kształtować nasze włosy za pomocą lakieru. Do ozdobienia fryzury, można używać różnych akcesoriów.

Wiedząc, jak zrobić łuk wykonany z włosami, można mały eksperyment i zrobić to, co jest dobre dla ciebie, mniej więcej wielkości, jeden lub dwa, po jednej lub po obu stronach … Najważniejsze jest to, że fryzura chcesz i zmuszony przechodniów rzucie podziwu spojrzenia udać.