870 Shares 4624 views

Wybór monitora do gier. Porady dla początkujących graczy

Dobry monitor jest wymaganym elementem każdego komputera do gier. Po tym wszystkim, jakość obrazu zależy od wrażenia z graczy gra, czy będzie on w stanie ocenić wysoką szczegółowością, doskonałość grafiki i dynamiki, bez których wirtualne zabawy nie do pomyślenia. Monitor do gier wideo jest równie ważna część jak karty graficznej i procesora komputera. Jednak nie wszyscy użytkownicy są świadomi, że w celu zakupu monitora do gier, to nie jest konieczne, aby położyć się znaczną sumę. Wysokiej jakości monitora, który przez kilka lat, będzie można rozkoszować się żywymi kolorami i wysokiej jakości obrazu, można kupić w przystępnej cenie. Tu pojawia się pytanie, jak wybrać monitor do gier i nie mylić? Po prostu, jeśli zastosujesz się do kilku prostych zasad.

Zanim pójdziesz do najbliższego sklepu sprzedaży produktów komputerowych, powinny być określone na fakt, czy wybrany monitorze wszystkie Twoje wymagania. Najpierw musimy zdecydować na przekątnej. To w dużej mierze decyduje o cenie i przyszłą siłę emocji z gry. Dla początkującego gamer dopasowanie i siedemnaście-calowym monitorem. To będzie na tyle we wczesnych stadiach. Dla tych graczy, którzy mają całkiem dobry komputer z dobrej konfiguracji, często spędzają czas na gry i dokładnie wiedzieć, co to znaczy, że muszą, to najlepiej zwrócić uwagę na monitorach o przekątnej dziewiętnaście lub dwadzieścia jeden cal. A teraz dvadtsatichetyrehdyuymovye – jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zanurzyć się w piękno przestrzeni wirtualnej gry.

Szczególną uwagę zwraca się na grach takich wskaźników jak czas reakcji. Po prostu, to jest okres czasu, w którym porusza się ekran z jednego stanu do drugiego – jest aktywny (to biały) nieaktywny (czarne) – i odwrotnie. Zmierzona szybkość w milisekundach (ms). Niższa wartość wskaźnika pozwala cieszyć się grą jak najwięcej, jak obraz na ekranie będzie aktualizowana wkrótce. Nowoczesne monitory o wartości emisyjnej gier w dwóch milisekund, co można uznać za bardzo dobry wynik. Jednak należy zauważyć, że nie należy zwracać uwagę tylko na rysunku. Jest to konieczne, aby ocenić skuteczność przyszłych zakupów w ogóle. Na przykład, przy czasie reakcji wynoszącym monitor może być problem z reprodukcji kolorów.

Musimy zwrócić uwagę na charakterystykę i jasności, którą mierzy się w cd / m2. To zależy od szybkości i rodzaju matrycy i moc podświetlenia. Monitor charakteryzuje nowoczesny gier wartość luminancji nie mniej niż 300 cd / m².

Ważną cechą jest dynamiczny kontrast (gdy ekran jest automatycznie regulowana przez rozkładanie na wyświetlaczu). Podobną funkcję może pochwalić nie wszystkie urządzenia na rynku. Najlepiej kupić model z błyszczącą matrycą, która pozwala cieszyć się wyraźniejszy i jaśniejszy obraz.

Uczenia się, który monitor jest lepszy do gier, powinien być przygotowany na jej zakup i własnym komputerze. Pożądane jest, aby komputer miał wyjścia cyfrowe DVI i HDMI. Jak interfejs na karcie graficznej pozwoli otrzymać wysokiej jakości obraz bez zniekształceń. Dodatkowo, HDMI umożliwia przesyłanie dźwięku do monitora, do którego można podłączyć słuchawki, co w praktyce okazuje się być bardzo wygodne. Ponadto, należy przeprowadzić kilka testów karty graficznej komputera. Wbudowany, lub nie dość mocny karta graficzna po prostu nie pozwoli Ci w pełni cieszyć się wirtualną działania nawet w najbardziej monitorze wysokiej jakości. Dlatego dobrym monitora do gier należy zakupić jedynie w przypadku, gdy jednostka odpowiada także system komputerowy do rangi współczesnego gier PC.