794 Shares 9003 views

Mozaika płytki nietoperzy, ułożone z rękami

Kreatywnych ludzi nie będzie spokojnie patrzeć na to, jak złom pozostawiając materiały, które można nadać drugie życie. Na przykład, możesz mieć piękną mozaikę płytek bat, określonymi z rękami na ścianach, ścieżki, ławki i cokołach.


Najprostszym sposobem

Może być stosowany bezpośrednio resztki płytek Budowa i kawałków kolorowego szkła lub odłamki ceramiki stołowej. Jeśli to konieczne, szkło bezbarwne sens malować wnętrze kolorowym lakierem lub farbą akrylową. Mozaika płytki bat rękoma położył na dwa sposoby. To może być chaotyczne rozmieszczenie fragmentów. W tym przypadku najważniejsze – aby podnieść kawałki różnej wielkości i różnego koloru. Jeśli artysta chce dostać opcję mozaiki najbardziej zróżnicowana, wówczas kolor płytek lub kawałki odłamków szkła powinny maksymalizować różnić. Jeśli planujesz bardziej kojące kolory płytek bat mozaiki, własnymi rękami mogą być malowane lub odebrać części przybliżeniu w tym samym kolorze, nieco różnych kart cieniu. Klej do mocowania elementów stosowane takie same, jak w przypadku tradycyjnych płytek. Po wklejeniu cały obszar należy zrobić spoinowania.

Druga opcja – mozaiki artystycznej

Ludzie z talentem, może pozwolić sobie teraz zrobić panel, malowanie. Aby to zrobić, należy najpierw określić konkretny obraz, wybierz żądaną liczbę fragmentów danego koloru. Ceramiczna mozaika, z rękami określonymi w łazience, w kuchni może być wspaniałą dekoracją. Może być zdobione kolumny blatu. Używają go w wystroju stoczni: spread utworów, basenów, ławki, kosze na śmieci. Ta metoda jest najbardziej podobny do farb malarstwa rysunku. Mozaika płytki nietoperza, tworząc swój własny, może być prawdziwym arcydziełem sztuki i dać wnętrze krajobraz i niepowtarzalny urok i luksus. Gdzie ludzie mogą realizować ich kreatywności i wyrażania swoich pomysłów wirtualnie.

Jak osiągnąć najdokładniejsze odwzorowanie panelu

Zaleca się stosowanie wzoru – obraz na papierze, namalowany przez farby. Obraz powinien być w pełnym rozmiarze, jeden do jednego. Jest na niej prawo na zdjęciu, powinien on być wstępnie pasta mozaika konwencjonalny klej, takie jak pasty, twarzą do rysunku. Po wysuszeniu powrotem powlekanego klej do płytek jest nakładany na zdobienia powierzchni. Papier następnie przepłukano ciepłym wzór wody. Ten sposób pomaga osiągnąć wyjątkowy Fidelity żądany obraz.

Podstawowe zasady vykladyvanii mozaika

  1. Kiedy klej powinien brać w optymalnej ilości konieczne, aby usunąć nadmiar.
  2. Odłamki szkła kolorowego i płytki nie powinny dotykać się nawzajem, tak że szwy między nimi pozostał.
  3. Zasada pracy z mozaiki jest praktycznie identyczna jak dopasować zwykłe szwu dachówka z rękami: obowiązkowy poziom zgodności obliczeń na ścianie, które muszą być takie same na całym obszarze.