788 Shares 7899 views

„Więzień na Kaukazie” – restauracja, Prospekt Mira

Dobre gruzińskie restauracje w stolicy Rosji nie jest tak dużo. Jeszcze mniej gdzie urlop staje się pełne i przyjemne, niezależnie od kuchni. „Więzień na Kaukazie” – restauracji, w której można zakochać się w wielu pierwszej wizycie.


informacje ogólne

Jego instytucja prace począwszy od 1998 roku. Ponieważ jest ona uważana za jedną z najlepszych restauracji w stolicy, gdzie nacisk kładzie się na domu i tradycyjnych potraw gruzińskich. Właściciel i twórca instytucji jest Arkady Novikov, który starał się stworzyć atmosferę w swoim dziecku, że każdy tutaj był wygodny i przyjemny pobyt, niezależnie od wieku, narodowości i miejsca zamieszkania.

Dla kogo jest to miejsce?

„Więzień na Kaukazie” – restauracja, w której dzieje się bardzo solidnym publiczności. Jest rzadko zdarza się znaleźć dużą liczbę młodych ludzi. Ale to nie czyni restauracji jakiś stary lub staromodne. Nie, tam panuje własną atmosferę, że wielu woli. Muzyka nie narzuca i nie koliduje z rozmów, kelnerzy są pomocne, ale dyskretny, atmosfera jest spokojna i przytulna. Dla młodych ludzi, zbyt, to było bardzo ciekawe, bardzo często prowadzą różne warsztaty i inne programy rozrywkowe: velozabegi a nawet wyścigi na skuterach.

kuchnia

Chociaż wiele w pracach kapitałowych gruzińskich restauracji „Więzień na Kaukazie” wyróżnia się od reszty. Wszystkie potrawy przygotowywane są według tradycyjnych receptur, różnorodność domowej kuchni jest niesamowity. Ponadto, zadbał o wszystko: jest również wegetariańskie menu, a koszerne i chude. Każdy może znaleźć potrawę do własnych upodobań. Ponadto, w oczekiwaniu na wakacje kucharzy rozwijać specjalne menu. Na przykład, naleśniki z różnymi nadzieniami na Ostatki lub kolorowych jaj na Wielkanoc. „Więzień na Kaukazie” – restauracji, z których Menu jest uderzające najbardziej wymagających smakoszy.

menu "Chip"

W tej chwili, „Chip” instytucja jest specjalna oferta „Genatsvali”. Co to znaczy? Teraz, dzieci do lat 6 mogą korzystać za darmo, a dzieci do 12 lat – tylko połowę ceny. To jest naprawdę ładny oferta od instytucji. Ponadto, w ciągu tygodnia widzi również Promocja: 20% zniżki na zamówienie popełnionych w okresie od 12:00 do 16:00. Ale rozciąga się tylko na stole propozycję, która jest nie więcej niż 6 osób może pozostać. Miło, że można zjeść obiad z przyjacielem lub kolegą, oszczędzając w ten sposób.

pasek menu

Poza bogatym menu, w instytucji nie mniej rozległe i bar karty. Tam po prostu ma tu napoje! To wielkie czerwone i białe wina i napoje alkoholowe (wódka, brandy, whisky, brandy , itd.), A nawet calvados (apple brandy tradycyjne gotowane specjalną recepturę). Tutaj można znaleźć dowolny napój, który spodoba. Miękkie, nawiasem mówiąc, jest też całkiem sporo. Bogate menu herbata pozwala wybrać zestaw, który przemawia do Ciebie. I nie jest to napój z torebkami herbaty! Jest to prawdziwa herbata, która jest parzona w czajniki różnych rozmiarach.

wnętrze

Nie możemy powiedzieć, że instytucja należy do jednego stylu. Nie, to ma własną atmosferę, stworzoną po słynnym sam film w reżyserii legendarnego Leonida Gaydaya. „Więzień na Kaukazie” – restauracji (Prospect Mira, 36, budynek 1), który odtwarza scenę w ścianach o tej samej nazwie wzorca. Uśmiech na zwiedzających i jest znany Trinity: Vitsin Nikulin, Morgunov i miejsca music hall przedstawionych na rysunku jako człowiek. Taka atmosfera można odnaleźć we wszystkich wewnętrznych szczegółów. Właściciel restauracji szczerze wierzy, że postrzeganie dobrego jedzenia bez dobrego nastroju niemożliwe. I ma rację. Pogrąża się w atmosferze słynnych filmów radzieckich, po prostu nie sposób nie uśmiechnąć się, czy nie odwołać kilka zwrotów, które podnoszą na duchu, a więc apetyt.

hala

Restauracja prowadzi 4 sale (150 osób). Warto zauważyć, że każdy z nich jest uosobieniem czegoś niezwykłego. Music Hall – miejsce, w którym można posłuchać muzyki na żywo i tańce. Jest on wybrany na bankiety i uroczystości. Innym ciekawym faktem jest to, że w ogóle restauracja jest dekoracje nieśmiertelnej komedii: istnieją biuro towarzysz Saahova i winiarnia, a nawet prawdziwy Kaukaski patio gdzie żywe kury chodzą w ciepłej porze roku. Ci, którzy mają niewielkie pojęcie o filmie, Miejsca pracownicy są gotowi rozmawiać o tym, dlaczego to miejsce jest tematycznie, a co dokładnie jest podłączony.

letni taras

Oprócz pokoi w obiekcie, a tam jest oddzielny taras letni o pojemności do 120 osób. „Więzień na Kaukazie” – restauracji (Moscow), opinie o które najczęściej pozytywne. Szczególnie od tych, którzy byli na tarasie. Tutaj rzeczywiście, wnętrze kaukaskiej patio: meble z wikliny, roślin pnących, obfitość tej zieleni, żyją ptaki. Jest też funkcja tego miejsca – eko-bazar. Nawiasem mówiąc, siedząc na tarasie, można zamówić z dowolnym fajki tytoniem. I jeszcze jedno: administracja restauracja lewo odosobnionym miejscu dla palaczy w związku z wejściem w życie ustawy antynikotynowej. Można palić w wyznaczonych palarni, która znajduje się blisko tarasie, ale szczelnie zamkniętym. odwiedzający niepalacych nie zauważył, że gdzieś w pobliżu ktoś oddaje się dymem.

restauracja Eco Bazar

Wyjątkowa okazja, aby mieć gości restauracji – kupić ekologiczną żywność bezpośrednio do danej instytucji. W tym przypadku, można kupić nie tylko sezonowe warzywa i owoce, ale także różne kaukaskie przyprawy, preparaty przez szefa kuchni, a nawet pitas ceramiki! Warto zauważyć, że ceny na rynku nie jest inaczej, ale jakość produktów pozostaje na wysokim poziomie. Można kupić i domowej roboty dżemy, marynaty i konserwacja. Jednocześnie jest on tak eko-market mieści się w atmosferze restauracji bez trudno wyobrazić uczelnię.

szef kuchni

Trzeba też mówić o kobiecie, która służyła jako kucharz od wielu lat. Olga Guliyev urodzony w miejscowości Suchumi, który został zmuszony do opuszczenia w 1993 roku. Arkady Novikov dawna rekrutowani tej utalentowanej kobiety jako kucharz w ich kilka restauracji przed umieszczeniem go na stanowisko szefa kuchni w „kaukaskiej niewoli”. Warto zauważyć, że niektóre przepisy rozwinęła się, czerpiąc z najlepszych tradycji Kaukazu. „Więzień na Kaukazie” – restauracji (na zdjęciu powyżej), gdzie można spróbować niepowtarzalny smak i składniki potrawy gruzińskie.

wniosek

Witryna jest przeznaczona dla tych, którzy cenią sobie komfort, ciepło i gościnność. Nie wspominając już o pyszne jedzenie. Jest mało prawdopodobne, aby odwołać się do tych, którzy cenią sobie wypoczynek z hałaśliwą muzyką ogłuszający. Ale właściciele drobnych poczuciem humoru, którzy kochają sowieckie komedie i atmosferę na Kaukazie, tam na pewno nie będą się nudzić. Dla swoich najmłodszych gości, właściciel opracował osobny program – wieczór z animatorami i chodzenia po podwórku z przewodnikiem. Ciekawy dzieci tu będzie szczególnie interesujące, o ile rodzice są zajęci mówieniem i jedzeniem. „Więzień na Kaukazie” – restauracji, gdzie można zauważyć znaczącą datę, i po prostu zjeść kolację w ciekawym otoczeniu. Warto odwiedzić, jeśli tylko zobaczyć, co on jest. Zawsze jest lepiej raz zobaczyć niż 10 razy przez usłyszeć od innych. Ktoś staje się regularnym gościem, ale zawsze ktoś uderza go z listy zakładów do odwiedzenia.

instytucja o tej samej nazwie

„Więzień na Kaukazie” – restauracji, która jest nie tylko w Moskwie. Na przykład, Wołgograd, także może być dumny z takiej instytucji. Tutaj, w kuchni nie jest ograniczony tylko do krajowego lub rasy. Nacisk położony jest na europejskim i autorskiej kuchni, która jest bardziej kochany przez użytkowników. Być może dlatego „Więzień na Kaukazie” – restauracja (Wołgograd), który generalnie pozytywne opinie – tak różne od miejsc w stolicy. A wnętrze jest bardziej proste, aczkolwiek w jego własnym interesie.

posiada także restauracja o tej samej nazwie w Erewaniu. I to jest urządzone w najlepszych tradycji Kaukazu. Restauracja „Więzień na Kaukazie” (Erywań), która dokonuje przeglądu najbardziej pozytywne, zasługuje na uwagę nie tylko mieszkańcy, ale także odwiedzających miasto. Tutaj można zanurzyć się w atmosferze obrazu o tej samej nazwie pełniej, bo samo powietrze nasyca się tradycyjnym smakiem. Kuchnia jest tradycyjnie Kaukaski, ze wszystkimi jego urokami. Do odwiedzenia w Erewaniu, ale nie do odwiedzenia „kaukaskiej niewoli” jest, czy nie jest to przestępstwo, to jest wielki pominięcie.