622 Shares 3550 views

Baran, Byk

ARIES


Dostajesz siłę, moc, umiejętności, los nie zmusza do klęczenia, nie będziesz uciskany przez niebezpieczeństwo, twoi wrogowie cię nie pokonają. Ale jesteś prostolinijny, potrzebujesz mądrości, rozsądnej woli i nadzwyczajnego zarządzania.

Niech wszystkie twoje siły kierują się mocą myśli. Zapłakaj swoją myśl i stań się feniksem!

Twoje myśli są zajęte ideami wolnej woli, celem życia, zasadą jedności życia, a przede wszystkim poznaniem dobra i zła. To świetna nauka, którą trzeba opanować. Twój duchowy świat rozwija wolę jednostki, jesteś zobowiązany do oświecenia swojej woli i poznać granice ludzkiej woli.

TAURUS

Urodziłeś się zrównoważony, o stałym charakterze i przyniósł z Tobą wiedzę o ludzkiej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Wiesz też o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości jakiejkolwiek osoby. Nie pamiętasz tego, ponieważ może to stanowić przeszkodę w tym wielkim programie, który musisz wdrożyć na Ziemi. Musisz wznieść się na pojedynkę, ale nie jesteś na to gotowy.

Odkryj wiedzę i swojego anioła stróża! Reszta to uwodzenie, chwilowa bezmyślna przyjemność. Zostań mistrzem ośmiu jogasów, bez nich nie jesteś gotowy na jakikolwiek rodzaj walki. Twoim pierwszym zadaniem jest medytacja, samopomocowanie, stworzenie celu energetycznego, specjalnej diety, ćwiczeń oddechowych, kontroli oddychania, a następnym zadaniem będzie stać się osobą o silnym nastawieniu. Unikaj medytacji odpowiedzi, które pojawiają się refleksyjnie. Unikaj kłótni, a nawet sporów dotyczących tematów codziennych i krótkoterminowych, bądź w stanie milczeć i przeanalizować ten sam problem w swojej dziedzinie,

Twój punkt widzenia może nie być jasny dla otoczenia. Naucz się zrozumieć i zobaczyć niewidoczne. Wszędzie i we wszystkim poszukaj naturalnego meczu i przeanalizuj te korespondencje, zrozumienie w najszerszym znaczeniu.

Nigdy nie unikaj możliwości poznania harmonii, słuchania dobrej muzyki i wcale nie jest daleko od sztuki.
Twój duch jest skłonny w pełni zrozumieć naukę dobra i zła, poznać fatalne drzewo dobra i zła, dlatego musisz zastosować prawo podobieństwa, używając metod stosowania tego prawa. Razem z prawem podobieństwa zastanów się także nad prawami reakcji i refleksji, doprowadzą Cię do innych aspiracji i możesz mieć pewność, że te nowe aspiracje zabiorą cię na brzeg. W swoim świecie astralnym otrzymujesz wolność osobistą, środowisko astralne i próby; Uważaj na złe przywiązania, nigdy nie zapominaj, że urodziłeś się na ziemi, aby wybrać zawód i zawsze chodzić do wiedzy, jeśli chcesz osiągnąć zwycięstwo. Otrzymujesz wolność ludzkiej woli, a jeśli zdecydujesz się na wiele sposobów, wszyscy będą się spieszyć, ale nawet jeśli się poruszasz w niewłaściwym kierunku, nie jest za późno, aby wrócić na właściwą drogę.

Czytaj więcej