655 Shares 3859 views

Pchli targ Tishinka i inne pchle targi w Moskwie i Petersburgu

pchli targ zwany miejsce, gdzie można sprzedawać i kupować antyki. Dziś na takiej sprzedaży, można kupić prawie wszystko, od autentycznych antyków do przedmiotów, które ledwo 10-20 lat. Kluczową cechą tych miejsc – niskie ceny i zdolność do „knock down” nawet więcej – do rokowań. Pchli targ Tishinka – jeden z najbardziej znanych w stolicy. Jakie inne pchle targi pracy dzisiaj w Moskwie i Petersburgu?

informacje historyczne

Jego oficjalna historia organizowanych pchlich rozpocząć na początku XIX wieku. To właśnie w tym czasie gubernator generalny Rastopczyn wydał dekret zezwalający na handel z rąk rzeczy z drugiej ręki. Jedyne ograniczenie – do prowadzenia sprawiedliwy powinien tylko dzień tygodnia, w niedzielę. Udziału w ogólnej sprzedaży może każdy, cena ustalona przez sprzedającego siebie, umieścić na improwizowanych półki mogłaby wszelkie towary. Pchli targ Tishinka – jeden z najbardziej znanych w Moskwie. Ten pchli targ powstał spontanicznie w czasach sowieckich, gdy popyt był nie tylko nowy import, ale również bardzo potrzebne rzeczy radziecki człowiek b / różnych kategoriach.

Pchli targ Tishinka

Dziś na jego ulubionych spekulantów miejscu dawnych czasach zbudowane nowoczesne centrum handlowe. Jeszcze cztery razy w roku można kupić unikalne przedmioty z bogatą historią. Pod dachem nowoczesnym kompleksie wystawy targi pod nazwą „Pchli targ”. Jest to ogromne wydarzenie, gdzie fani są rzadkie i kolektory z różnych krajów. Ciekawostka – sama definicja – „pchła” Rynek – przybył do Rosji z Francji. Raz na obrzeżach Paryża zorganizowano główne targi, gdzie można kupić ubrania z drugiej ręki i wiele ciekawych rzeczy. Wraz z nowymi ubrania często dają klienci są zadowoleni i pchły. Dziś pchli targ Tishinka takie niespodzianki nie są gotowe. W jej atmosferze, to jest bardziej jak luksusowy antykwariacie niż tradycyjny pchli targ.

Targi w Izmailovo

Izmailovo pchli targ znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Izmailovo Kremla i tytułowego kompleksu hotelowego. Zakres zachwyci nawet doświadczony kolekcjoner, ale ceny ugryźć. Oczywiście, targów jest przeznaczony przede wszystkim dla turystów. Jednak aukcji nie został odwołany. Ponadto, weekend tutaj działa prawdziwy pchli targ, gdzie sprzedają dziadków. Wśród rzeczy, które oferują można znaleźć nie tylko radzieckie odznaczenia i monet, ale także prawdziwe antyki. Izmailovo pchli podoba z precyzją i organizacji.

pchli targ „Lefty”

Moskwa pchli targ w Novopodrezkovo ma fascynującą historię. To sprawiedliwe przeniósł wiele razy. Dziś znalazła stałe miejsce, a oficjalny status, pozostaje jednak tak proste, jak nigdy dotąd. Liczniki konwencjonalne, wśród sprzedawców więcej emerytów niż profesjonalnych dealerów i znawców starożytności. Delight i atmosfera tego pchlim – tu sprzedać, kupić, wymianę. Najlepszy ze wszystkich – ceny nie gryzą, można je obniżyć w razie potrzeby. Fair pracy w weekendy i święta, według ekspertów, pochodzących tutaj sens bardzo wczesnym rankiem, kiedy wiele towarów, a kupujący – jednostek. Flea Market w Novopodrezkovo – jeden z najbardziej „popularny” w stolicy ze względu na jego nieformalnej atmosferze. Różnorodność przedmiotów sprzedawanych sprawia, że szczególnie interesujące, miło tu po prostu zbadać zakres i ponostalgirovat.

Gdzie kupić wyjątkowe rzeczy w Petersburgu?

Trudno sobie wyobrazić taką piękną i tajemniczą miasta jak Sankt Petersburg, bez pchlich targów. Podobne targi mają kapitału kulturowego. Podobnie jak w innych miastach, można znaleźć na pchlich targach i na wskroś nowoczesny, „śmieci” i unikalnych przedmiotów o znacznej wieku. Unikalna lokalizacja, na przykład, „Udelka” (specyficzny rynek stacji) – jeden sprzedawca można znaleźć tanie biżuterii rodem do 90, oraz unikalny przedrewolucyjnej sztukę. W sprzedaży jest wszystko, co przeszkadza w nowoczesnych apartamentach: Sowieci ubrania i buty, kryształu i porcelany stołowej, prezenty i futro. Jej tam pchli targ i rynek miasta „Juno”. Przed zorganizowany stragany i pawilony handlowe znajdują się antyki dealerów. Nie ma sensu oczekiwać, aby kupić tu coś ciekawego dla ceny minimalnej – Najczęściej kupowane nie tylko znają cenę swoich produktów, ale również wydają się napompować go trochę. Opowieść o pchlich Petersburga nie całkiem kompletna bez wzmianki o „Aprashki” (Apraksinskaya stoczni). Eksperci twierdzą, że jest to jeden z najtańszych miejsc, gdzie można kupić naprawdę cenne rzeczy. Zgodnie z faktami historycznymi, pasaż handlowy na gruncie współczesnej pchlim były jeszcze w czasach carskich. Dziś Apraksinskaya dziedziniec przylegający do drogiego nowoczesnego centrum handlowego, ale goście na pchlim targu, ponieważ nie stają się mniej.

483 shares 9908 views
688 shares 7973 views