211 Shares 3066 views

Dowiedz się więcej o tym, co się stało z Zahar z „Autoradio”

„?”: Od pewnego czasu wielu rodaków zainteresowanych na pytanie „Gdzie jest Zachar z” Autoradio Jest wiodącym stacja radiowa, który emitowany od 1993 Zahar – jeden z założycieli „Auto” – Mihail Lvovich Zaharov i popularnej postaci pokazu „Murzilki Międzynarodowy ».


Program rozrywkowy został stworzony dla kierowców, którzy muszą spędzić dużo czasu na drodze. Projekt jest w paśmie FM. Program otrzymał uznanie krajowej publiczności masowej. Zagadnienia słynny pokaz słucha Rosji, Mongolii, Kirgistanu, Mołdawii.

Nic nie wskazuje na utratę ołowiu

Znany rosyjski publiczny Zachar pracował w trio z Tatyanoy Gordeevoy i Mihailom Braginym. Grupa grała parodię piosenki, zmieniając znaczenie słów w pracy, wprowadza studentów w najbardziej absurdalne i niewiarygodnej wiadomości ze świata, wiadomości sportowych i skomentował robi przegląd prasy. Wtedy nikt nie myślał, że kierowcy będą wkrótce poprosić znajomych o tym, co się stało z Zahar na „Auto”. W trio miał tak wielu fanów na widowni. Punktem kulminacyjnym pokazu – śpiew ołowiu w powietrzu słychać często. Zespół zyskał popularność wśród publiczności. Nagle jeden z ulubionych bohaterów publiczności zniknął.

Michaił Zacharow lewej „Autoradio”

W rzeczywistości, wiodący w lewo tylko show, ale w dalszym ciągu pojawiają się na antenie, rozmawiając z ankieterów od słynnego sportowego glitterati kraju. Tych, którzy obawiają się o to, co stało się z Zahar na „Auto”, można łagodzić, robi to, co lubi, komentarze na temat działalności rosyjskiej drużyny narodowej w hokeju. Teraz to oficjalne rzecznik zespołu. Jego relacje z stadionów światowej klasy można usłyszeć w stacji radiowej „Radio Sport”.

W rzeczywistości, na pytanie „Gdzie jest Zachar” Auto w zasadzie błędne, ponieważ Michael „?” – jeden z założycieli firmy. „Auto” jest oficjalnie obejmuje działania rosyjskiej drużyny narodowej na lodzie. Teraz Michael radiostacji spełnia gwiazdy hokeja, wywiady mistrzów i zwycięzców Igrzysk Olimpijskich. Wszystkie te osoby są goście „Auto”.

Krótka biografia Mihaila Zaharova

Słynny prezenter urodził się w 1968 roku, w dniu 18 lutego. Jest absolwentem Instytutu Lotnictwa w Moskwie. Ze szkoły, Mikhail zaangażował się w organizowanie dyskoteki. Stopniowo jego hobby przeniesiono do dorosłości. Kiedy nadszedł czas, aby wybrać pomiędzy radiem lub dyskotekach, Michael wybrał eter. Stało się to w 1993 roku. Wtedy „Auto” pracować pod okiem policji drogowej, nadawanie o nudne zasady SDA.

Jeden zarządzanie radiostacja zaprosił Michaela do powietrza. Dzięki temu rozpoczął triumfalny rozwój „Auto”. Był autorem i gospodarzem programu rozrywkowego w stylu muzyki lat 80-tych zwanych „Second Wind”. Zagadnienia transmisyjne doprowadziły do znacznego wzrostu ratingów radiowych. W rezultacie administracja zaproponowała utalentowany mistrz prowadzić zarządzanie organizacji. Więc jeden z właścicieli stacji radiowej był Michaił Zacharow. „Auto” wkrótce stać się jednym z najbardziej popularnych stacji w kraju.

Publiczność pamiętał go jako postać Zahar – członek tria show „Murzilki”. W roli gospodarza porannego show, pracował aż do 2013 roku, po czym został mianowany komentator sportowy hokeistów rosyjski lodową. Uczniowie wykazują ciężko doświadczony zniknięcie Zahara. Internet jest pełen skarg na fakt, że opuścił transmisję audycji.