691 Shares 2004 views

Centrum fitness "Sport Quarter" Iżewsk

Teraz w każdym mieście w kraju otworzyła wiele siłownie, kluby fitness, gdzie każdy niedoświadczony człowiek może liczyć na profesjonalną pomoc. Ale jak wybrać odpowiedni klub wtedy, płacąc abonament przez kilka miesięcy, nie będzie rozczarowany.

Centrum fitness „Sport Quarter” w Iżewsk myślał nad tym pytaniem i zaoferowania, który po raz pierwszy przyszedł do klubu, aby uzyskać bezpłatne szkolenia pod nazwą „Gość wizyty”. Nic lepszego został wynaleziony w podejmowaniu decyzji, gdzie uczęszczać na zajęcia, jak przyjść i spojrzeć na wszystko w szczegółach, próbują komunikować się z trenerem, odwiedzić raz na sesję treningową grupy w dowolnym czasie dogodnym dla Ciebie między 7:00 a 17:00.

Zakres usług

„Sport Quarter” w Iżewsk zajmuje 1200 metrów kwadratowych. metrów. To mieści się ogromną siłownię, dwie sale do aerobiku, sale do treningu bokserów saykl studio i basenem. Dla relaksu po treningu znajduje się sauna, bar, fitness i solarium.

Siłownia jest podzielony na strefy dla wytrzymałości i cardio. Dla sportowców dostarczane najnowszy sprzęt z najnowszą technologią. Szkolenia mogą być prowadzone niezależnie i można płacić za prywatne lekcje z trenerem.

Rękawice bokserskie gimnastyczne są brane pod wynajem. Nie mają maty, torby i worki wykrawania. Jest to możliwe do przeprowadzenia rozgrzewki, praca strajki i sparred.

Duży basen przyciągnie zawodników o każdej porze roku. Jest to duży plus w porównaniu do innych sportów miejskich centrów fitness.

Szkolenie w grupach

Zajęcia grupowe w aerobiku „Sport Quarter” w Iżewsk są podzielone na dwa rodzaje: klasyczny aerobik z nauką podstawowych ruchów i aerobik z step-platformy. Czas trwania takich sesji – 55 minut. mieszany ćwiczenia różne stopnie przygotowania są również dostępne. Istnieją grupy do uprawiania cyklu. Ten muzyczny trening na rowerach z dodatkowym obciążeniem.

Dla kobiet w ciąży, zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną położnika-ginekologa Vasileva Irina. Ćwiczenia przygotować do przyszłego macierzyństwa, uczy jak oddychać i odpocząć podczas porodu. Wykorzystuje elementy jogi i pilates.

W „Sport Quarter” w klasach Iżewsk z ludźmi, którzy są starsze niż 50 lat. Głównym celem takiego szkolenia – aby przywrócić stawów, kręgosłupa i wzmocnienie mięśnia sercowego.

dodatkowym studio

Zajęcia w pracowni „Sport Kwartał” Mniejszości odbyło podgrup (od 3 do 10 osób) w Iżewsk. Trener tak wielu klientów płacących pełną uwagę. Czas szkolenia jest wybrany użytkownik indywidualnie.

Pierwszy studio jogi Kręgosłup działa na układ mięśniowo-szkieletowego, rozwój mięśni pleców, stawów i więzadeł. Trener ma 10 lat doświadczenia w Hatha Jogi i ponad 4 lata pracy z uczniami w klubie.

Innym studio Pilates Ring Ball wykorzystuje unikalny system 500 ćwiczeń inżynierii Jana. Pilates. Praca odbywa się w kompleksie dla wszystkich grup mięśniowych, produkuje prawidłowej postawy, łagodzi stres i łagodzi ludzi z bolesnych warunkach mięśni i stawów.

Trzeci studyjny centrum fitness jest nazywany „Dance Studio”. Praca idzie w dwóch kierunkach. Ta nauka tańca brzucha i pasek z tworzywa sztucznego. Istnieje również grupa nowoczesnych trendach w sztuce tańca, takich jak hip-hop, Haus, nowy styl i innych.

Po treningu można zrelaksować się w łaźni tureckiej lub fińskiej saunie, solarium lub wypić koktajl świeżych owoców w barze fitness. W „Sport Quarter” Ceny Iżewsk są dość dostępne dla każdego odwiedzającego. Jest to system kart członkowskich i abonamentów.