380 Shares 6660 views

Champagne "dolce vita" – słodkie życie

Co jest słodkie życie? Jest to życie wypełnione słodyczy we wszystkich jej przejawach – odurzającego uczucie miłości, ekscytujących głowy, łatwe beztroski, dając skrzydeł za plecami, życia bez walki – każdej chwili nowy dzień, pełen spokoju i odpryskami radości, jakby pęknięcie na języku słodkie bąbelki złote szampana. Że takie poglądy są utrzymywane przez twórców marki szampana „Dolce Vita”.


Champagne "La Dolce Vita" – na żywo jest słodka

Tłumaczenie z „Dolce Vita” języku włoskim oznacza „słodkie życie”. Wino napój został stworzony specjalnie dla młodych ludzi w wieku od 18 do 30 lat – był to pomysł producenta. Jest to doskonały czas, kiedy młodzi i pełni energii ludzie stopniowo zaczynają zdawać sobie sprawę z wartości życia. Czas, kiedy młodzi ludzie czują się swobodnie, gdy nie jest zrozumienie codziennych wyzwań, kiedy życie wydaje się proste i piękne. Często można usłyszeć, że wino pić ciężką głowę, ale nie szampan „Dolce Vita”. Opinie mówią przeciwnie – lekki i przewiewny, to jest zabawa, tworząc doskonały nastrój.

producent

Wino napój „Dolce Vita” zyskuje coraz większą popularność wśród młodych ludzi – w nim niewielką ilość alkoholu, ale smak będzie długo pamiętać słodkawy notatek i niezrównany smak. Historia producenta, Niżny Nowogród roślin „balsam”, rozpoczęła się pod koniec XX wieku. To było wtedy, że firma stała się liderem na rynku alkoholi, dostarczając urzędnikom państwowym tabelach selektywne alkohol – wódka, likier i portowych, jakiego się nie stało. Początek XXI wieku cechował upadłości spółki – potężna fabryka stała, będąc w tym stanie przez prawie dwa lata. Niegdyś potężna instytucja wskazała biznesmen Alexander Vasenev. Tylko tutaj, że planuje zrobić uwolnienie nie jest mocny alkohol i wina musujące. Champagne „La Dolce Vita” został wydany w fabryce w słoneczny sierpnia 2008 r.

Co stało się potem?

A potem proces kompletnej modernizacji zakładu. Został zaktualizowany cały sprzęt, rekrutowanych wykwalifikowanych, otwarte nowe biura i warsztaty. Zakład jest w pełni sprawna, stopniowo zwiększając uwalnianie różnych rodzajów wina musującego. Oprócz całej tej pracy, dyrektor fabryki był w stanie nawiązać stałą łączność z włoskimi partnerami. „Dolce Vita” – szampan, zdjęcie, które może wkrótce zobaczyć na pokazach mody elitarnej alkoholu.

Jakie wina musującego można zaobserwować na rynku? Jest to białe półsłodkie, półwytrawne białe, słodkie białe, półsłodkie o zapachu truskawek, wiśni i malin. Wszelkie najbardziej wyrafinowany smak ma swój „Dolce Vita” (Champagne). Producent dzisiaj płaci maksymalną uwagę na różnorodność smaków wina napoju.

O zagrożeniach i korzyściach

Wielokrotnie w miłośników dyskusyjnych napoju musującego wsunął różne poglądy – jest nieszkodliwy napój na bazie aromatów. Odpowiedź może się z producentem, który nie tylko produkuje Champagne „Dolce Vita” zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami win musujących, ale wykorzystuje tylko naturalne przyrządzania napojów, aromaty importu.

Pije kieliszek wina ze smakiem malin i wiśni musujące, nie martw się, że język przemalowany na różowo. Oprócz marki, fabryka również z powodzeniem sprzedaje szampana „Złoty Medalion” i „One night”. A najlepszym dowodem wyższości wina musującego są liczne nagrody i wygrał konkurs. Priorytetem zakładu w celu uzyskania licencji na produkcję wódki – będzie mieć taką samą wyjątkową linię własnej wódki, jak to było wiele lat temu, ale w zupełnie nowej konstrukcji i nowych smaków.

uznanie

Champagne „Dolce Vita” było dużo prób degustacji. Doświadczeni specjaliści scharakteryzować go jako napój słoma-żółtym lub różowo-karmazynowy kolor, z delikatnym aromatem nut owocowych. Wino napój jest idealny aperitif przed posiłkiem i jest idealny w połączeniu z owoców i jagód. To może być lepszy „Dolce Vita” i słodkie desery – szczególnie korzystne szampana zostaną połączone z lodami. Słodkie życie w każdym szkła – więc mówić o winie pić tych, którzy próbowali go lub wybierz w ciągu ostatnich wielu lat.

Łatwa na zawartość alkoholu, słodki i owocowy smak, daje nastrój lekkości i spokoju, poczucie harmonii i pełnej wolności. Każdy łyk wypełnia serce złośliwy pęcherzyków rozrywania, które są zawsze połączone ze wspomnieniami z dzieciństwa. „Dolce Vita” – to szampan, który pomoże się bawić, to nie jest trevozhvs o jutro, że jest idealny dla dzisiejszej młodzieży.