701 Shares 3585 views

Maks Kats: krótka biografia i portret polityczny

Maks Kats – dość nietypowe politykiem. Z jednej strony, wielu widzi go jako nadziei na przyszłość, oznaczony młodość i entuzjastów. Z drugiej – trudny charakter i przytłaczające pragnienie, aby zawsze być pierwszy uniemożliwić mu pracy w zespole. Mając to na uwadze, trudno jest powiedzieć, jaka będzie przyszłość młodego polityka.


Maks Kats: Biografia Wczesne lata

Maxim urodził się w Moskwie w dniu 23 grudnia 1984 roku. Jego ojciec był pełnej krwi Żydem, a matka – Rosyjski. Od najmłodszych lat chłopiec dołączył do tradycji żydowskiej, jak wiara odgrywa ważną rolę w życiu ojca. W stolicy Maksa Kats żył tylko do 8 lat. Po rodzice pierwszej klasy chłopca przeniesiono do życia w Izraelu.

Choć wciąż bardzo młody, Maxim szybko przyzwyczaił się do nowego środowiska. Do pewnego stopnia zmiany pomógł mu hartować charakter – dano do zrozumienia, że nie ma nic stałego na świecie. Ostatecznie cała młodzież chłopiec odbył się w Izraelu, tu ukończył liceum, poszedłem do szkoły i mam plany na przyszłość.

powrót

W wywiadzie, Maks Kats przyznał, że zawsze traktowane jako swego rodzinnego domu w Moskwie. Dlatego, że jest tak dużo szczęśliwy okazją do powrotu do stolicy w 2002 roku. Ponadto, miał specjalne plany dotyczące tego, co on może tam robić. Katz postanowił rozpocząć własną działalność gospodarczą w Moskwie.

Jako podstawę Wybrał automatów sprzedaży – dystrybucja produktów poprzez automatów. W tamtych latach był to stosunkowo nowa dziedzina, więc Max dość szybko zdobył dobrą kapitału. Jednak w ostatnich latach, sprzedaż zaczęła spadać, co zmusiło go do rezygnacji z dalszych inwestycji w tej niszy.

gra w pokera

Wielu pokerzystów są świadomi, kto jest Maks Kats. Photo Człowiek często pojawiają się w różnych czasopismach poświęconych tej grze. A wszystko dlatego, że był jednym z pierwszych profesjonalnych graczy w Rosji. Wszystko zaczęło się od prostego przeciągania i niezwykłej pasji.

Ze słów Katza, najpierw grał tylko niewielką kwotę. Potem pierwszy polować na nowe doznania, a nie dla pieniędzy. Ale z biegiem czasu, a wraz z nią poprawiona i granie umiejętności. A potem pewnego dnia, Maks Kats zauważył, że jego hobby przynosi znacznie większe dochody niż jego działalności. I wtedy postanowił, że nadszedł czas, aby przejść do wielkich lig – poświęcić się grze w pokera.

I to była dobra decyzja. Wkrótce zaczęły się wygrać prestiżowy turniej co sprawiło, że nie tylko bogaty, ale również popularne. Ostateczny triumf wygrywał Wszechrosyjskiego pokera turniej gwiazd w 2007 roku. Jednak to była jego ostatnia walka na stole karty, po czym przeniósł się do zupełnie innego rzędu.

Maks Kats – Członek

Polityka spowodowała chęć Maxa aby zmienić świat. Jednak nie był prowadzony przez abstrakcyjnych pojęć dobra i zła, ale prawdziwa wizji. Katz chciał odbudować rosyjskich miast, aby uczynić je bardziej jaskrawe, animowane i różnią się od siebie. Aby to zrobić, nawet ukończył liceum urbanistyki w Yana Geyla.

W pierwszych wyborach do miejskiej Shchukino montażowej wyszedł z partii „Jabłoko”. Wszakże w rzeczywistości tylko ta siła polityczna miała tę samą wizję świata, który sam Katz. Potem przypomniał sobie, że wielu wyborców nie korzystać z typowych stereotypów. Zamiast tego wydał ulotkę, która została podjęta przez jego codziennej zdjęcie faceta w koszuli w kratę i dżinsy, a także wykonalne listy obietnic. W rezultacie, Maks Kats zajął czwarte miejsce, co pozwoliło mu przejść do zespołu miejskiego.

Następnie, jego główną zasługą stało „projektów miejskich”. Ta seria działań i innowacji, które dotyka życia mieszkańców stolicy. Najbardziej charakterystyczną z nich były „Popielniczki na Tverskaya”, „Poprawa Shchukino” wystawa „Ludzie miasta” i „zakaz parkowania na chodnikach Twerze.”

Katz i opozycja

W październiku 2012 roku przyłączył się do opozycji Katz Rady Koordynacyjnej. Decyzja ta wynika z faktu, że młody polityk nie ufa obecnego rządu. Był jednym z tych, którzy nie wierzą w przejrzystości ostatnich wyborach prezydenckich. Jednak po sześciu miesiącach, Max opuścił swoje stanowisko.

W 2013 roku dołączył do funduszu Alekseya Navalnogo. Tutaj chciał pomóc Nawalny Mayor siedziska. Jednak spór, który doprowadził do wykluczenia Katz na kilka dni przed wyborami w ich towarzystwie. Według nieoficjalnych informacji, winowajcą był spór między Maksom Katsem i Leonid Wołkow.

W latach 2014 i 2016 polityk walecznie w Moskiewska Duma Miejska, ale wszystkie jego próby były daremne. Na jesieni 2016 roku ponownie wstąpił do partii „Jabłoko”. Znowu trudna postać grana trick na niego. Ze względu na prowokacyjnych wypowiedzi i niechęci do słuchania kierownictwo partii postanowił wykluczyć go z listy w grudniu 2016 r.