197 Shares 3416 views

Pasta z jabłkami w domu: gotowanie przepis na słońcu i w piekarniku

Aby jabłka cukierków w domu (przepis zostaną omówione poniżej), aby uzyskać maksymalną grzywnę i słodkie, używać tylko świeże owoce zbierane z drzew. Warto zauważyć, że taki produkt jest nie tylko smaczne, ale także użyteczne. Po tym wszystkim, z suszonych produkt zachowuje wszystkie korzystne właściwości owoców.

Pasta z jabłkami w domu: przepis na słońcu

Niezbędne składniki:

  • czerwone lub zielone jabłka – 5-8 szt.;
  • piasek Cukier – 5-6 duże łyżki (jeśli owoce są zbyt kwaśne);
  • Sproszkowany cynamon – duża łyżka.

przetwórstwo owoców

Pasta z jabłkami w domu, przepis jest zaskakująco prosta, wykonane ze świeżych owoców tylko wtedy, gdy produkt nie jest przeznaczony do długotrwałego przechowywania. Zatem konieczne jest, aby umyć 5-8 jabłka, należy je usunąć z rdzenia i, jeśli jest to pożądane, skórki. Dalsze grubo rozdrobnione owoce należy umieścić w mieszalniku i miele z nożami w zawiesinie, dodanie niewielkiej ilości cynamonu i cukru granulowanego podłoża.

Suszenie

Tradycyjna produkcja pasty z jabłkami nie przewiduje użycia jakiegokolwiek specjalnego urządzenia (np suszarka owoców, duhovochny szafy, itp). Dla takiego produktu (jeśli jest ona przygotowana w lecie) jest tylko zaleca się stosowanie gorącego słońca. Ale przed umieszczeniem go w promieniach jabłkowym, pulpa należy cienko rozprowadza się na gładkiej powierzchni. Z tego doskonałego regularnego plastikowej torbie.

Należy zauważyć, że metoda ta jest najdłuższą ponieważ pasta na słońcu może wyschnąć i 3 dni i 5, a tydzień (w zależności od pogody). Dlatego proponujemy Państwu inną wersję przygotowanie tego słodkiego produktu.

Pasta z jabłkami w domu: przepis w piekarniku

Niezbędne składniki:

  • czerwone lub zielone jabłka – 5-8 szt.;
  • piasek Cukier – 5-6 duże łyżki (jeśli owoce są zbyt kwaśne);
  • wody pitnej – ½ szklanki.

Sposób wytwarzania sosu jabłkowego

Ten marshmallow przepis wymaga użycia sosie jabłkowym, który był poddany obróbce cieplnej. Aby tego dokonać, wszystkie owoce powinny być umyte, oczyszczone z rdzenia pokroić w plastry umieszcza się w garnku zalać wodą, dodać cukier i gotować po gotowaniu około 8 minut. W tym czasie plasterki jabłka są miękkie i łatwo rozgnieść na puree. Następnie zawiesinę należy nałożyć cienką warstwę filmu na piekarni, a następnie wysłać w pół-otwarta szafka duhovochny lub umieścić na specjalnej suszarki do owoców. Po tym zabiegu, cukierki będzie w pełni gotowy w ciągu kilku godzin.

Funkcje przechowywania

Teraz już wiesz, jak zrobić cukierki jabłka w słońcu i przy użyciu duhovochnogo szafkę. Gdy produkt puree będzie zmontowanym musi zostać pocięta na długich płyt zwinięty w zwój, tie i umieścić w komorze chłodniczej do bezpośredniego spożycia.