413 Shares 8362 views

Bransoletki dla chorobie lokomocyjnej: Wskazania do stosowania i opinie użytkowników

choroba lokomocyjna i nudności – dość powszechnym problemem dla wielu ludzi. Bardzo często choroba ta dotyka małych dzieci i kobiet w ciąży. Bransoletki na chorobę lokomocyjną – dość nowym wynalazkiem, mechanizm działania opiera się na zasadach starożytnej medycyny.

Oczywiście, współczesna medycyna oferuje wiele sposobów radzenia sobie z nudnościami – czyli tabletek i syropów i innych preparatów. Ale bransoletki – to jedna z najbezpieczniejszych i najbardziej skutecznych sposobów, aby rozwiązać ten problem.

Bransoletki dla chorobie lokomocyjnej: wskazanie do

Te bransoletki są używane do usuwania z głównych objawów choroby lokomocyjnej. Akupunktura łagodzi wpływ na ciężką nudności i wymioty, łagodzi dolegliwości żołądkowe, zawroty głowy zatrzyma. Bransoletki na chorobę lokomocyjną zaleca się stosowanie z chorobą lokomocyjną. Są one często zalecane podczas podróży samolotem, podróż pociągiem i samochodem. Pomagają one również podczas jazdy na przejażdżki. Bransoletki są często stosowane przez kobiety w ciąży, ponieważ jest o wiele łatwiejsze do przejawów toksyczności.

Bransoletki dla chorobie lokomocyjnej: mechanizm działania

Nie jest tajemnicą, że w medycynie chińskiej jest powszechnie stosowane techniki akupresury. Starożytni uzdrowiciele ustalili, że w organizmie człowieka są rozmieszczone tak zwane punkty akupunktury. Te punkty pośrednictwem zakończeń nerwowych związanych ze wszystkimi systemami funkcjonalnymi i narządów ciała ludzkiego. Przy każdym punkcie jest związany konkretnego narządu. Zgodnie z tym, umiarkowane ciśnienie na żądanym punkcie akupunktury może normalizować pracę określonego układu narządów.

nadgarstek ludzki jest tak zwany punkt osierdzie P6. Jest to punkt związanych z pracą układu pokarmowego. Wpływ na osierdzia normalizuje system żołądka i przewodu pokarmowego i reguluje przepływ krwi i przywraca spokój.

To jest zasada starożytnej chińskiej medycyny opiera się i bransoletki pracy. Specjalne tworzywo wpływ pasek zgrubienie na biologicznie aktywnego punktu przegubu, tworząc w ten sposób impulsy dostanie się do mózgu i zmniejszenia objawów choroby lokomocyjnej.

Nawiasem mówiąc, istnieje kilka rodzajów bransoletek:

  • Bransoletki na chorobę lokomocyjną dla dzieci od trzech lat.
  • Uniwersalne.
  • Specjalne bransoletki dla kobiet w ciąży, łagodzeniu objawów toksyczności.

Bransoletki kinetoza: metoda z użyciem

Najpierw musimy dokładnie zapoznać się z instrukcją dołączoną do produktu. Przede wszystkim konieczne jest, aby określić miejsce, w którym aktywny punkt. Aby to zrobić, należy umieścić palec na nadgarstek trzy dłoni tak, że palec serdeczny jest tuż za zakrętem. akupunktura punkt położony między ścięgien tuż pod palcem wskazującym.

Teraz umieścić bransoletkę tak, że piłka plastik pracował bezpośrednio na żądanym punkcie. Efekt zwykle pojawia się po kilku minutach.

Bransoletka z chorobą lokomocyjną zaleca się nosić zanim pierwsze objawy zaczynają się pojawiać. Kiedy ciężkie nudności, można kliknąć na kuli z tworzywa sztucznego – wzmocni wpływ. Dla dodatkowych efektów można umieścić bransoletki na obu nadgarstkach. Nie można usunąć bransoletkę do końca podróży. Ten produkt nie ma przeciwwskazań, i czas noszenia nie jest ograniczona.

Bransoletki dla chorobie lokomocyjnej: Opinie konsumentów

Praktycznie wszystkie opinie o tych urządzeń są pozytywne. Wiele osób korzysta z bransoletki i twierdzą, że oni naprawdę pomóc. Nudności, zawroty głowy i uczucie dyskomfortu znika, mija i poczucie strachu. Bransoletki dobry wpływ na stan zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. I kobiet w ciąży zgłosić znaczną ulgę i niemal całkowity zanik objawów toksyczności.