106 Shares 6607 views

Jak sprawić, by noc poślubną na całe życie.

Drodzy Nowożeńcy, nie zakładamy, że ślub noc jest czymś przypadkowym, nawet jeśli poślubić po długim współżycia. Pierwsza noc razem trzeba wydawać tak, że staje się niezapomnianym, a to będzie wymagało skrupulatnego przygotowania. Lepiej dowiedzieć się nawzajem, kto ma niespodzianek czeka na tę noc, by stać się uosobieniem obu partnerów marzeń.


Miłym zaskoczeniem będzie pierwszą noc poślubna w hotelu, ponieważ nie będzie ozdobić pokój Twojego wyboru. Zmiana scenerii dla tych, którzy żyli przed ślubem razem, należy wypełnić nocy z przyjemnych emocji i wrażeń. To sprawia, że bardziej niezwykłe i różni się od wszystkich tych nocy spędzonych razem. I to nie ma znaczenia, gdzie można zdjąć pokoju – Hotel położony w mieście lub na wsi, co najważniejsze, piękne wnętrza.

Ale dodają romantyzmu może być nawet w mieszkaniu na długo testowanej łóżku. Obniżyć rolety, zorganizować kwiaty i zapalić świece i pudełko miłość małżeńska osypte płatków czerwonych róż. Przy okazji, aby to zrobić, możesz poprosić dziewczynę, tuż przed przyjechaliśmy. A jeśli ślub odbył się w lecie, można wymyślić coś ciekawego na rzece lub wynająć łódź. Tutaj jest już w nowożeńcy możliwości finansowych.

Jeśli zdecydujesz, że noc ślub odbędzie się w swoim własnym domu lub mieszkaniu, to jest możliwe, aby zastąpić już prześwietlone łóżko, na przykład, materac wodny. A sam pokój impregnować ekscytujące zapachy olejków eterycznych. I, oczywiście, nie zapomnij, aby pięknie udekorować stół obok łóżka i włożył wino, szampan, czekolada, owoce i bitą śmietaną.

Smutne, ale prawdziwe, według statystyk, 50% nowożeńców na noc poślubną liczenie pieniędzy i robi prezenty fotograficzne ufundowane przez gości. Według wszystkich tych samych statystyk, Suite 20% spać zaraz po uroczystości, a 5% walcząc z gośćmi i krewnych. Okazuje brzydkie i złe, a co najważniejsze, nie będzie nic pamiętać w przyszłości. Bo drodzy nowożeńcy nie trzeba dokonać noc poślubną przekazywane jako zwykłego dnia. Po tym wszystkim, przeglądać prezenty i liczyć pieniądze można i innego dnia, dokładnie tak, i spać, i walczyć. Noc poślubna – jest to szczególny moment rozpoczęcia nowego życia rodzinnego, ponieważ należy go traktować z godnością.

Nawiasem mówiąc, można myśleć o współmałżonka ciekawy program, w którym panna młoda będzie pełnić rolę striptizerki ubrany w odzież taśmy pod ślubny. Wyobraź sobie zaskoczenie pana młodego?

Program może wyglądać. Idziesz w pokoju lub w pokoju hotelowym, dźwięki ciche romantyczną muzykę, całujesz i powoli przenieść się do łóżka. Kiedy mój mąż odłożyć swoją suknię ślubną, ostrych zakrętów na muzyce i pozbawić cię, spychając męża na łóżku, erotyczny taniec dla niego. Oczywiście, jak wiadomo, dla takiego programu potrzebujemy pomocy z zewnątrz, ponieważ jest to niezbędne, aby myśleć z wyprzedzeniem.

Ale najbardziej niesamowite noc ślub, który odbędzie się w miejscu o wspaniałej przyrodzie. To może być narożniki domu, ale można wyjechać za granicę. Oto, na przykład, noc poślubna na Kaukazie dokładnie nowożeńcy pamiętał na zawsze. Można tam nie tylko spędzają miesiąc miodowy w otoczeniu czystej i pięknej przyrody, ale również do zapoznania się z tradycji miejscowej ludności. Aby pomóc, dziewczęta Kaukaz poślubić dziewice, i udowodnienie, po spędził noc, oczyszczenie sprawia krwawą arkusz. Co świadczy o honor rodziny, aby wziąć dziewczynę do żony. Prawdopodobnie stąd tradycja drugiego dnia uroczystości ślubnej, ponieważ wcześniej w Rosji też wyjął arkusz nowożeńcy na stole gości. I po dowody narzeczonej uczciwości, wszyscy chętnie uczcić ten fakt.