387 Shares 5714 views

Aby dowiedzieć się, jak pić rum

Rum – napój z soku z trzciny cukrowej przez jego fermentacji i destylacji, jest to mocny napój alkoholowy, który jest popularny na całym świecie. Ma przyjemnie gorzki smak i mogą pobudzać i ciepły, dając uczucie „lekkości”. W tych krajach, w których jest ona produkowana, to jest przyjęte do używania alkoholu w jego czystej postaci, w niewielkich ilościach. Mamy przed pije rum, to miesza się z innymi składnikami i stosować w postaci koktajli.


Do tej pory istnieje kilka odmian rumu, które zależą od jego miejscu produkcji.

  • Biały rum – słodkim słodki smak, dlatego jest stosowany jako baza do koktajli. W postaci czystej lub napoju i rozcieńczonych, na przykład soku z limonki lub Coli.
  • Ciemny rum – ma silny smak, jest ona dodawana do koktajli i żywności. Dobra przekąska do jego różnych owoców egzotycznych, przyprawione cynamonem. Biorąc pod uwagę ciemny rum, nie mając nic do picia go, należy zauważyć, że dość często pić kawę na cygara, a ta odmiana jest używany do poncz i grog.
  • Złoty rum – ma posmak karmelu powodu dodatkiem przypraw i karmelu. Jest on stosowany jako składnik Daiquiri koktajli i Pina Colada. Poza tym, ten słodki napój rozcieńcza się wodą i używane zamiast wina przy kolacji.
  • Rum silny – ma dużą twierdzę, zawartość alkoholu osiąga 75%.
  • Aromatyzowany rum – a dodatki owocowe, które tworzą specyficzny smak i aromat.

Pomimo faktu, że Romowie odmiany wystarczająca ilość pewnych zasad wykorzystania nie jest. Wystarczy tylko przestrzegać kilku wskazówek dotyczących jak pić rum. Tak więc, ten napój jest lepiej do picia ze szkła o cienkiej trzpień, która ma kształt tulipana (jest on napełniony do jednej trzeciej) od jej wycinka zatężono aromat napoju alkoholowego. Jednocześnie jest pijany małymi łykami, bez dodawania lodu lub cytrynę, ponieważ absorbują smak i zniekształcić smak.

Raczej drogie koktajle rum nie są dodawane, to jest stosować w postaci czystej, jedzenie ananasów lub pomarańczowy lub wyciśnięty sok lub woda. Szczególnie smaczne otrzymał to napój alkoholowy, jeśli dodać w swoim gorącej czekolady.

Przed pije rum, trzeba kilka minut, aby wziąć w ręce stos do ogrzania napój. Następnie trzeba cieszyć się aromatem, stopniowo jego oddech, który był w stanie wniknąć do organizmu, a dopiero potem zrobić kupę oddech, zapach ten sam czas, przytrzymaj kilka sekund ustach, a następnie połknąć. Jedzenia tak, że alkohol może w pełni korzystać z jego zalet. Należy pamiętać, że osoba, która pierwszy pić ten napój należy pić tylko dobra jakość stosie wszystkich powyższych zasad. Nie spiesz się, bo trzeba korzystać z rumu, traktując go z szacunkiem, bo tylko wtedy będzie ona ujawnić wszystkie swoje zalety.

W Ameryce Północnej i Południowej postanowił użyć rumu i cydru, sody lub melasy, ale w Europie jest to rozcieńczony sok z cytryny, likier kokosowy, mleko i wszelkie napoje bezalkoholowe, w tym lemoniady. Jest to często podawane w połączeniu z lekkich mięs.

Tak więc, istnieją pewne sposoby, w których można pić rum. Wszystko zależy od osobistych preferencji. Najważniejsze jest to, tylko w tym przypadku – aby poznać środka, ponieważ napój ten ma wysoki procent alkoholu, czasami sięgające do 72% (niektóre z jego odmian). Dlatego zaleca się, aby korzystać z nie więcej niż trzech porcji swoich siedemdziesięciu pięciu gramów. W każdym razie, ten mocny napój alkoholowy doceni każdy ważny stosować się do pewnych zaleceń dotyczących jego stosowania.