878 Shares 7773 views

Nyuton Maykl: Życie Between Lives

Każdy wie, że po zaspokojenie najbardziej podstawowych potrzeb ludzi zaczęło interesować się samorozwoju i poszukiwaniu sensu w życiu.


Oczywiście, kiedy nie ma nic do jedzenia lub nie ich domy są mało prawdopodobne, aby chciał kłopotliwy pytania typu: „Skąd przychodzimy i dokąd idziemy” Ale dla każdego, kto jest zwolniony z podstawowych kwestii przetrwania, ważne jest, aby zdecydować się na sens życia. Dlaczego żyjemy, że powinniśmy zostawić, a co się dzieje, gdy człowiek umiera. Odpowiedź w życiu nie mamy w ogóle pragnienia. Tymczasem książka autorstwa Nyuton Maykl oferują spojrzeć na te kwestie z nowej perspektywy. Zapoznanie się z jego filozofii w szczegółach.

Kim jest ten Maykl Nyuton

Biografię tego pisarza nie jest niezwykły – człowiek ten w żadnym wypadku nie utożsamia się do Mesjasza i założyciel nowej wiary. Jego książki są proste i jasne dla każdego, tymczasem oni rozmawiać o rzeczach, które są uważane za niedostępne dla nauki i rozumu. Fakt, że w trakcie wykonywania swoich czynności zawodowych Nyuton Maykl wykonane nieoczekiwane odkrycia, których nie można jednak powiedzieć o swoich książkach.

Dr Newton jest Hypnotherapist. Jak sam przyznaje się, zanim zacznie angażować się w regresji hipnotycznej, przekonania religijne, był stanowczy i zagorzałym ateistą. Być może jest to perspektywy pozwolił mu spojrzeć na sytuację bez zbędnych fartuchów i stereotypów. Co się stało był następujący: w trakcie praktyki medycznej Nyuton Maykl podniósł zasłonę ekscytujące dla nas wszystkich pytanie – czy istnieje życie po śmierci? Nie jest konieczne, aby rozważyć jego otwarcia dogmat, ale zapoznać się z wersją hypnotherapist będzie interesująca dla każdego.

Co mówi Maykl Nyuton?

Opinii o pisarza z książki nie jest jednoznaczna, gdyż zajmuje się najbardziej ekscytujących temacie – że czeka człowieka po jego ziemskie istnienie ustaje. Łapanie leczenia jednego ze swoich pacjentów poprzez hipnozę, Michael przedstawia kobietę w głębszy trans niż zwykle. Było to wynika z faktu, że pacjent zaczął opowiadać. Zamiast głębokich wspomnień wczesnego dzieciństwa, kobieta zaczęła „pamiętać” historię życia mężczyzny rolnika, który żył w ostatnim stuleciu. „Wyznania” były bardzo zorganizowany i wiarygodny, więc Nyuton Maykl, jako badacz, nagrany podstawowe informacje o życiu mężczyzny. Następnie sprawdzenie informacji w Internecie, dr Newton zrozumiał, że powiedziano nam, że kobieta nie była wytworem jej wyobraźni. Mężczyzna rolnicy nie istnieje, i jak rozumieć porównując fakty, Hypnotherapist, był ucieleśnieniem jego pacjenta w poprzednim życiu.

Za zgodą pacjentów dr Nyuton Maykl kontynuował badania naukowe, wprowadzając je do głębszego stanu hipnozy. Był zainteresowany w ostatnich życiu, ale, oczywiście, głównym pytaniem było: co dzieje się między życiem?

Życie między Lives

W przeciwieństwie do „oficjalnych” wersji wielu światowych religii, badania dr Newtona daje jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, ekscytujących wszystkich ludzi na świecie. Śmierć nie jest końcem, nie jest to także droga prowadząca do skrzyżowania dwóch dróg – nieba i piekła. A potem co się dzieje, gdy serce przestaje bić w piersi?

Maykl Nyuton mówi w swojej książce, że każdy ma trochę nieskończonej energii twórczej boskości, że wiele też wywołać duszę. Po śmierci dusza opuszcza ciało, zachowując wspomnienia z doświadczenia życia w tym ciele. Ponadto, zwraca pamięć poprzednich wcieleń, a według dr Newton, każdy z nas żyje wiele z nich, dla kilku tysięcy lub dziesiątek tysięcy. Dla takiej nieśmiertelnej duszy żył życia na Ziemi – nie więcej niż sekundę, ale ponieważ wszystkie te przemiany nie są czymś, bolesne i czasochłonne dla „boskich cząstek„wewnątrz nas.

Jaki jest sens życia?

Zgadzam się, że otwarcie Michaela Newtona jest sprzeczne z naukami większości religii ziemi. Jesteśmy przyzwyczajeni od dzieciństwa, aby myśleć, że życie jest jedno, i trzeba żyć jak najbardziej prawidłowe i pobożny. Jeśli prawa dr Newton i żyjemy jedno życie po drugim, w różnych odmianach, różnych organów, próbuje na nowe role, jest istotą życia i sens każdego ludzkiego życia?

Badania dr Newtona sugeruje, że racją bytu – aby uzyskać bezcenne doświadczenie. Zgadzam się, możemy przeczytać książkę o miłości, ale będzie to tylko słowa autora na stronie, że nie mają bliżej zrozumienia, czym jest miłość. I tak zakochał się, wiesz, jakiego rodzaju uczucia. Maykl Nyuton mówi w swoich książkach, że mamy przyjść na Ziemię, odrodzić ponownie i ponownie doświadczyć wszystkiego, co człowiek może przeżyć – nie tylko dobre, ale także złe. W końcu popełnienia złych uczynków, zdobywamy doświadczenie jako cenne i ważne w świecie wiecznego – tak mówi Maykl Nyuton. Recenzje i krytyka dzieł pisarza są zróżnicowane, wśród najbardziej krytycznym wybitnych przedstawicieli różnych religii.

Co sądzi opinia publiczna?

Oczywiście, ta „wersja” porządku świata nie jest opłacalna dla religii świata. Jeśli nie żyjemy kiedyś, jaki jest sens iść do kościoła regularnie, a hołd przedstawiciela Boga na Ziemi, aby się zbawić? Poza Newton odważnie mówi, że Bóg jako osoba po prostu nie istnieje – to jest w postaci energii wszystkich rzeczy, a każdy z nas ma kawałek o tym, jak kropla wody nie ma jednego źródła. Jego książki z tego powodu, że przedmiot szaleje debaty, a lekarz jest persona non grata dla każdego przedstawiciela religii.

Tymczasem ludzie szukają i skłonny do rozwoju jest w dziełach Newton odpowiedzi na wiele pytań. Nie trzeba brać na wiarę wszystkiego, co pisze Michael Newton – Można tylko czytać pisanie i słuchać wewnętrznego głosu – czy zgadzasz się z myśli napisany albo to bezcelowe opowieść myśleć?

Do tej pory, Instytut hipnoterapii, założona przez dr Newton, a on sam – dużo zwolenników i fanów na całym świecie.