334 Shares 1127 views

Tradycyjne i niezwykłe wzory koce szydełkowane

Knitting koce i narzuty hak można nazwać bardzo popularne miejsce w robótek. Istnieje wiele korzyści, że ten rodzaj pracy. Pierwszym z nich jest oczywista prostota produkcji tkanin, jak również większą swobodę w wyborze przędzy, jego kolor i konsystencję.

Narzuta szydełka związane mogą być przeznaczone dla dorosłych lub dla dzieci, służyć jako element dekoracyjny na łóżko i sofę lub ogrzać chłodne wieczory wszystkich członków rodziny.

Rodzaje zasłon i koców, które można szydełkowych

Co dobre zdolności twórcze, to fakt, że można zrobić coś z czegoś. Ten w pełni stosuje się do wytwarzania zasłon. Jak wielu mistrzów, tak wiele możliwości wykonania i solidność. Można jednak wymienić niektóre z najczęstszych rodzajów okładek, które są dostępne dla szydełka:

  1. Zbierane oddzielnie od związanych z nimi, usieciowane fragmentów.
  2. Związane całą tkaninę gładko.
  3. Wytwarzany przy użyciu okrągłej płyty drukowanej.
  4. Mający kształt fantazji.

Należy powiedzieć tuż przy ostatnim punkcie: te koce często drutach dla dzieci, więc mają kształt motyla, biedronki, niedźwiedź czy tylko ogromny kwiat z płatków. Wytwarzanie takich produktów nie może być żadnych przepisów i planowane indywidualnie zgodnie z mistrzów pomysł.

Inne rodzaje zasłony może być kwadratowy, okrągły lub owalny. Oni są z dzianiny z bawełny (w przypadku systemów ażurowe szydełka), koce wełniane lub pół-przędzy wełnianej (jeśli produkt powinien być nie tylko piękne, ale również funkcjonalne).

Plac koc: koliste rzędy

Prostokąt – najbardziej powszechne i łatwo kształtować do stosowania w szydełkowania. Trudno jest bałagan, bo trzeba nie spróbować bardzo trudno zbudować cztery identyczne twarze z prostym przedłużeniem na rogach. Plac Program obejmuje istnieje wiele szydełka. Nadają się one do wytwarzania wstęgi z fragmentów i dziania jednego dużego kwadratu.

Nie bój się, że kwadraty programu nie mają więcej niż 20 serii. Mogą one być bardzo łatwo dostosować do swoich potrzeb, na przykład, powtarzając kilka rzędów ażurowe lub stałych tyle razy, ile potrzeba. Można używać nie tylko szeregi jednym schemacie. Piękno tej procedury jest to, że wszystkie obwodowe rzędy na placu scalonych zaprojektowanych z odpowiednim rozszerzeniem, więc nie można się martwić o naruszenie proporcji przyszłych okładek. Podczas pracy na dużym placu jest niezbędne w celu monitorowania zgodności z równowagi barw. Fotografia pokazano powyżej, jest doskonałym przykładem dobrego doboru odcieni. dwa kolory tego samego klucza stosowanego tutaj (niebieski i zielony), światło zielone i białe, co daje im cały kontrast i jasność.

Zasłona związany całe płótno

Takie prace zostaną opanowane praktycznie każdy fachowiec. Wszystko, czego potrzebujesz – jest, aby przeprowadzić odpowiednie obliczenia i zapewnić wystarczającą ilość przędzy. Następnie wybrać wymaganą liczbę pętli i dzianiny wybrany wzór do produkcji płótna wymaganych rozmiarów.

Jedynym subtelność w wykonywaniu takiej pracy – Zgodność z gładkimi krawędziami. Nie można dopuścić do tworzenia przypadkowego skaleczenia czy dodając tkaninie.

Narzuta kwadraty szydełkowe: praca z motywami

Kwadratowa lub prostokątna osłona składająca się z kilkudziesięciu fragmentów zawsze wygląda bardzo imponująco. Dla wielu gospodarstw domowych, a pensjonat jest oczywiste, że ogromna ilość pracy wykonanej kochankę.

Plac Program obejmuje hak można znaleźć dosłownie wszędzie i nie ma potrzeby używać starego klasycznego schematu. Muszą przyznać, zmęczeni. Nowoczesne ażurowe lub stały schemat stosowany do takich tradycyjnych rzeczy jak narzuta szydełka, przewiduje się stworzenie niezwykłego produktu. Jego zdjęcia i sieci społeczne nie będą wstydzić się pochwalić!

Na poniższych schematach, systemy do dziania pokryte.

Oto najbardziej prosty schemat z kwiatem w środku. Jest idealny do tworzenia zasłony z grubej przędzy. Mały fragment, a jeśli jest to pożądane, można rozszerzyć w sposób opisany powyżej. Jednakże, jeśli pani ma zamiar użyć do wyrobów dziewiarskich różnych resztek przędzy, możliwe jest zastosowanie tego systemu w jego pierwotnej formie.

Kolejnym dostrojenie jest przeznaczony do uzyskania gęstej tkaniny. Takie systemy objęte haczyk może być przedłużony czas nieokreślony powtarzając przedostatni wiersz. Ostatni rząd przeznaczony jest wykonywane jedynie na końcu dziania kawałka, ponieważ łagodzi kąty utworzone przez dzianie poprzedniego RAD. Schemat ten jest dość skomplikowany na pierwszy rzut oka, ale to nie jest trudne do zrozumienia. Dla wygody serii malowane w różnych kolorach. Proponuje się także schemat ażurowe fragment tworzyć mostki powietrzne.

połączyć motywy

Fazy, która kończy się na zespole hakowym koce dziania pozbawiony fragmentów. Jest to możliwe do zrobienia igły lub hak. Nie zaleca się łączenia motywów w procesie dziania ostatni wiersz. Często jest to konieczne, aby dostosować do kształtu i wielkości fragmentów, szczególnie gdy są one wykonane w różnych wzorów i różnych przędz. Ewentualne korekty łatwiejsze do zrobienia, zanim zostaną zebrane motywy.

Pod koniec zasłony, można związać piękny granicę i kilka rzędów gęstej strukturze. Ten „rama” daje produktowi estetyczny wygląd.