251 Shares 4468 views

Arch w kraju – dekoracyjne i krajobrazu budownictwo

Co letni mieszkaniec nie marzy o dobrze utrzymany, ładne i przytulne okolicy? Aby to zrobić, należy utworzyć ścieżki, trawniki, klomby, kwietniki. Niektórzy fani mają nawet stawy z fontannami. Ale specjalny pikanterii był, jest i będzie łuk w kraju.


Typowo, taka konstrukcja jest do pionowego ogrodnictwie. Wspaniałe łuki ogrodowe nie tylko udekorować witryny, ale również jej podział na strefy, oddzielając na przykład działalność gospodarczą na obszarze rekreacji. Główną zasadą budynków – realizacja w zgodzie z budynków surround.

Arch domku może mieć dowolny kształt, ale wymiary, zwłaszcza w pozycji pionowej, może być tak, że w kopuły może przejść osoba o dowolnej wysokości.

Zazwyczaj takie budowle znajdują się w pobliżu ściany domu, w swoich niszach zainstalowano ławki. Ale z czasem zdobyli niezależność.

Arch w kraju – ozdobą każdego zakątka ogrodu. Ponadto, pleciony rośliny, to wygląda całkiem opłacalne i tworzy niezrównany smak i integralności serwisu i jego ozdoby stylu.

Inny zestaw taki charakter projektu, który jest półkolisty, wskazał, dwuspadowy, płaskie lub Gothic.

Jakie materiały są zazwyczaj wykonane łuk w kraju? Ręce mogą być zbudowany z różnych elementów: oddziałów i roślin, drewna i kamienia, metalu, cegły lub tworzywa sztucznego.

Najważniejszym warunkiem dla urządzenia w ogrodzie roślinności łuków oplatania są silne wsparcie rogu. Takie projekty są oryginalne i piękne, niezwykłe i trwałe. Aby je utworzyć, nie trzeba spędzać dużo czasu. Dzień lub dwa, nie więcej.

Najważniejsze jest to, że rośliny do ogrodu łuki były elastyczne. Są one umieszczone naprzeciw siebie i tworzą złożony otwór. Na szczycie, są one zobowiązane do utworzenia bezpieczną konstrukcję.

Arch w kraju bardzo często roślina wokół kręcone roślin. To może być róża, winorośl, wieloletnia groszek lub powojniki.

ogrodach przydomowych, domy wiejskie i ogrodów, często można zobaczyć drewniane łuki. Do ich budowy wykorzystywane różnych ras. Jeśli jesteś gotowy do budowy takiej konstrukcji, trzeba pamiętać, że:

  1. Drewniane łuki zeznawać powinna być wykonana z drewna klejonego.
  2. Powłoka z takich materiałów budowlanych wykonanych do użytku na zewnątrz. Wcześniej koniecznie zagruntować powierzchnię.
  3. Drewno na łuku powinny być suche.

Wygląda to bardzo dobry łuk z kamienia i cegły. Wykonane w półkolu, ona jest piękna i majestatyczna, niezawodne i trwałe. Ten łuk jest nazywany „półokrągły”. Jego promień krzywizny jest równy połowie odległości między kolumnami. Ten łuk jest umieszczany w kraju, za pomocą specjalnego krąży (deskowanie) i wygląda dobrze na dużych działkach.

Na małych powierzchniach odpowiednie konstrukcja wykonana z metalu. Ten łuk będzie służył przez długi czas. Jest bezpiecznie i sprawiają, że stosunkowo łatwe. elementy konstrukcyjne tego rodzaju mogą być zaworami, pręt, rura, profile metalowe, a także do wiązania się z drutu. Jedyną wadą takich kodów – podatność na korozję. Ale to, oczywiście, nie ma problemu. To będzie na tyle przynajmniej raz w roku, aby zaktualizować obraz. Do metalu potrzebuje opieki.