482 Shares 3404 views

Vera Club Królowa Zobacz 4 * (Sharm el Sheikh, Egipt): Opinie

Sharm El Sheikh jest od dawna jednym z najbardziej popularnych egipskich kurortów wśród Rosjan. Nie jest to zaskakujące, ponieważ wspaniały Red Sea są doskonale połączone z masą hoteli i rozrywki dla wszystkich gustów.


Jeśli zdecydujesz się spędzić wakacje tutaj, radzimy zwrócić uwagę na hotelu Vera Club Królowa View 4 *.

miejsce pobytu

Oglądany hotel może być dumna ze swoich miejsc. Tak, że znajduje się niemal w centrum kurortu Szarm el-Szejk. Stare Miasto znajduje się 1 km od hotelu, a Naami Bay – 5 km. Hotel położony jest przy plaży i dysponuje własną dużą plażę. Najbliższy port lotniczy jest usuwany tylko 20 km. Dlatego na drodze do hotelu zajmie nie więcej niż pół godziny.

W odległości spaceru znajduje się wiele restauracji, barów, klubów, sklepów, sklepów z pamiątkami, biura podróży i tak dalej. N.

Opis, zdjęcia hotelu

Vera Club Królowa View Hotel 4 * (Sharm El Sheikh) został otwarty w 2007 roku. Zajmuje powierzchnię 80 tysięcy metrów kwadratowych. Domy fundusz Kompleks hotelowy składa się z 140 komfortowych pokoi standardowych i rodzinnych. Znajdują się one w dwupiętrowym głównego i sześciu dwupiętrowych dodatkowych budynków. Każdy apartament posiada wszystkie niezbędne meble, telewizor, telefon, sejf, lodówkę, klimatyzację, łazienkę z suszarką do włosów. Sprzątanie i zmiana ręczników odbywa się regularnie.

Posiłki w kompleksie hotelowym Vera Club Królowa Zobacz 4 * zorganizowanej przez „ol systemu integracyjnego”. Hotelowa restauracja, zawsze można spróbować pysznych dań kuchni międzynarodowej. Napoje mogą być traktowane z kilku barów w hotelu (łącznie z plaży).

Plaża przy hotelu właściwego, piaszczysty, wyposażone we wszystkie niezbędne. Na terenie Vera Club królowej View 4 * znajduje się duży basen z podgrzewaną wodą. Obok niego znajduje się przestronny taras słoneczny z leżakami i parasolami. Rano do późnych godzin wieczornych w hotelowej zespół animatorów. Zapraszają wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w aerobiku, jogi, tańca, gier zespołowych i różnych zawodów. Wieczorem można odwiedzić zabawny show w amfiteatrze.

Vera Club 4 * Królowa Zobacz opinie:

Nowoczesne podróżujący w hotelu wyboru coraz mniej zadowoleni z jedynego oficjalnego opisu i radą kierownika biura podróży, wolą uczyć się z opinią wczasowiczów, którzy już tu byliśmy. Aby to ułatwić i pomóc stworzyć bardziej dokładny obraz hotelu, proponujemy zapoznanie się z uogólnionym sprzężeniem zwrotnym naszych rodaków mieszkających w nim w 2015 roku. Natychmiast należy zauważyć, że większość gości około wyboru hotelu nie został oszczędzony. Wręcz przeciwnie, twierdzą oni, że hotel jest zgodny z tym, jak koszty utrzymania, a jego kategorii. Ale dowiedzieć się więcej na temat wszystkiego.

Sam i jego terytorium hotelu

Wielu turystów powiedzieć, że naprawdę ich lubiłem okolicy Hotel Vera Club Królowej View Resort 4 *. Tak więc, według nich, jest bardzo duże, zielone i zadbane. Goście mówią, że to nie zawsze znajduje się w czterogwiazdkowych hotelach. Jedyną wadą niektórych osób myśli, że co noc przez kilka minut, rośliny są zabezpieczone przed owadami. W wyniku tej procedury, około kwadrans warto nieprzyjemny zapach.

Jeśli chodzi o pokoje, kosztem ich konkretnych skarg przez gości nie były. Według turystów, pokoje są dość przestronne, czyste, wygodne. Meble i wyposażenie jest, oczywiście, nie jest nowy. Jednak w przyzwoity i działa. Jeśli coś łamie, a następnie skontaktować się z administratorem w recepcji, a problem szybko rozwiązany. oczyścić je z pokoju codziennie, a jakość nie zależy od tego, czy zostawić napiwek czy nie.

Komentarze na temat żywienia

Kwestia jakości, ilości i różnorodności potraw jest zawsze dużo sporów. Co więcej, dotyczy to większości hoteli w wielu krajach na całym świecie. Nie oszczędził tego losu i hotel Vera Club Królowej View Resort 4 *. Tak więc liczba gości poziom usług gastronomicznych pozostał niezadowolony. Jednak inny z gości wyraził szczere zdziwienie w związku z tym faktem.

Tak więc, według nich, wybór jedzenia tutaj był bardzo szeroki, i jest dość spójne z czterogwiazdkowym hotelu kategorii. Twierdzą, że zawsze były dania z mięsa, drobiu, ryb, różne przystawki, sałatki, świeże owoce i mnóstwo słodyczy w menu. I jedzenie jest doskonale przygotowane.

Wrażenia z rozrywki

Co do animacji w hotelu Vera Club Królowa Zobacz Sharm 4 *, większość z nich odbywa się w języku włoskim. Po tym wszystkim, ludzie w tym kraju stanowią większość turystów w hotelu. Jednakże, istnieje tak zwany soft animacje w języku rosyjskim. Odbywa się jedynie w ciągu dnia i nie jest przeznaczony do wieczorne przedstawienia. Jedynym wyjątkiem jest mini-disco dla dzieci. Nawiasem mówiąc, niektórzy z gości udał się do Włoch i animacji. Mimo wszystko, wiele rzeczy można zrozumieć bez znajomości języka.

Ale główną atrakcją dla większości osób podróżujących do Egiptu, oczywiście, wakacje na plaży. W tym względzie, goście oglądany hotel bardzo. Według nich, plaża jest na tyle duże, regularnie czyścić go tak, że nie ma gruzu tu nie ma. Leżaki dużo, wystarczy dla wszystkich. Zajmują leżaki wcześnie rano, nie ma sensu. Wielu gości bawiło długiej ponton, na którym można przejść do wody. W odniesieniu do rafy, turyści twierdzą, że to nie jest tak zaludniony przez śmieszne dzikich zwierząt, podobnie jak w niektórych innych miejscach, ale tutaj można obejrzeć wiele ciekawych życia morskiego. Dlatego, idąc na urlop, należy chwycić maskę do nurkowania lub kupić ją już po przybyciu w Egipcie.

Opinia Staff

Na pracowników kompleksu hotelu Vera Club Królowa Zobacz Sharm 4 * większość gości reaguje pozytywnie. Według nich, personel jest przyjazny i zawsze chętny do pomocy. W języku rosyjskim nie wszyscy mówią, ale podstawowe angielskie dla komunikacji będzie wystarczające. Wielu turystów, szczególnie podkreśla doskonałą pracę menedżerów hotelowych. Osoby przybywające wcześniejszy termin rozrachunku, nie muszą czekać, i starał się dać im pokój jak najszybciej. podróżujący tych, którzy przyszli do hotelu późnym wieczorem, zawsze karmione, pomimo faktu, że obiad już od dawna nad.