202 Shares 3391 views

Delhi hotele – ubóstwo czy luksus?

Indie – kraj kontrastów. Tak więc, na przykład, jest zawsze zagadką, co zakończy wakacje do Delhi? Niektórzy turyści, jak tylko wyszedł z samolotu, chcąc odlecieć stąd, podczas gdy druga jest w architekturze, atmosfery i życia miasta swój urok. Tacy ludzie to musi wrócić tu więcej niż jeden raz. Delhi – całość składa się z przeciwieństw. Jest on podzielony na dziewięć okręgów, które drastycznie różnią się od siebie. Niektórzy turyści odstrasza fakt, że miasto to jest uważane za jedno z najbardziej zanieczyszczonych obszarów kraju. A kto chce spędzić wakacje w takiej sytuacji? Ale ci, którzy patrzą na podłodze szklankę wody, uważa się, że szklanka jest do połowy pełna, spróbuj znaleźć wszystkie swoje zalety, zwłaszcza na wakacjach. Jest to także najbardziej zielonym miastem w kraju, a hotele w Delhi gościnnie witają gości.


Jedną z dzielnic, Old Delhi, jest uderzające w jej wigoru, hałaśliwe bazary, różnorodności i chaosu panującego tutaj. Szczerze mówiąc, to miejsce „dla amatora.” Ale tutaj można znaleźć bardzo ciekawe zabytki i poczuć klimat starożytności i starożytności. Po tym wszystkim, wiek tej dzielnicy, Delhi – 2500 rok.

New Delhi wyróżnia się w porównaniu do innych powiatów z dyskretnego luksusu, szerokie bulwary i krajobrazu. Chociaż jest on również brudna, jak reszta. Kupcy i żebracy uliczne są czasami zmuszeni turystów do opuszczenia negatywne komentarze na temat hoteli w Delhi, a miasto jako całość.

W tym samym czasie, w Delhi istnieje kilka bogate hotele, które są znane praktycznie na całym świecie. I nie można mówić o nich w sposób negatywny. Te hotele Delhi uczciwie zarobione reputację luksusu z najwyższej klasy usługi i dbałość o wszystkie potrzeby gości.

Najsłynniejszy hotel w mieście The Oberoi New Delhi 5 *. Był wielokrotnie uznany najlepszym w Delhi. Jest on otoczony wspaniałymi zielone pola Golf Club, który jest uważany za najbardziej znany niemal na całym świecie. Ten hotel posiada restauracje, nie tylko dostać nagrodę za doskonałą obsługę i niesamowite jedzenie. Wnętrza Oberoi New Delhi 5 * łączy w sobie komfort, elegancję, wielowiekowej tradycji i stylu narodowego. Pokoje są pełne światła, a to ma duże łazienki. Wyposażając je – jest poza pochwały. Usługi świadczone przez hotel są zróżnicowane i liczne: salon piękności, baseny, restauracje, biuro informacji turystycznej, kilka sal konferencyjnych, pralnia, sauna, klub golfowy i tak dalej.

Pięciogwiazdkowych hoteli w Delhi jest godny Aman New Delhi 5 *. Jest atrakcyjny doskonałą lokalizację w pobliżu głównych atrakcji miasta i jest urządzony w eleganckim, nowoczesnym stylu. Eleganckie pokoje można zobaczyć wiele szczegółów, które nadają wnętrzu indyjskie motywy. Ma wszystko, czego potrzeba do dobrego wypoczynku. Goście podziwiać bibliotece, studio pilates i jogi, restauracje, spa, korty tenisowe oraz salon kosmetyczny.

Hotel Hyatt Regency Delhi 5 * znajduje się bardzo blisko centrum miasta i oferuje podróżującym tylko wysokiej jakości usługi. 518 wygodne i komfortowe pokoje wyposażone w klimatyzację, telefon, sejf, a niektóre nawet w kuchni. Goście mogą skorzystać z usług sekretarskich i tłumacza, usługi kurierskie, centrum biznesowego, faksu i Internetu. Siłownia, jacuzzi, korty tenisowe, masaż, sauna, centrum Ayurvedic sprawiają, że hotel jeszcze bardziej atrakcyjne dla rekreacji.

Są to tylko trzy opcje zakwaterowania dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić, aby zapisać. Delhi luksusowe hotele są osiem pięciogwiazdkowych hoteli, które są znane z szybkości i przyjazny personel, większego komfortu, funkcjonalności i bogatej dekoracji pomieszczeń, a także ogromną liczbę dodatkowych usług.