856 Shares 6257 views

Szelki – porucznika. Starszy porucznik – ramiączka. zdjęcie

Często wydaje się nam, że nie ma firmy bardziej odpowiedzialny niż być żołnierzem. ludzie klasy usługi często mają doskonałe łożysko, dumną postawę i utrzymywać bardzo skrupulatny. Zaobserwowano, że wzrost jakości tytule w osobę coraz bardziej wyraźny. Mimo zmiany wyglądu tylko liczby i wielkości gwiazd na ramiączka. To jest dla niego, aby sądzić człowieka, o jego karierze wojskowej, która dla wielu stała się głównym celem w życiu. I nie szczędził siebie, służyć swoją ojczyznę. Tylko znalezienie pożądane insygnia, poruczniku, pozornie mogą odpocząć i nie kontynuować karierę, ale charakter wojskowy niepoprawni – on dąży do nowych wysokościach i zwycięstw. Dla wielu ludzi, to utrzymuje się aż do hartowania starości i stopniowo przenoszone do członków rodziny.


Na szeregach wojskowych i stanowisk: część młodzieży

Każda osoba, która chce zrobić karierę w szeregach wojskowych, będzie musiał przejść długą i wyboistą drogę. Weźmy, na przykład, hierarchię, która działa w policji. Należy zauważyć, że podczas gdy ona nie przeszła żadnych zmian i pozostaje taki sam, jak to było, kiedy policja jeszcze czasy sowieckie. Pierwszym krokiem jest uzyskanie rangi prywatnym. Oznacza to, że osoba, uczestniczących w szeregach ścigania, ale jej moce nie są wielkie. W ciągu jednego roku Zwyczajne tworzy doskonałą reputację, a w przypadku braku poważnych skarg nadal rośnie w szeregach.

Następnym krokiem jest ranga młodszego sierżanta. Po odbyciu przez kolejny rok z tego tytułu, osoba przenosi się do więcej szacunku – sierż. Ten etap służby wojskowej w policji wymaga okresu służby na okres dwóch lat. Po co został nagrodzony starszy sierżant. W tej rangi urzędnik policji służył przez trzy lata. Pod koniec wymaganego okresu sierżanta reinkarnacji w chorążego. Ten tytuł jest ostateczna dla juniorów rozkazującym pracowników i wymaga obowiązkowego okresu służby na okres pięciu lat.

Przeciętny skład

Obejmuje on pracowników, otrzymał stopień podporucznika. Ramiączka w tym przypadku, to już inna od poprzedniej sierżanta. policjant w randze w warunkach przykładowych charakterystyk rok staje się prawdziwą porucznik. Jego porucznik Insignia jest tak długo, jak upływa termin dwóch lat. Kolejnym krokiem w karierze wojskowej drabiny jest uzyskanie podobnej pozycji, ale z wielkimi praw zawodowych. W randze porucznika policjanta jest wymagane, aby służyć trzy lata. W tym czasie zdobył więcej doświadczenia, na tyle, by stać się kapitanem. Pierwsze nowe biuro wykazuje znaczących osiągnięć policji. Przed przejściem do następnego poziomu mocy potrzebuje służyć z tego tytułu przez okres trzech lat.

na stanowisku kierowniczym

Ta kategoria jest uważana za jedną z najbardziej uprzywilejowanych wojska, bo nie każdy jest w stanie uzyskać pozycję z nim związanych. Zmiana rangę kapitana na majora, policjant otrzymuje nowe prawa i ramiączka. Lubi je w najlepszych czterech lat stanowią doskonałą obsługę. Potem jest przejście do stopnia oficerskiego podpułkownika, a po pięciu latach – pułkownikiem.

Różnice między ramiączka

Dla każdego stopnia są charakterystyczne cechy wyróżniające na ramiączka. Może to być inna liczba lychek rozmiar gwiazdek kolor. Na przykład, podoficerów gwiazd na pasach naramiennych tam, zaczynają pojawiać się tylko w randze chorążego. Przeciętny skład epolety porucznika policji, młodszy i starszy, ma pionowy pasek o nazwie lumen. Wraz z rosnącą liczbą położeń gwiazd poruszających się z dwóch do czterech. Kapitan dostaje jeden, ale Big Star zakwaterowanie w centrum. Pracownicy starszy główny policji i podpułkownikiem, noszą mundury z dwoma światłami, które są dwa i trzy gwiazdki, odpowiednio. Od kol pionowe paski nie występują, a gwiazdka (jeden) rozmieszczone wzdłuż płyty.

Wymagania dotyczące rozmieszczenia gwiazd

Rozpoczęcie i zakończenie Ensign Kapitan Star mają średnicę 13 mm. Od stopnia majora i pułkownika – 20 mm. I wszystkie najwyższe stanowiska są różne gwiazdek wielkości 22 mm. Chorążego jednakowej odległości od płyty czołowej do centrum gwiazdy, a przestrzeń między nimi do 25 mm. Mniejszy por ma po jednym z ramiączkami, znajduje się o 45 mm od krawędzi. Jak na wysokich stanowiskach, odległość gwiazd na pagony porucznika i pierwszego porucznika wynosi 25 mm od krawędzi i ośrodków sąsiednich. Podobne dane odnoszą się do innych tytułów, oprócz głównego i generała majora. Mają wyściółka na ramiączka od krawędzi do środka gwiazdy wynosi 45 mm.

Historia z ramiączkami jako wyróżniających znaków

Jednym z najbardziej ciekawy jest fakt, że pierwotnym celem osób z tytułem porucznika. Słowo pojawił się we Francji i został przejęty przez Hiszpanię i dopiero po kilku wiekach przyszedł do myśli rosyjskiej marynarki tytuł oficera. Na wartości to poprzedzone rangę podporucznika, który stał się przestarzały w państwie. Następnie epolety oficerskie miał inny wygląd i nieco różni się od dzisiejszych. Były one wykorzystywane jako podróży posiadaczy worka, bo jazda nie jest wliczone Przechowalnia zabezpieczenia. W tamtych czasach takie urządzenie szyte tylko na jednej stronie odzieży. Oprócz wygody i praktyczności, mieli kolejną wizytę. zaczęły być one stosowane jako oryginalne akcesoria do odzieży wojskowej, po tym, że stał się symbolem przynależności do określonego pułku, dywizji. A następnie wykorzystywane jako wskaźnik pozycji wojskowych. Warunki uzyskania rangę wojskową zbyt różny od dzisiaj: to przyznane na koniec okresu treningowego w wyspecjalizowanych instytucji i wydziałów wojskowych.

Miejsca docelowe ramiączka i specjalne znaki na ich ubrań żołnierzy

Porucznik jest głównie pagonami na ramionach, mocując je na koszuli lub marynarki. W niskich temperaturach, nawet specjalne notatki dołączone wojskowy i odzieży wierzchniej. A także uzupełnione specjalnym nakryciu głowy. Sami znaków może być zdejmowany lub szyte, w zależności od rodzaju odzieży. Poza tym, istnieje również specjalny klips na łaty i znaków, które różnią się w długości, grubości i koloru. Najczęściej mają złoty kolor i umieszczone na ciemnym tle.

Odmiany znaki naramienne

Dla funkcjonariuszy policji, a także innych członków służby wojskowej, istnieje kilka rodzajów znaków do oznaczające rangę. Tak, istnieje ceremonialny insygnia porucznika, o których zdjęcia można zobaczyć tutaj. Zazwyczaj są one noszone przy okazji świąt i uroczystych zgromadzeń. Poza tym, istnieją proste codzienne ramiączka, które przywiązują do codziennej postaci żołnierza. W razie potrzeby mogą zostać zastąpione przez nowsze z prawdziwych gwiazd lub haftowane złotą nicią. Podobne możliwości mogą skorzystać z praktycznie każdego oficera. Senior pagony porucznik (w załączeniu zdjęcie) można wybrać podobny do przedstawionych w tym artykule.

Strumień wartość rośnie wraz z tytułem

Dla każdej osoby przechodzącej służbę wojskową wartość różne znaki towarowe i bardzo duże. Dla ich dobra, idź na niebezpieczne misje, ryzykując swoje życie, i duma każdego udanego kroku wypełnia duszę. Jego porucznik insygnia jest jako godny jak blizny ran bitewnych. Mają tendencję, aby zarobić więcej w prosty tytuł niezwykłego i dla wielu, są one najbardziej pożądane nagrody za swoje wysiłki.

W przeciwieństwie do nieustannych trudności i długiej służbie do swojego państwa w szeregach ścigania, marynarki, sił powietrznych lub innych obszarów działalności wojskowej, dzielny funkcjonariuszy do wypełnienia swoich obowiązków. W takich sytuacjach, zwiększając ich postrzeganą pozycję wdzięczności i zachęty do wybitne wykonanie obowiązku. Honor i odwaga ludzka zawarta w gwiazdach na ramiączka, stając się rodzajem cechy. Na podstawie osiągniętego oficera, jego współpracownicy tworzą własne zdanie o nim, o jego osobistych cech. Być może jest to jeden z wielu powodów, dla których kobiety mają słabość do mężczyzn w mundurach i człowiek z marzenie z dzieciństwa, aby stać obrońców ich kraju oraz z honorem nosić epolety na mundur.