399 Shares 5091 views

Karachentsov Nicholas – człowiek z miliona ludzi

Nikolai Karachentsov (na zdjęciu poniżej) to radziecki i rosyjski aktor teatru i kina. On – laureatem Nagrody Państwowej Rosji, Artysta Ludowej RFSRR.


Nikolai Karachentsov: biografia

Miejsce urodzenia aktora w Moskwie w 1944 roku, w dniu 27 października. Jego ojciec Karachentsov potr Yakovlevich pracował przez wiele lat, grafikiem w czasopiśmie „Ogonyok”, to tytuł Honored Artysta RFSRR. Mama Brunak Yanina Evgenevna był dyrektorem-choreograf, był zaangażowany w wykonaniach wielkich teatrów muzycznych. Aktor ma młodszego brata Petera na ojca (urodzonego w 1955 roku).

Nikolai w 1967 roku ukończył z wyróżnieniem Moskiewskiego Teatru Artystycznego School i dostał pracę w „Lenkom”. Na scenie tego teatru zagrał w wielu produkcjach, takich jak „The zdjęcie Czeskiej”, „… przepraszam”, «Jester Bałakiriew». Aktor zyskał sławę już w 1974 roku, kiedy w sztuce „do” odgrywanej roli Till Eulenspiegel. W 1980 Karachentsov Mikołaj zasłynął w całym kraju za rolę hrabiego Rezanov (rock opera „Juno i Avos”). Produkcja ta jest nadal skutecznie pokazane na scenie, „Lenkom”.

Nikolai Karachentsov: Filmografia

W filmie, aktor stał się gwiazdą w 1967 roku. Pierwsze zdjęcia z jego udziałem – „… i ponownie w maju«»Szkice do portretu Lenina”. Popularność Karachentsovu filmowy jako aktor za rolę w dramacie „najstarszy syn”. Z powodzeniem występowała w filmach różnych gatunków – plac, muzyka, dramat, przygoda.

Zyskuje sławę takie filmy jak „Pies w żłobie”, „Yaroslavna, królowej Francji”, „zaufanie, że pękła”, „Pobożnego Marty”, „Biały rosy”, „The Adventures of Electronics”, „Gruby”, „Człowiek z Boulevard des Capucines „” Pułapka na samotnego człowieka «» kwartet Criminal ".

Nikolai Karachentsov, którego filmografia obejmuje dziesiątki ciekawych prac, wystąpił także w filmach telewizyjnych „Dossier detektywistycznej Dubrovsky” i „St. Petersburg tajemnic”, serialu „Idealna para” Alla Surikova, historycznej filmu „Tajemnice Pałacu Rewolucji” Swietłana Druzhininoj.

wypadek

Na oblodzonej Michurinsk prospekt w Moskwie w nocy z dnia 28 lutego 2005 Karachentsova samochód miał wypadek. Artysta był za kierownicą, wjechał do miasta od kraju, podekscytowany wiadomością o śmierci swojej teściowej. On nie jest przywiązany i nadmierna prędkość. Karachentsov Mikołaja w wypadku otrzymał poważne obrażenia głowy i został przewieziony do szpitala, gdzie tej samej nocy miał trepanacje i wykonanej operacji mózgu.

Aktor był w śpiączce na dwadzieścia sześć dni. Późniejszy proces gojenia ulega znacznemu opóźnieniu. Dopiero w maju 2007 roku, Karachentsov w stanie wyjść na scenę i pokazać publiczności.

Artysta pojawił się przed publicznością w dniu 1 października 2009 roku podczas prezentacji na płycie CD „Nie będę kłamać!”. Jednak jego mowy nie odzyskał do środowiska zareagował dość niemrawo. Było oczywiste, że do kontynuowania kariery aktorstwo Karachentsov Nicholas nie.

W 2011 roku aktor był leczony w klinice w Izraelu, a jego mowa poprawiła się nieco. W 2013 Karachentsov przechodził leczenie w Chinach.

26 października 2014 w „Lenkom” przeszła rocznicowy wieczór artysty zwanego „Jestem tutaj”. Wzięliśmy udział w koncercie, wielu rosyjskich pop gwiazdy, kompozytorów, aktorów, poetów.

01 listopada 2014 odbyła się recital Karachentsova poświęconą opuścić płytę „The Best i niepublikowane” jego siedemdziesiątych aktor.

05 czerwca 2015 th Nikołaj Pietrowicz otrzymał od „Muzeum chanson” honorowej nagrody za wkład w rozwój gatunku.

życie osobiste, rodzina

1 sierpnia 1975 Karachentsov Nicholas poślubił Czczony Artysta Rosji Ludmiła Porginoj. W lutym 1978 roku, syn, Andrew. Teraz on jest prawnikiem, jest żonaty, a jego żona Irina mają troje dzieci – Peter (2002 rok urodzenia), Ioannina (2005 rok urodzenia) i Olga (2015 rok urodzenia).

piosenki

Karachentsov Nicholas czterdzieści lat muzycznych i aktorskich działań wykonywanych w sumie ponad dwieście piosenek. On stoi na czele plejady aktorów śpiewających, ponieważ żaden z jego kolegów nie znaleźliśmy taką ogromną liczbę najbardziej popularnych hitów (z wyjątkiem Boyarskiego). Karachentsov pierwszy zaśpiewała w filmie dzięki Gennady Gladkov (filmu „Pies w żłobie”). W pracach artysty głównych kompozytorów, z którymi stale pracował przez wiele lat były Elena Surzhikova Maxim Dunaevskii Rustam Nevredinov Vladimir Bystryakov.

Aby naprawdę poznać zawód piosenkarza Nikołaj Pietrowicz pomógł Dunaevskii, uczył go, jak prawidłowo śpiewać. Z Bystriakov Karachentsov od ośmiu lat pracuje w cyklu muzyczno-poetycki zatytułowany „Droga do Puszkina.” On również śpiewał swoją piosenkę „Anniversary”, „Ride – następnie przejść”, „Lady Hamilton” i innych.

Nikołaj Pietrowicz aktywnie współpracował z Elena Surzhikova, któremu udało się więcej niż ktokolwiek się przekazać w swoich piosenkach, doświadczeń aktora. Jednym z jego ulubionych piosenek – „Gwiazdy zstąpił z nieba …”. Pisał go na krótko przed wypadkiem. Dzisiaj, ta piosenka jest spowiedź trwa przez całe życie artysty. Żona Nikołaja Pietrowicza nazywa jej proroczy i opisuje jako hymn Karachentsova zamian.