556 Shares 9039 views

Rocznica – to rocznica … – ile lat?

W życiu człowieka istnieje wiele radosnych wydarzeń. Niektóre terminy, takie jak na przykład urodziny lub ślub dzień, zazwyczaj obchodzony corocznie. Wakacje – zawsze jest to przyjemne wydarzenie. Ale szczególnie uroczyście obchodzić rocznice.

Co to jest jubileusz

Więc rocznica. Ile lat? Klasyczny „złoty” rocznica jest uważana za 50 lat. Ale rocznice są rozpatrywane i 33 lat i 25 lat.

Dziś, w świecie postanowiliśmy uczcić zarówno datę rocznicową każdej wielokrotności pięciu. Dla współczesnego człowieka rocznicę – to 15 lat małżeństwa i 35 roku życia, itd. A pierwsza wzmianka o tej rocznicy (data, czas pięć) spotyka wielkiego rosyjskiego poety – Aleksandra Sergeevicha Puszkina, który napisał o tym, jak Carskie Sioło Liceum obchodził swoje 25-lecie.

Ma prostej odpowiedzi na pytanie o rocznicy – tak wiele lat. Żadnych zasad, które przepisane konkretną datę, uważany rocznica nie istnieje. Na przykład, niektórzy Rosjanie uważają dzień przełomowy, w którym 14-letni nastolatek dostaje paszport. Ale Amerykanie świętują 21 lat jako pierwszej rundzie terminie, jak w dniu, osoba staje się dorosły. Tylko świętować jego przyjście młodzieży w innych krajach, gdzie „Bilet do dorosłości” jest wydawane w 18 lat.

Jednak taki dumny rocznica jest jeszcze zbyt wcześnie. Rocznica – to jeszcze termin do dumy. Na przykład, 30 lat pracy, 40 lat małżeństwa, na skrzyżowaniu życia za granicą w 70 lat, itd. Ten bohaterem dnia będzie dumą nosić swój status całkiem zasłużenie. W tym wieku znacząca data są traktowane ze szczególnym niepokojem, bo tyle pozostało znaczną część podróży życia.

Jako rocznicę

Rosjanie zawsze obchodzić urodziny w wielkim stylu. To jest mentalność Rosjan. Oni nigdy nie przegapisz żadnej ważnej daty. Przygotuj się na święta zawsze zaczynają wcześniej rozmyślałem gratulacje z okazji rocznicy i wybrać prezenty. Bohaterem dnia, oczywiście, chcą się podobać. Dlatego, jego rodzina i przyjaciele starannie wybrane miejsce na uroczystości, wymyślanie scenariusza wakacje, itd.

Najczęściej rocznica – ogromna liczba plakatów, kolorowe balony, tosty, pięknych piosenek, tańców (zarówno konwencjonalnych, jak i taniec ludowy) i opowieści o tym, jak ciekawe i zabawne bohatera przeszłość życia okazji.

Jak urozmaicić wakacje

Co najważniejsze, sprawiają, że urlop był niezapomniany nie tylko dla bohatera dnia, ale również swoim gościom. Dlatego możliwe jest, aby zawrzeć w scenariuszu wypoczynkowego kilka ciekawych scen.

Scena w męskiej jubileuszu

W tym celu trzeba będzie udział czterech scenach kobiet. Rozdzielone między rolą matki, żony, kochanki i przyjaciółki. Konieczne jest również, aby był i prezenter i gospodarz.

Zaczyna host:

Oto bohaterem dnia na scenie!

Co to zdobyć?

Moderator:

A co człowiek tak snów? Oczywiście, matka, kochający i opiekuńczy!

Mama (można przejść do wystąpienia z typowej gospodyni kostium dla niej):

I najlepszym przyjacielem!

Girlfriend (można ubrać w koszulce z logo słynnego klubu piłkarskiego w parze ze szklanką piwa)

I namiętnym kochankiem!

Pozostawia kochanek (można ubrać się w coś różowego i uwodzicielski) i wszystkie kobiety w zgodzie powiedzieć:

Zdecydowaliśmy, jak to wszystko połączyć! Oto prezent dla Ciebie – najlepsze na świecie!

W pobliżu znajduje się pole z łuku, na którym wskazania. Muzyka opakowania prezentów jest żona, ubrana w szaty. W dłoniach butelkę brandy i talerz ciastek.

żona:

Wszystkiego najlepszego, kochanie!

To jest po gratulacje w rocznicę innych gości.

Scena na żeńskiej rocznicę

W tym skit powinna służyć człowiekowi, który odegra rolę striptizerki. Ale przede wszystkim do głównego aktora, nosić kilka par skarpet, szorty i koszulki. Najważniejsze – w celu znalezienia odpowiedniego utworu, który nadaje się do roli „sex-bombą”.

Prowadząc mówi:

Teraz Jubileusz pas dla Ciebie!

To może być powtórzone na bis!

Okazuje się, że mężczyzna w rozbiera tanecznych. Pod koniec tańca powinno być tylko jeden spodnie, a na jego piersi jest konieczne do pisania z wyprzedzeniem gratulacje z okazji jubileuszu. 50 lat obchodzony kobieta, 20 lub 65 – będzie nadal go docenić. Po tańcu, „spychacz” przedstawia winowajca uroczystości piękny bukiet kwiatów.

Jubileusz scena żart

Trzej mężczyźni uczestniczący w prezentacji. Każdy z nich musi być wędka. Oni wyprzedzeniem umieścić na spodnie, elastyczną taśmą, która jest osłabiona. Pod nimi są mężczyźni na sobie zwykłe spodnie, napisany przez jednego zdania. To „gratulacje”, „c” i „Rocznica”.

Moderator:

A teraz dla naszego Bohatera dnia (nasz bohater dnia) wyłącznie

Trzech rybaków spróbować szczęścia i spróbować złapać złotą rybkę!

Mężczyźni ustawieni w rzędzie, tyłem do publiczności. Po czym zaczyna „połowy”.

Moderator:

Pierwszy rzucił rybaka przynętę!

Po tych słowach pierwszego człowieka z wędką spadają spodnie.

Moderator:

I nic nie złowili!

Drugi rybak i postanowił spróbować szczęścia też rzucił przynętę!

Spadek szorty z drugim człowiekiem.

Moderator:

Jest pusta!

Trzeci rzucił przynętę! On nawet połykać!

Spodnie spaść w trzecim „rybaka”.

Moderator:

Więc złapał złotą rybkę!

„Rybacy” nadal stoją plecami do gości. Mają czytać podstawowe gratulacje szorty. Po tym bohaterze okazji podano do złotej rybki. Można go niezależnie produkować z góry lub kupić w sklepie z pamiątkami prawej posągu.

Jeśli masz dobrze rozwiniętą wyobraźnię, a wielu jest takich, którzy chcą wziąć udział w scenie, to może zostać rozszerzony. Na przykład zaprosić nie trzy, a siedmiu mężczyzn. Pisząc te słowa: A, rocznica, lat, pozdrowienia, 30, wziąć nasze. Wtedy możemy dokonać frazę: „Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 30 lat Gratulacje” W celu szkic nie wygląda jednolite, można myśleć o dodatkowe sygnały lub działań „rybaków”.

rocznica związku

Każda osoba postrzega jubileusz w swój własny sposób. Kobiety są nostalgiczne daty okrągłe. Po rocznicy – to ile lat? Dobrze, jeśli 20 lub 30. Ale kiedy okazuje 50, płeć piękna obejmuje lekki smutek. Mówią, że najlepszą młodzież jest już za nami. Mężczyźni często odnoszą się do znaczącego wydarzenia z pewną ironią. I szczęśliwy każdy odwiedzający rocznica – to kolejny urlop, gdzie można odpocząć i dobrze się bawić. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że zazwyczaj każda kolejna rocznica obchodzone jest na dużą skalę niż poprzedni.

Prezenty na rocznicę

Sad nie jest konieczne na mieszkali lat. Po rocznicy – uroczystość, prezentuje to serdeczne gratulacje.

Ale bohaterem dary dzień może być zmieniana. Przez kartę z tych samych tematów (to był prezent my dawno tradycyjny), można dodać wiersze lub ciekawą scenę. Popularnym prezentem – pamiątką, która po wielu latach przypomni celebransa było o tej dacie. Wszystko zależy od twojej wyobraźni i możliwości finansowych społecznego statusu bohatera okazji.