799 Shares 1520 views

Drenaż limfatyczny masaż w domu

Więc zawsze miał dobre zdrowie fizyczne i emocjonalne, trzeba całkowicie zdrowego układu krążenia i dobrego drenażu limfatycznego. Dlatego też, jeśli w połączeniu z ćwiczeń i zdrowej diety drenaż limfatyczny w domu, to będzie najbardziej skuteczne stymulowanie organizmu przepływ krwi i limfy.


Drenaż limfatyczny masaż odbywa się w domu jako część masaż antycellulitowy, z pomocą bardziej równomiernej dystrybucji płynu w całym organizmie. W tym przypadku, opuchlizna znika, a kontury figur stać się bardziej „zaostrzone”. Faktyczna procedura tego masażu jest wykonywanie uderzeń wolnofalowego podobne do środka korpusu z różnym ciśnieniem, jak pocieranie i bicie.

Chociaż pożądane jest, aby taka procedura masaż wykonywany przez doświadczonego specjalistę, ale można osiągnąć dobry efekt, nawet jeśli odbywa się regularnie drenaż limfatyczny masaż w domu. Domu do masażu, można używać olejków eterycznych lub specjalne kremy do antycellulitowy masaż, który doskonale ogrzeje skórę i pomagają wzmocnić efekt masażu.

Drenaż limfatyczny masaż nóg odbywa się w następujący sposób. Siedząc na krześle, położyć drugie krzesło przed sobą i oddanie mu jedną nogę jest łatwe uderzeń od kostki do tyłu kolana. Procedura ta pomaga poprawić krążenie krwi w dolnej części nogi i stopy. Następnie obiema rękami owiniętymi wokół kostki, zrobić push up na łydki. Wszystko czego potrzebujesz to zrobić procedurę kilka razy, najpierw z jedną nogą, potem drugą. Procedura ta jest bardzo dobra profilaktyka obrzęk kostek.

Aby chłonnego biodra masażu drenaż trzeć o ciśnieniu w postaci kremu na skórę lub na specjalnie przygotowanej mieszanki oleju, a następnie na przemian z obu rąk masażu poza uda. Następnie posiekać ręką energicznie Pat i funt na udach, to tonizuje skórę w tym obszarze, stymulującego krążenie krwi i pobudza ukrwienie. Kolejnym etapem uda krawędzi masażu obu rąk na przemian.

Jeśli masz zimne stopy i dłonie, a potem trzeba zrobić masaż dla nich. W tym stosunkowo prosty, ale energicznego pocierania, tarcie powoduje ich przypływ krwi do kończyn. Do poprawy skóry na twarzy i zmarszczki spędzają drenaż limfatyczny masaż twarzy.

Dobrze, że pomaga drenaż limfatyczny masaż w domu dla żylaków, jak się dzieje, gdy opóźnienie drenaż limfatyczny żylaki w nogach. On również jest bardzo dobra, a odpływ żylny. Nie potrzeba do masażu nóg żylaki żyły bezpośrednio do obszaru, ale światło głaszcząc ruchy od dołu do góry nogami, z dala od uszkodzonych obszarów są całkiem możliwe.

Doskonałym narzędziem do walki z cellulitem i drenaż limfatyczny w domu jest naturalny miód. To doskonale absorbuje toksyny i pomaga ich wydalanie z organizmu. Skóra jest wygładzona daleko, staje się elastyczna, pod skórą fok szybko rozproszyć. To poprawia ogólną kondycję organizmu. Kurs masażu miodem jest przeznaczony dla 12-15 sesji i postępowania powinny być w ciągu dnia.

Miodu jest bardzo dobrze do wykorzystania w powiązaniu z różnymi olejami aromatycznymi. Otrzymaną mieszaninę stosuje się do obszarów problemowych ciała: brzuch, udo i przedramię. Następnie należy uruchomić klapsa prawej: Bawełna – naciśnięcie – separacja. Szczególnie zalecany masaż dla kobiet po ciąży, on, wraz z ćwiczeń zapewnia doskonały efekt odprowadzania wody i usuwa zwiotczenie skóry. Podczas masażu, można zauważyć, że miód zaczyna ciemnieć and roll, a jego ręka więcej przykleja się do ciała. Należy kontynuować przez cały miód nie „spotkać”.