804 Shares 9524 views

Szeregi morskich i ich klasyfikacja

Dobre samopoczucie i pewność siebie z każdym państwie na podstawie jego armii. To jest wojsko, które są niezniszczalne symbolem siły i władzy, przestrzegane przez wszystkich obywateli bez wyjątku. Oprócz piechoty, spadochroniarzy, czołgistów i sygnalistów, reprezentujących wojsk lądowych narodziny, istnieje również granatowy. Ta siła militarna strzeże spokoju obywateli swojego kraju od granic wodnych. Zgodnie ze statutem, każdy przypisany stopień wojskowy. Odnosi się to również do marynarzy. Mają one jednak nieco inną skalę.


Szeregi morskie dzielą się na:

a) Kwalifikacja i zawodowego;

b) morskiej;

c) honorowy.

Pierwsza kategoria obejmuje szeregi marynarzy, którzy udają się do morza w sądach cywilnych. Te szeregi morskie zostały po raz pierwszy wykorzystane w 18 wieku. Należą do nich: bosman, skipper i nawigator. Osoba może dostać jeden z nich dopiero po specjalnej certyfikacji zatwierdzonego przez rosyjskiego Admiralicji. Na początku 20 wieku, system został poddany całkowitej reformy, w wyniku szeregach morskich uzupełniane z innej kategorii – sudovoditelnymi tytułów, które zostały przypisane do kapitana i nawigatora. Godność każdego z nich mierzy się w czterech cyfr. Nieraz wpływ reformy flotylli. Na dzień dzisiejszy, cywilne morskie szeregi floty obejmują następujące kategorie:

nawigator:

a) Wiązka Masters / niska nawigacyjny;

b) nawigator długi / krótki morze;

c) mechaniki statku trzy bity;

g) statku Elektromechanika trzy bity;

d) specjaliści radiowe statku pierwszy i drugi wyładowcze, a także operatorów morskich i telegrafista.

wojskowy

Szeregi granatowy są przypisane do osób, które weszły lub powołanych do służby w marynarce wojennej. Jednak początkowa pozycja zależy od umiejętności, specjalne szkolenia wojskowego i umiejętności. A młody człowiek powołany do służby wojskowej na statku, otrzymał tytuł żeglarza. Odpowiada to średniej rangi armii.

Prowadząc Seaman współmierne z tego tytułu jako kapral. Lider drużyny w wojsku broni bojowych podobnych do brygadzisty z pierwszych i drugich artykułów. Tytuł Starszy Bosman i Chief Petty Officer w szeregach Marynarki odpowiadają na „ziemi” jako zastępca dowódcy plutonu sierżanta i głowicy. Chorąży armii nie jest gorsza aspirant na pokładzie. Z tego powodu, starszy chorąży nie powinno być pierwszym dać wojskową salute starszy aspirant, a ich szeregi są równe. Jest ona podobna do klasyfikacji poruczników (od młodszy do starszego). Dalsze różnice zacząć. Tak, komandor porucznik w Marynarce Wojennej odpowiada kapitan armii. Admirał Floty – to samo ogólne. Najwyższa ranga jest Walne morski admirał – jest podobny do generała feldmarszałka.

Szeregi morskich i insygnia – są nierozłączne, ale jak tytule epolety wojskowe Navy różnią się od tych sił naziemnych razem z gwiazdami na nich szyte paski – umiera.