489 Shares 2197 views

Mini Shorts – ubrania dla właścicieli smukłe piękne nogi

Spodenki są różne ubrania dla krótszych nogach. Na ogromną różnorodność modeli prezentowanych obecnie na rynku. Mini szorty może służyć jako sport i plażowe. Ponadto, mogą one być doskonałym rozwiązaniem dla prostych spacery w mieście lub w parku. Modele te są najbardziej erotyczny i prowokacyjny.


Ogromna popularność

Kobiety, które chcą udowodnić innym swoją zaostrzona rysunek, szczęśliwy, by stać się mini szorty. Na wiele lat z rzędu, są duże zapotrzebowanie. Mocno zawyżona cięcie jest okazją nie tylko do podkreślenia swoich osiągnięć w siłowni. Jest to także stylowy i atrakcyjny, więc na pewno zwróci uwagę innych do niezwykłego smaku ich właściciela i całego modnego wizerunku.

Damskie modele mają wiele zalet. Po pierwsze, jest gorąco po prostu nie będzie. Po drugie, można wyróżnić swoje smukłe piękne nogi i biodra. Po trzecie, można dokonać w swoim stylowy wizerunek nutami odwagi i determinacji. Po tym wszystkim, nie każda kobieta odważy się skróty.

Dżinsy, skóra, sport

W letnich wydań magazynów o modzie na pewno będzie w stanie znaleźć mini szorty dla kobiet. Zdjęcie denim modelu przedstawiana częściej. Oczywiście, ponieważ ten materiał jest jego popularność nie traci nigdy. Wybór najbardziej niezwykłych opcji pozwala każda dziewczyna, aby znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje. Tendencja ta jest uzupełniona przez projektantów podarte i elementów postrzępionych, kolorowy przejście frędzlami. Ponadto, oferowane jest denim nie tylko w standardowej kolorystyki, ale również bardzo jasne rozwiązania.

Innym wielkim opcja – skórzana mini szorty. Modele te są uważane za najbardziej sexy. Damskie zwykle wybrany czarne spodnie. Chociaż projektanci oferują i głębokich kolorach i jasnych odcieni. Często uzupełnione skórzanych spodenkach różnymi elementami stylowymi dekoracjami. Najbardziej istotne metalowe kołki, nity, guziki, i tak dalej. D. Krótkie spodenki pierwotnie, nawiasem mówiąc, były reprezentowane w zbiorach sportowych. Dzisiaj, modele te nie utraciły swoją popularność. Są one idealne do treningu na siłowni lub jogging na świeżym powietrzu.

miejski szyk

Jednym słowem, idealny aby podkreślić piękno opalonych i smukłe nogi pomogą ci mini szorty Jean. Zdjęcia modeli na ulicach miast, wiejskiej drodze, plaża jest doskonała udowodnić przydatność wyrobu odzieży. Przy słonecznej pogodzie, obraz będzie po prostu doskonały.

A jeśli kilka lat temu, dziewczynka chodzenia po mieście w krótkich spodenkach, zaskoczył przechodniów, ale dziś taki model – rzecz obowiązkowa w szafie każdej mody. W połączeniu z ciemnym płaszczu lub szorstkiej skórzanych strój jest po prostu wspaniały. Łatwość i romans przeplatają z asertywności i rock to inteligentna gra kontrastów. Idealne uzupełnienie zespołu CAN sypkich i torebki, zwięzły sandały lub sandały, wykonane w stylu greckim.

proste zasady

Ważne jest, aby pamiętać o coś innego, jak nosić mini szorty dla kobiet. Zdjęć w czasopismach wyjaśnić tworzenie idealnych zdjęć w celu uniknięcia coraz pułapce. Co najważniejsze, nie należy zapominać, że takie modele powinny być łączone z bardzo eleganckiego konia. Oznacza to, że powinien on być skromny dekolt, luźny krój i materiał sypki. Od tego aksjomatu nie można argumentować. Oczywiście, istnieją wyjątki od wszystkich reguł. Ale nadal starają się pamiętać, że mini szorty najlepiej oglądany od góry, zamykając swój obszar klatki piersiowej, choć najbardziej luksusowe.

Przewody muszą być również aż do łokcia, lub przynajmniej do połowy ramienia. Od koszulkach nosić cienkie ramiączka ten strój może być tylko gdzieś w ośrodkach plażowych lub w daczy kraju. W innych przypadkach, mini-szorty w połączeniu z tylko eleganckim góry – z klasycznej koszuli, wolnej topom dekolt z „łódki” płynącej tkaniny. Jednym słowem, nic super-smukły.

Co jeszcze nosić?

Mini Shorts – jeden z najseksowniejszych rzeczy w kobiecej garderoby. Ich długość może być ekstremalne. Nie można powiedzieć o spódnicy. Pozostaje wzorem elegancji w tej rzeczy możesz łącząc kawałek wielkości i ciemne. Przez krótkie spodenki powinny być noszone miękki sweter lub sweter bezpłatne. Możesz dodać wydłużony kurtkę i szalik. Najlepszy asystent w tym przypadku – czarny. Pod jego moc sprawi, że obraz bardzo elegancki, stylowy i niezapomniany.

Obcasy pasują podczas noszenia górną rzecz obejmującą szorty z tyłu i przodu otwór. Na przykład, wykop. Cóż, płaska Oczywiście jest to po prostu opcja korzystna, zmiękczanie obrazów. W skrócie, będziesz wyglądać świetnie w każdym przypadku. Bądź pewien, że inni docenią swój sposób.