832 Shares 7561 views

Jak pyszne smażyć ryby? Wskazówki i sztuczki

Jak wiadomo, ryby muszą być zawarte w diecie przez co najmniej dwa lub trzy razy w tygodniu. Z niej można gotować wiele różnych potraw. Najbardziej popularne wśród zimnych przekąsek – Jelly i marynowanych ryb. Klasyczny pierwsze danie jest, oczywiście, aromatyczny ucho. Różnorodność sekund i powiedzieć nie. Najprostszy z nich – smażone ryby. Ale nie wszyscy początkujący pani znać wszystkich zasad gotowania różowe plastry. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak smaczne narybku ryb. Może przydatnych wskazówek przydatnych i doświadczonych kucharzy, którzy wiedzą dużo o „fish” przypadkach.

Głównymi tajniki smaczne narybku ryb

Jakość produktu

Przy zakupie ryb, należy zwrócić uwagę na świeżości – jest kluczem do udanego gotowania. Marine zwykle sprzedawane zamrożone. Ale, biorąc pod uwagę zasady jak usmażyć smaczne ryby rzeki, lepiej zdecydować się na żywych okazów.

Czyszczenie i patroszenia

Ryby morskie są sprzedawane wypatroszone i oczyszczone, należy usunąć tylko duże płetwy i dobrze wypłukać wewnątrz jamy brzusznej. Nad rzeką nadal ciężko pracować. Aby ułatwić czyszczenie wagi, ryby powinny natrzeć solą. Należy zachować szczególną ostrożność podczas usuwania jelit, ponieważ istnieje ryzyko uszkodzenia pęcherzyka żółciowego (w tym przypadku należy natychmiast przemyć miąższ uniknąć jełczenia). Z głowy ryby należy usunąć skrzela.

Jaka powinna być grubość kawałków?

Jednym z sekretów, jak smaczne narybku ryb, w zależności od wielkości produktu. Mała rzeka i niektóre odmiany morza (np gromadnik), aby lepiej przygotować całość, uważając, aby nie przesmażyć. Większe ryby uprzednio pocięty na kawałki niezbędne. części porcji powinny być około trzech centymetrów grubości. Kiedy większy rozmiar po smażeniu należy przeprowadzić dodatkowe leczenie (piec w piekarniku lub gulaszu w głębokiej patelni sos).

obróbka wstępna

Wszelkie smażone ryby będą smakować lepiej, jeśli jest z góry (na półtorej godziny przed rozpoczęciem gotowania) prisolit. Każdy kilogram produktu wymaga około soli łyżka, a przed rozpoczęciem nyzhno płukanie zimną wodą z ryb i usunąć w cedzidło do odprowadzania cieczy. Aby wstępnie marynowanie można również użyć przyprawy do smaku – pieprz, przyprawa do ryb, suszonych ziół i innych.

Co lepsze wykorzystanie – ciasto lub mąki?

Przy podejmowaniu decyzji, jak pyszne Fish Fry, jesteś oczywiście myśleć o sposobie panierce. Użyj jednej z następujących czynności: ciasta, ostre, proszek suszonego chleba lub mąki. Pierwsza metoda jest najbardziej odpowiedni do gotowania małe kawałki soczyste bez kości. Drugi – bardziej tradycyjny i jest uważany za uniwersalny dla wszystkich rodzajów ryb. W wielu receptur znaleźć interesującą interpretację cieście – wstępne kopertowania pierwsze kawałki w ubite jajko, a następnie w mące.

Jak pyszne czerwone smażyć ryby?

Zatrzymać wybór w tej sytuacji do pieczenia w piekarniku lub na grillu. W rezultacie, można dostać posiłek wakacje z wielkim smakiem. Chcesz dostać obfity posiłek i głośność? Pokrył ryby, ustanowione w formie plastrów ziemniaków i sera posypać na wierzchu. Wspaniały kompletny posiłek jest gotowy! Bon appetit!