457 Shares 4406 views

Aktor Adrian Rodriguez: Filmografia

Adrian Rodriguez – aktor i wokalista, najbardziej znany z serii „fizyki lub chemii”. W latach 2008 i 2009, Adrian wydała kilka popularnych singli muzycznych.


Kariera telewizyjna

Jego pierwszą rolą aktor Adrian Rodriguez grał w serialu „Rodzina Serrano” emitowanym od 2003 do 2008 roku. Serial został nakręcony w gatunku dramatu rodzinnego. „Rodzina Serrano” – jeden z najbardziej popularnych serii w historii hiszpańskiej telewizji, spojrzał ponad 8 milionów widzów. serial telewizyjny otrzymał wiele prestiżowych nagród filmowych w różnych kategoriach.

Od 2009 do 2011 roku, Adrian Rodriguez wystąpił w słynnym serialu „fizyki lub chemii”. Seria opowiada o dzisiejszych studentów i nauczycieli, ich trudnych relacji, emocji i lęków.

Adrian Dawid grał rolę nastolatka, który nie ma odwagi przyznać się do nikogo, nawet do siebie, do swojego homoseksualizmu z obawy zastraszanie o nim. W serii, pokazał wiele problemów społecznych – narkomanii, przemocy, homofobii nastoletnia. Natychmiast po opublikowaniu toczenia serial telewizyjny „fizyka lub chemia” zebrał znaczną publiczność, a następnie zdobył kilka prestiżowych nagród.

W 2011 roku opublikował rosyjski adaptację serii „fizyki lub chemii” o tej samej nazwie. Adaptacja jest w dużej mierze podobna do oryginału, ale ma swoje własne historie. Uwagi na temat rosyjskiego serialu „fizyki lub chemii” były różne – od entuzjazmu gwałtownie ujemne, głównie ze względu na szczegółowe pokrycie rasizmu, przemocy i homoseksualizmu.

W 2014 roku aktor Adrian Rodriguez zagrał małą rolę w serialu „The Mysteries of Laura” jest dość popularny wśród hiszpańskiej publiczności.

Aktor pojawił się regularnie w serialu komediowym „przekąskowy Pepe”, który odegrał ważną rolę – rolę Denis Lila.

kariera muzyczna

Adrian Rodriguez znany jest jako utalentowana piosenkarka pop. Podczas pracy w serialu "Rodzina Serrano", zorganizował grupę muzyczną Santa Justa Klan, którego członkami byli Natalia Sanchez Victor Elias, Andrés de la Cruz. Grupa istnieje od zaledwie dwóch lat iw tym czasie zdołał wydać dwa albumy.

Po rozpadzie grupy, Adrian ustaw o nagraniu solowej płyty. Od 2008 do 2012 roku nagrał kilka piosenek, które były wysoko cenione przez fanów Adriana.

Filmy pełnometrażowe

W karierze Adriana Rodrigesa nie ma wielu filmów fabularnych. W 2007 roku aktor zagrał małą rolę w melodramacie „Lot sępa” braci Rios, nakręcony ich własnego scenariusza.