711 Shares 6378 views

„Sinister”: opis fabuły, aktorów i ról. Odpowiedź na „Sinister” film

„Sinister” – taśma, która w 2012 roku była w stanie odstraszyć wielu fanów grozy gatunku. Pokazane w filmie ponurych scen przemocy popełnianych przez dzieci, podniecony serca i sprawiają, że myślisz. Indywidualne żywe wspomnienie mistycznym filmie filmowej stał się sposobem Baguley – demon podziemia, którzy zebrali się pod jego skrzydła młodych zabójców. Był w jakiejś tajemniczej istoty, aby czynić zło, ale do końca i nie widz, który pojawił.

Drugi „Sinister” został wydany w 2015 roku. Ten film został nakręcony przez innego reżysera, więc zasadniczo różni się od pierwszego.

Fani horroru w filmie może być zalecane bez wątpienia zobaczyć zarówno filmy. A następnie przegląd filmu „Sinister”, każdy będzie miał swój własny, oparty na osobistych wrażeń. Cóż, zaczynamy patrząc na ruchomy obraz z krótkiego zarysu fabuły.

Film „Sinister”: opis fabuły

Wszystko zaczyna się od złowieszczych strzałów. Czteroosobowa rodzina z torbami na głowach stojących pod drzewem. Ramki następują po sobie, a my możemy zobaczyć, jak ktoś pomaga tym ludziom uciec od życia, zabierając oddziału, który służył jako przeciwwaga …

Minutę później, spotykamy się z rodziną Ellison Oswalt pisarza. On, wraz z żoną, córką i synem przeniósł się do nowego domu, w którym nie jest tajemnicą morderstwa. Oswalt – bardzo chętnie kreatywną osobą. On tworzy swoje powieści na podstawie rzeczywistych popełnione przestępstwa z użyciem przemocy.

Na scenie, sprawa przeniosła się z rodziną pisarza udać. Ellison sam przez długi czas nie można stworzyć wartościowego produktu, dzięki trochę utrzymania i niezadowolenie z siebie, para rośnie. Ale w rzeczywistości, to będzie jeszcze gorzej.

Box z wideo

Fakt, że dom, który przeniósł Oswalt, należącego wcześniej przez ludzi z strasznym filmie, wiemy tylko głowa rodziny. Na poddaszu odnajduje pudełko filmów z najbardziej niewinnych nazw. Nasz bohater postanawia zobaczyć pierwszy film i zdaje sobie sprawę, że przed nim – tabaki. Na film „Basseyn'66” uszczelnione zamordowanie całej rodziny. Wszyscy jej członkowie są przywiązane do łóżka, umywalka. „Barbekyu'79” – to kolejna scena brutalnego morderstwa. Na ludzi płytowych zakneblowany spalono żywcem w samochodzie.

Oswalt rozumie, że wszystkie te morderstwa są połączone. Co jest dalej opowiada film „Sinister”? Działka rozwija się bardzo szybko.

powiązanie

Uważnie patrząc na filmie Oswalt zauważa, że każdy z nich ma straszną twarz rozmazany. Na zamarzniętym bohater może zbadać go dokładniej. Dodatkowo, każdy film jest obecny ten sam symbol, którego wartość nie jest znana pisarka.

Miejscowa policja, którzy są zaznajomieni z Oswalt, mówi, że takie przestępstwa występują w całym kraju co kilka lat, od lat 60-tych. Ktoś zabija całe rodziny, przy użyciu różnych sposobów, ale jedno pozostaje bez zmian – zniknięcie dziecka.

Oswalt odwraca się do miejscowego profesora demonologii i okultyzmu, i dowiaduje się, że znak, że widział pudełka z filmem w domu – jest oznaką Baguley, piekielnego demona. Ta istota zmuszanie dzieci do zabijania ich krewnych, a następnie bierze ich sobie małą czarną duszę.

Dzieci Oswalt od poruszającego się dzieje źle. 12-letni Trevor dręczą koszmary, a 7-letnia Ashley niewzruszony. Być może dziewczyna nie była nigdy tak spokojny i zdecydowany. Przy jednoczesnym zachowaniu bohaterów filmu „Sinister”. Opis fabuły trzeba przerwać teraz. Następny będzie najbardziej interesująca. Kończąc filmów – to podstawa, na której każdy widz buduje własną recenzję filmu „Sinister”. Mówić o tym nie jest konieczne, ponieważ te wydarzenia mają być widoczne. Nie pozbawia widza tych emocji i mówić o taśmie szarego.

Aktorzy i ich role. Itan Houk

Taśma bohater Ellison Oswalt, grany przez aktora Itan HOUK. W 1985 roku zadebiutował na dużym ekranie w filmie „naukowców”, i od tego czasu jego kariera zyskał szybki rozwój. Najsłynniejszą rolą Itana Houka – Todd Anderson w „Dzień próby”, „Stowarzyszenie Umarłych Poetów” Jake Hamleta w tytułowej filmowej adaptacji sztuk Szekspira w 2000 roku. Głównym zadaniem aktora w tym gatunku jak horror – „Sinister”. Jednak Itan Houk jest nie tylko aktorem, ale także scenarzystą i reżyserem. Z bohatera mistycznego filmie Ellison Oswalt przynosi mu kolejną lekcję – pisanie książek. W Hawke już się dwie powieści, z których jeden został nakręcony.

Prywatne życie aktora też zasługuje należy wspomnieć o tym. Od 1998 do 2005 roku był mężem Itan Houk Uma Thurman. Z tego małżeństwa ma dwoje dzieci. Po rozwodzie, Hawke poślubił swoją pielęgniarkę, która również urodziła mu dwie urocze córki.

Dzheyms Renson

Dzheyms Renson grał w pierwszym filmie, „Sinister” komornika. To on powiedział Ellison Oswalt że wymordowanie całych rodzin w Ameryce są połączone. Dlaczego zasługa taka część nieco w filmie „Sinister”? Obsada dwie części połączone są fabuły, a Dzheyms Renson odegrała główną rolę w sequelu.

Jego inne role filmowe trudno nazwać ambitny. Ale aktor jest często zajęty w strzelaniu serii. "Law & Order", "Third Watch", "Ed", "The Wire" – wszystkie te dobrze znane nie tylko w historii Ameryki związanych z nazwiskiem James Ranson.

Kolejny film (horror) – „Sinister 2»

Sequel został pokazany na dużym ekranie nie tak dawno temu, ale stało się już przedmiotem gorącej debaty. Drugi „Sinister”, którego data premiery w Rosji została zaplanowana na 20 sierpnia 2015, zaintrygowany fanów pierwszej części filmu. Wiele się zastanawiać, czy zespół może przekazać tę samą atmosferę grozy i rozpaczy jako oryginalnej historii.

Jaka była fabuła drugiego filmu zatytułowanego „Sinister”? Aktorzy ucieleśniają historię w nowy sposób.

Film

Teraz, po masakrze całych rodzin na oglądanie wideo chłopca, Dylan Collins. On, wraz z matką i bratem bliźniakiem mieszka w starym domu, w którym mieli poruszać się uciec tyranii ojca. Zobacz wzruszające sceny na filmach chłopca zrobić upiorne dzieci, od czasu do czasu pojawiania się i znikania.

Ex-zastępca, dawny przyjaciel pisarza Ellison Oswalt, podróżuje po Ameryce i spalić wszystkie domy, w których żyli zginęło przez brutalnych metod rodziny w celu zapobieżenia dalszym zgonów. I dostaje się do domu Dylana i jego rodziny. Z mama chłopca bohatera praktycznie związany romantyczny związek, ale tu pojawia się Baguley i jego upiorne małych pomocników …

krytyka filmowa

Jak wspomniano powyżej, przegląd filmu „Sinister”, aby podzielić się nim z przyjaciółmi i znajomymi, każdy widz musi dokonać sam. Ale jeszcze kilka punktów, które często przyciągają uwagę krytyków i fanów po prostu mistyczne gatunku, warto zwrócić uwagę.

Więc, co wzbogaca gatunek horroru jak „Sinister”? Jeśli mówimy o pierwszym filmie, jest to szczególna atmosfera rozpaczy, która nie jest w każdym takim tworzeniu współczesnych reżyserów obecny. Obserwując zmiany zachodzące z głównego bohatera całej narracji, widz uświadamia sobie, że rozpacz, brak nadziei – To najgorszy koszmar, który może być tylko obecny w życiu człowieka.

Baguley w pierwszym filmie nie straszyć przerażający wygląd, a nawet nie działania. Jest obecny w narracji, ale pojawia się tylko w przelocie, bez wątpienia okropne miny, a nie wyskakując zza rogu. Jest to tablica mistycyzm, czekając na coś bardzo złym stanie i co odróżnia od niskiej „Masterpiece” naraz prawdziwych okropności.

„Sinister 2” Niestety, nadzieje wielu widzów nie jest uzasadnione. To ta sama historia, ale powiedziano innych. Niesamowita atmosfera z pierwszej taśmy gdzieś po prostu zniknęła. Baguley nie boi się niczym poza swoim nieoczekiwanym wyglądem, ale los bohatera nie doświadczyć jak pisarz Itana Houka.

Krytycy nazwany „Sinister 2” awaryjności kontynuację filmu grozy jakość. No i przegląd filmu „Sinister” ma prawo do istnienia, dobrze, oryginalny obraz można bezpiecznie zrobić listę najlepszych filmów horroru w nowym tysiącleciu.