245 Shares 2444 views

Broszka z rękami z satynową tasiemką: różne wersje produkcyjne

Biżuteria jest opcjonalnym dodatkiem do każdego stroju. Można wybrać korale, naszyjniki, kolczyki czy oryginał broszka. Szczególnie cenne są ozdoby wykonane własnymi rękami. Często są one używane do dekoracji odzieży, szpilki do włosów, torby, i tak dalej. D. bardzo oryginalny wygląd broszka satynowymi wstążkami. wykonanie nie jest tak mocno rękami, ale będzie wyglądać jasny i wyłączny.

Broszka z rękami z satynową tasiemką: niezbędne materiały i narzędzia

Rose – piękny kwiat, który nie może nie inspirować produkcji różnych ozdób. To zapewnia ogromne pole dla wyobraźni i dekoracje zawsze oszałamiający wygląd i nowe sposoby.

potrzebę przygotowania do wytwarzania wzrosła broszki:

  • satyna szerokość taśmy około 5 cm;
  • Świeca i zapalniczkę;
  • Obecnie klej (gorący klej może być zastąpiony);
  • czop mocujący;
  • nożyczki, igły, gwint barwę wstęgi.

Instrukcje dotyczące wytwarzania zapinki w postaci róż

Tworząc piękną broszkę z rękami z satynową wstążką w kształcie róży, pierwszym krokiem jest podjęcie produkcji płatków. Wstążka być cięte na równe kwadraty i wyciąć małe rogi, tworząc z tych kręgów. Ilość sztuk w ogóle będzie inny, z wymaganą liczbę można określić w trakcie pracy.

Brzegi płatków przyszłości musi być traktowana z ogniem, więc nie kruszą się. Taśma do świecy trzeba wnieść w szczególny sposób: po stronie bezpośrednio u podstawy płomienia lub atlasu do dymu.

Następnie trzeba spalić czubki płatków z jednej ze stron. Z płomieniem w odległości około 1,5 cm, jest konieczny, aby krawędź, która rozciąga się wzdłuż pasa. Część musi być zdeformowane, więcej przerw, tak miły, aby uzyskać ostateczny wynik.

Kiedy płatki są gotowe przystąpić do produkcji średnich róż. Jednym z elementów okrągłych są zszyte gwint w kole dokręcić nadziewane napełniania i szycia do góry dnem. Gotową piłka schować inne płatki spodu do środka.

Gdy kilka sztuk szyte tworząc pośrodku płatków zacząć szyć wewnątrz na zewnątrz. Jednocześnie mogą być trochę ciągnąć u podstawy. Od liczby płatków będzie zależeć od wielkości i świetności przyszłych broszki.

W ten sposób możliwe jest, aby kilka różnych rozmiarach róże, zebranie ich w jednym składzie i przyklejony do kartonu na bazie wcześniej wklejony swojej taśmie satynowej. Suplement może być kompozycja liści zielonej satyny. Aby dostać się do montażu pasta zdobienie, a broszka jest gotowy.

Broszka-falbanką wstążki satynowe z rękami

Ubrania ozdobione żabot, zawsze wygląda elegancki i wyrafinowany. Jednak nowoczesna moda nie oznacza korzystania z dużym kołnierzem i przycinanie i stylowy broszka falbanką.

Moda akcesoria można zrobić na własną rękę, będzie to wymagało nie tylko wstążki satynowe, poręczny koronki, koraliki, klej, PIN do broszki.

Pierwszym etapem jest zmniejszenie koronki 6 zespołów, z których każdy jest krótszy niż poprzednio o kilka centymetrów. W ogóle, to jest konieczne, aby wybrać długość, począwszy od pożądanej wielkości przyszłej dekoracji.

Z satynową tasiemką 15 cm należy wykonać fundament dla przyszłego falbanką. W tym celu taśma została wycięta z jednej strony w formie półkola i potraktowano ognia.

Następnie trzeba paski koronki są zbierane poprzez gromadzenie ich na wątku. Na krawędzi taśmy przykleja najdłuższe falbany stretch, następnie zstępująca klejone wszystkie inne.

Następnie, z satynową wstążką łuk konieczne, aby dwa: jeden jest trochę większy niż drugi. Muszą być umieszczone na siebie przywiązać wstążkę i zabezpieczyć klejem. Powstały łuk ryusham przestrzegane, że miejsce montażu powrotem klej pin przyklejony także satynową tasiemką. Broszka ręce z taśmy satynowej wykonane, w razie potrzeby, można ozdobić koraliki seredinku, koraliki lub inne elementy dekoracyjne.

Jak zrobić KANZASHI broszka

Do tej pory technika KANZASHI jest bardzo popularne i popytu w naszym kraju. Podstawą tej techniki jest możliwość składania płatków o różnych kształtach kawałków materiału. Mistrz zbiera wszystkie płatki jedwabiu w jednej kompozycji, przy użyciu pęsety i przylega do podłoża.

Broszka KANZASHI wstążki satynowe z własnych rąk będzie w stanie dokonać nie wszyscy. Niedoświadczeni craftswomen lepiej jest zacząć od prostych dekoracji. Złożoność produktów zwiększa się przez dodanie wymaganej liczby płatków. Duże kwiaty są idealne do tworzenia broszki i ozdoby do włosów.

Atlas ma wiele zalet w stosunku do innych materiałów, dlatego jest często stosowany w produkcji różnego rodzaju ozdoby. W przypadku produktów wykonanych z satyny, aby prawidłowo dbać, mogą one trwać przez długi czas, nie tracąc swój pierwotny wygląd. Broszka własnymi rękami z satynowy do wykonywania nie tak trudne, zużycie materiału nie jest wielki, ale wynik będzie docenić jego piękno.